עדכונים ומשחקים!

לברון ג'יימס בסימן שאלה למשחק היום מול סקרמנטו (יהיה החלטת משחק), ואם לא ישוב היום, אז ישוב במשחק הקרוב מול טורונטו

סטיב קר, שנשאל על בעיות הריבאונד של קבוצתו: "זה מצביע על הבעיות של קבוצות עכשיו. זה ה-NBA עכשיו – שחקנים פשוט לא עושים בוקס-אאוט. זה פשוט מה שקורה עכשיו. אני רואה את זה כל לילה בליג פאס, הם נותנים לשחקנים להגיע מהוויק-סייד וחושבים 'אני אשיג את הריבאונד'. ואם זו קבוצה קטנה כמונו, אז זה יפגע בנו יותר".

פיג'יי טאקר, על האם הוא מחכה לשמור על ג'יימס הארדן בסדרת פלייאוף: "בוודאי! אני אשמח לשמור על כל אחד בסדרת פלייאוף, ג'יימס ואני חברים טובים, אבל אנחנו מתחרים כשאנחנו מתאמנים אחד מול השני, זה יכול להגיע למכות."

כריס היינס מ-YAHOO ומקורבו של דמיאן לילארד, טוען במאמר ארוך כי לילארד לא קיבל עדיין את העזרה הראויה לשחקן במעמדו. קחו את זה לאיפה שבא לכם.

ריקי רוביו: "אנחנו יכולים להיות טובים כל עוד אנט [אנתוני אדוארדס] רוצה את זה. אנחנו יודעים מה קא"ט יכול להביא לשולחן, ומה דאנג'לו ראסל יכול, אבל אנט צריך להביא את ה כל לילה. זה הדבר הכי קשה ב-NBA."

פצועים: יאניס, שהחמיר את הנקע בקרסול ימין במשחק אמש מול הרוקטס, לא ישחק היום כמובן. הבאקס צפויים לעדכן בהמשך על מצבו.

עוד: קווין דוראנט לא ישחק היום (בק-טו-בק), גם ברוס בראון לא ישוב היום. קמבה ווקר גם בחוץ, האריסון בארנס גם לא ישחק. וקווין הוארטר מההוקס בחוץ עקב נקע בכתף, ללא לו"ז מוגדר.

מחלימים: קיירי אירווינג ישוב לשחק היום, גם דאריו שאריץ' ככה"נ ישחק. קולין סקסטון עשה אימון מקדים ועדיין בסימן שאלה למשחק היום. מרכוס סמארט ריצה את השעייתו וישוב היום לשחק בסלטיקס.

הוולבס מתחסנים לקורונה, אנתוני אדוארדס מהנה כהרגלו

משחקים!

02:00 – ההוקס בפילדלפיה

02:30 – הספרס בבוסטון

02:30 – הוויזארדס בקליבלנד

03:00 – פורטלנד בברוקלין

03:00 – המג'יק בממפיס

04:00 – הבאקס בשיקגו

05:00 – הג'אז בפיניקס – מקום 1 מול מקום 2!

05:30 – הקינגס מול הלייקרס

לפוסט זה מצורף – מסורת שישי, זאק לואו ועשרה דברים

https://www.espn.com/nba/insider/story/_/id/31361074/lowe-ten-nba-things-like-including-limitless-flair-nikola-jokic-beef-stew-bully-ball