תם ונשלם הסיבוב הראשון.
בתום משחק 7 מותח קליבלנד ולברון ממשיכים לסיבוב השני נגד טורונטו. במערב, יוסטון סוגרת את המשחק הראשון נגד יוטה במחצית הראשונה.
 

קליבלנד 105 – אינדיאנה 101 (קליבלנד מנצחת את הסדרה 4 – 3)

 
סדרה לא קלה לקליבלנד וגם הלילה ראינו אותה מתקשה מאוד. הרבע הראשון היה חד צדדי לחלוטין. אינדיאנה קיבלה זריקות חופשיות ופשוט החטיאה. זה היה נראה כאילו המעמד גדול על ויקטור אולדיפו (0 מ-4 מהשדה) ובוגדנוביץ'. בצד השני לברון היה סופר מפוקס ופתח את המשחק עם 5 מ-5 מהשדה ו-13 נקודות ברבע. טריסטאן תומפסון פתח בחמישיה וסיים רבע ראשון מצויין עם 6 נקודות ו-7 ריבאונדים. קליבלנד עם 4 אופנסיב לעומת 0 של הפייסרס, ו-0 איבודים לעומת 4 של הפייסרס קיבלה 7 זריקות יותר ונראה שקליבלנד תשייט לנצחון.
 
היתרון הגיע ל-14 כשלברון מגיע ל-7 מ-7 מהשדה לפני ההחטאה הראשונה. שלשה של אולדיפו פתחה ריצת 10 – 0 של אינדיאנה והפייסרס הגיעו למשחק. ג'יימס לא קיבל מנוחה במחצית הראשונה, וסיים גם את הרבע השני עם 13 נקודות כדי להחזיר את קליבלנד ליתרון דו ספרתי. במחצית 54 – 43 כשקוליסון מחזיק את אינדיאנה במשחק עם 17 נקודות. אולדיפו עם 5 בלבד ב-2 מ-6 מהשדה.
 
אולדיפו חדש עלה לחצי השני, ואינדיאנה הייתה הרבה יותר נושכת. לקח לה 5 דקות לעלות ליתרון 59 – 58 משלשה של בוגדנוביץ'. שלשה של סמית' ושלשה של לברון מחזירה את קליבלנד ליתרון 5, אבל אינדיאנה נשארת צמודה. דקה לסיום הרבע לברון יורד למנוחה ראשונה, והולך יש לחדר ההלבשה. משהו לא בסדר. קליבלנד ביתרון 75 – 74 ונראית הכי שבירה שיכול להיות.
זה אמור להיות הזמן של אינדיאנה, לברון חוזר לספסל אבל סובל מהתכווצויות ולו רק רוצה לקנות לו זמן. במקום זמן פייסרס אנחנו מקבלים זמן גיבורים בלתי צפויים. אחרי 2 דקות של ריצה מצד לצד בלי סל שדה, קווין לאב, שבקיץ אינדיאנה לא רצתה קולע שלשה חשוב ומריץ את קליבלנד ליתרון 10. שלשה נוספת נותנת לקליבלנד יתרון 12.

לברון חוזר ורואים שהוא לא 100%, אבל גם 50% לברון זה הרבה יותר משאר השחקנים בליגה. ויקטור אולדיפו עקשן ומחזיק את אינדיאנה בתמונה, אבל כל פעם לברון יודע לעשות נקודות חשובות. אינדיאנה מגיעה עד 4, אבל זה קורה 50 שניות לסיום וזה מאוחר מדי. השלשות לא נכנסות לה, ולברון במהלך כדורגל קלאסי עושה דאבל פס עם קורבר בשביל לנעוץ את הדאגר. קליבלנד מנצחת 105 – 101.
 
לברון מסיים עם 45 נקודות ו-241 נקודות בסדרה (הכי הרבה מאז 246 של מייקל בגמר 1993 (ב-6 משחקים).

תומפסון עם 15-10

לאב עם 14. אולדיפו מסיים עם 30-12-6 ו-3 חטיפות. קוליסון עם 23, יאנג עם 14-10.
 
המון כבוד לאינדיאנה שהולכת הביתה למחשבות. אין ספק שזה מתסכל פעם אחר פעם לפגוש את לברון ופעם אחר פעם לעוף (נו, ככה זה במזרח לכולם כמעט), אבל אף אחד לא ציפה מהם לפייט כזה. חסר להם עוד קצת נסיון, ועוד קצת ליטוש כדי שיוכלו לעלות למעלה יותר. יש שם בסיס צעיר ומצוין. אולדיפו מסתפק בחיבוק מלברון

אבל לא מחכה הרבה עד שבודק מתי מתחילים לעבוד בקיץ. שימו לב לשעה ששלח את ההודעה

https://www.instagram.com/p/BiKuM7ZBTr1/

 
קליבלנד הכי פגיעה שיש בשנים האחרונות. מצד שני יש לה יתרון פסיכולוגי עצום על טורונטו שגם היא סבלה מנחת ידו של לברון בשנים האחרונות. האם הראפטורס יצליחו לשכוח את מכות העבר ולעצור את לברון? האם הם שוב יחטפו מהמלך? סדרת הסיבוב השני תפתח מחר בלילה. הטופס שלנו יעלה בצהריים.
 

יוסטון 110 – יוטה 96

 
ועכשיו למשהו שונה לגמרי. יוטה מגיעה עייפה, יום וחצי אחרי שגברה על OKC, ובלי ריקי רוביו שצפוי להעדר 10 ימים עם הפציעה בירך. יוסטון קיבלה קצת מנוחה ונראתה מאוד רעננה בחצי הראשון כשקלעה 64 נקודות מול 39 בלבד של הג'אז. 25 הפרש ומשחק גמור. יוטה צמצמה בחצי השני אבל לא איימה על יוסטון בשום שלב. הארדן הוביל את יוסטון עם 41-8-7.

פול עם 17-4-6, 4 חטיפות ו-7 איבודים לא אופייניים. קאפלה עם 16-12, טאקר עם 15. מיטשל וקראודר הובילו את יוטה עם 21 כל אחד. אינגלס עם 15, גובר עם 11-9.
 
הג'אז יתנחמו בעיקר במנוחה ארוכה יחסית עד המשחק הבא בלילה שבין רביעי לחמישי.

טופ 5 מהלילה