עדכונים ומשחקים!
 
מזכירים – מוזמנים למלא את טופס אתגר הפלייאוף על חצאי גמר המזרח. הלילה המשחק הראשון בחצי ולא יהיה ניתן להמר לאחר מכן
https://www.facebook.com/NBAorangeball/photos/a.177621652430305/989337374592058/?type=1&theater
מחר בבוקר נעלה את הטופס לחצאי הגמר במערב (מחכים לדנבר\סן אנטוניו). שימו לב שהמשחק הראשון של הווריורס-רוקטס הוא מחר ב-22:30 ולכן יש לכם רק את מחר למלא את הטופס!
 
שאמס צ'ארניה מדווח כי טיירון לו הותיר רושם חיובי בראיון עם הלייקרס, ונגע בנקודות רגישות וטובות. בראד טרנר מה-LA טיימס מוסיף גם הוא כי ללו היה ראיון חיובי, וכי הוא הראה למראיינים סטים התקפיים והגנתיים. ווג' מוסיף כי כי לו גם מעוניין בטום ת'יבודו כעוזר המאמן הראשי שלו.
 
מהצד השני, דיווח כי גם מונטי וויליאמס הצטייר כאדם ישיר שהתחבב על קבוצת המראיינים.
 
עוד חיפושי מאמנים – צוות המראיינים של הסאנס (ה-GM ג'יימס ג'ונס וסגן הנשיא לענייני כדורסל ג'ף באור) טס לפורטלנד במטרה לראיין את נייט טיבטס ודיוויד ואנטרפול, עוזרי המאמן של הבלייזרס. השניים ראיינו קודם לכן את מונטי וויליאמס.
 
אנאס קאנטר לא מתחייב לסטטוס שלו לסדרת חצי גמר המערב, עקב כתף פרוקה "לא אשקר, זה כואב ממש. אני מתקשה בדברים כמו להחליף חולצה או לאכול".
 
קווין דוראנט על פיג'יי טאקר: "הוא מגן נהדר. הוא אחד מאלו שבסוף הקריירה שלי אני אשים אותו ברשימה של השחקנים שבאמת עשו לי חיים קשים".
 
מהצד השני, זה מה שהיה לחבר'ה ששמרו עליו בסדרה האחרונה לומר על דוראנט
 

 
ג'ף וולטמן, GM המג'יק, אומר כי החתמתו מחדש של ניקולה ווצ'ביץ' היא בעדיפות עליונה (פאן-פאקט – כל GM אומר את זה על כל שחקן)
 
יאקב פלטל מוחה על הטענות בדנבר כי הוא חוסם באופן לא חוקי: "יש אנשים שאמורים לשרוק אם זה לא חוקי". גם דרוזן בא לעזרתו: "אם אתם חושבים שיאקב משחק מלוכלך, יש לכם ראש מלוכלך"
 
סם אמיק מדווח כי הלייקרס לא דיברו עם דיוויד גריפין לפני שהאחרון חתם כנשיא לענייני כדורסל בניו אורלינס. גם לא לג'רי ווסט או בוב מאיירס.
 
שאמס צ'ארניה מדווח כי ממפיס, יוטה, ברוקלין ודאלאס יתעניינו בטוביאס האריס בקיץ הקרוב
 
משחקים!
 
02:30 – הסיקסרס בטורונטו. הגענו לעולם האמיתי במזרח, ושני הטיטאנים נפגשים ראש בראש. את המצ'אפים כבר סקרנו בכתבה קודמת. האם הרפטורס ימשיכו במסורת של להפסיד את משחק מס' 1?
 
05:00 – הספרס בדנבר. משחק 7! משחק 7! סדרה צמודה ונהדרת שמגיעה לאקורד הסיום. האם הניסיון של הספרס ינצח או הכישרון של יוקיץ'? שידור בספורט5.
 
לפוסט זה מצורף – פריוויו נוסף של הרפטורס מול הסיקסרס, הפעם ניילון קלקולס עם מבט יותר אנליטי
 
https://fansided.com/2019/04/26/nylon-calculus-raptors-76ers-win-probabilities-assist-maps-style-charts/