בזמן שישנתם הוא טור יומי שמתמקד באירועים החשובים מהלילה האחרון ב NBA . 

 

 

 

רגע לפני פגרת האולסטאר, 12 משחקים היו הלילה. היום יהיו עוד שניים ויוצאים לפגרה של כמעט שבוע.  וערב המשחקים התחיל באקורד צורם:

 

 

 

בוסטון סלטיקס (32 – 23 ) 139  –  לוס אנג'לס קליפרס ( 35  – 18 )  134

 

דוק ריברס ופול פירס חוזרים לטי די גארדן, ומתקבלים באהדה. הם מחזירים אהבה לקהל ו… זה נגמר כמובן עם שריקת הפתיחה. הסלטיקס פותחים מבערים ולוקחים את ההובלה. מסתערים על כריס פול ומפריעים להנעת הכדור. מנגד כמה שלשות מוצלחות מסייעות.

 

מרכוס סמארט מראה שהוא ללא ספק אחת הבחירות המוצלחות של הסלטיקס בשנים האחרונות ובעל פוטנציאל להיות בטופ של הליגה עוד כמה שנים. הוא מסתער על כל שחקן ולא נרתע משום דבר. הבעיה שמרכוס סמארט כנראה היה מנסה לסחוט אופנסיב מ747, והתוצאה הייתה זהה למה שקרה פה:

 

 

רבע ראשון מסתיים בתצוגת כדורסל טובה של שני הצדדים, ועם שליטה של דיאנדרה ברחבות.

 

 

 

ברבע השני הסלטיקס מגבירים את הקצב ומספקים התקפות מבריקות כגון ההתקפה הזאת שקצת נהרסה בגלל ג'רבקו. אבל זה בסדר, סאלינג'ר לקח ריב' התקפה, הוציא לבראדלי שקלע את השלשה

 

 

מחצית עם תצוגת קליעה מרשימה, אם כי גם סופגים. אבל שומרים על יתרון גבוה.

 

במחצית מסתבר שקלי אוליניק נפצע בכתף ימין ולא יחזור להמשך המשחק. בדיוק באותו הזמן, כתבים ממגרש אחר מדווחים שקווין לאב נפצע בכתף שמאל (ההיא מהפציעה) וגם ירד ולא יחזור לשחק. ביחד עם מק"ג שפרק כתף, לא הייתה שעה טובה עבור כתפיים. בינתיים עדכנו שלאב יוכל לחזור לשחק ושזו לא פציעה רצינית.

 

ברבע הרביעי הקליפרס מצמצמים, הופכים תוצאה ולוקחים את ההובלה. מגיע עד הפרש 6, אבל הסלטיקס כבר היו כאן, ושוב מראים שההאשמות על קבלת החלטות היו מוקדמות. אייזיאה תומאס בכמה מהלכי קלאצ' קובע שיוויון וכולם רק מקווים לדבר אחד: שבראדלי לא יעשה עבירה מיותרת.

בראדלי מצליח להמנע מעבירה בסיום המשחק, אבל הוא עושה 2 עבירות בתחילת ההארכה. אחת על רדיק שקולע שלשה ומכניס את העבירה, ואחת נוספת על רדיק שלוקח זריקה קשה שבספק אם היה קולע, אבל את 2 זריקות העונשין הוא קולע.

 

תחילת הארכה אולינק בחוץ, סאלינג'ר ומרכוס סמארט בחוץ עם עבירות. מה הפתרון של סטיבנס לקו הקדמי?

 

למה לא עם אמיר ג'ונסון? לא ברור.

הסלטיקס עושים מדי פעם האק א-ג'ורדן (לא יותר מדי, 3-4 פעמים כל המשחק). באחת הפעמים בהארכה כריס פול עם הכדור מזהה את ג'רבקו מתקדם לעבר דיאנדרה ונעמד מולו. ג'רבקו לא בולם בזמן ועושה עבירה על פול במקום על דיאנדרה. מצד שני, פול מחטיא את הזריקה הראשונה וקולע רק את השניה.

 

 

אגב זה, הקליפרס הלכו 50 פעם לקו, הסלטיקס 37. זה הרבה יותר מדי והשופטים שרקו לשני הצדדים בצורה מוגזמת. (דיאנדרה הלך לקו 17 פעמים לא רק בגלל ההאק אג'ורדן, אלא גם בגלל שופטים ששרקו מהר מדי וגם סתם עבירות מטופשות בזמן דאנק על דיאנדרה.)

 

לשמחתם, הסלטיקס הצליחו לשמור על קו העונשין שלהם בצורה טובה!

 

 

בסיום בוסטון מנצחת ואייזיאה תומאס עם עוד תצוגה גדולה

 

 

תומאס מסביר את הדלק המניע אותו, ושחקנים אחרים בקבוצה (מניח שתנחשו לבד למי הוא מתכוון)

 

הסלטיקס מגיעים לפגרת האולסטאר במקום ה3 במזרח. בתחילת העונה התחזיות צפו לסלטיקס 44 נצחונות העונה, והיו מי שאמרו שאולי נותנים קצת אקסטרה קרדיט לקבוצה (כולל אגב כותב שורות אלה) בפגרת האולסטאר, הם כבר על 32.

 

 

דוק ריברס מפרגן

 

 

ודיאנדרה ג'ורדן מתפנה לדבר על החבר

 

 

והנה שאלת טריוויוה, תשובות בתגובות.

 

 

 

תקציר המשחק באתר ה NBA

 

 

 

צ'ונסי בילאפס מקבל את הכבוד הראוי

 

הוא לא זכור כאחד הגדולים. גם אם יבקשו מכם את הרכזים הגדולים של העשור הקודם, כנראה שלא תחשבו עליו מיד, בטח שלא בחמישייה הראשונה. הוא לא בלט, אבל הוא תמיד דאג שהחברים שלו יבלטו. שהחברים שלו יקלעו ושהם יצליחו. רכז אמיתי שהופך את השחקנים סביבו, לקבוצה.

 

 

 

בקטנה:

 

 

עשרת המהלכים של הלילה: