בזמן שפלייאוף לא ישנים, והלילה כמיטב המסורת הקליפרס שוב מנצחים את המשחק השלישי אחרי שני הפסדים.

לוס אנג׳לס קליפרס 106-פיניקס סאנס 92 (2-1 לפיניקס):

כשהם עם הגב לקיר, אחרי עוד פיגור 2-0, הקליפרס ניצחו את הסאנס שקיבלו בחזרה את כריס פול, אבל איבדו את קמרון פיין כבר ברבע השני.

הלילה קיבלנו משחק פלייאוף קלישאתי, שכלל קצב איטי במיוחד, סקור נמוך והגנות חזקות. 23 נקודות של רג׳י ג׳קסון, מתוכן 10 ברבע האחרון חתמו את המשחק ועצרו ניסיון קאמבק של פיניקס. למעט ג׳קסון, פול ג׳ורג׳ (27 נקודות, 5 ריבאונדים ו-8 אסיסטים) וטרנס מאן (12 ו-5) עם משחק טוב בשני צידי המגרש מנעו 3-0 לפיניקס והדחה בפועל. בצד השני כריס פול חזר אבל שיחק לא טוב, וגם דווין בוקר ביום קליעה נוראי (15 נקודות על 21 זריקות מהשדה)  ולסאנס לא היה באמת סיכוי.

הרוטציה של טיירון לו: הקליפרס עלו עם מאן בחמישייה במקום מרקוס מוריס, והפכו את מוריס לסנטר המחליף במקום דמרקוס קאזינס. מאן ופטריק בברלי הכניסו אנרגיות לחמישייה ונתנו את הטון מבחינת ההגנה. הם הקשו על בוקר ופול להגיע לזריקות המיד ריינג׳ האהובות עליהם, וזה שיבש את השטף ההתקפי של פיניקס. בנוסף, הדקות של רונדו קוצצו משמעותית (7 דקות לעומת 22 ו-17 בשני המשחקים הראשונים), וההחלטה לדבוק בטרנס מאן השתלמה. לו קיבל החלטות נכונות, אבל השאלה היא למה לקח לו שני משחקים להגיע למסקנה שאליה הוא הגיע בסדרה מול יוטה.

ההגנה של הקליפרס: מאז כניסת האנליטקס לליגה, ההגנות מתמקדות בלמנוע זריקות מהצבע ושלשות. בוקר ופול, שזורקים הרבה מהמיד ריינג׳, הכריחו את ההגנה לשנות הרגלים. הם עדיין שומרים דרופ כשזובאץ מעורב בפיק אנד רול, אבל הוא יוצא גבוה יותר במטרה למנוע את הפול אפ מהחצי מרחק. היכולת של בברלי, ג׳ורג׳ ומאן לעבור מעל החסימה ולהפריע לזריקה נפמאחורהיתה קריטית במשחק הזה ותרמה לאחוזים הנוראיים של בוקר ופול (10-40 משותפים מהשדה).

 

פול ג׳ורג׳: כחלק מרכבת ההרים שמכונה ״פול ג׳ורג׳ בפלייאוף״, הלילה זכינו לראות את הצד הטוב שלו. אומנם הוא קלע באחוזים לא טובים, אבל הוא שמר מעולה, ובהתקפה הצליח לייצר לאחרים וסיים עם שמונה אסיסטים. הפליימיקינג  היווה בעיה עבור הקליפרס לאורך כל העונה, ובעקבות החסרון של קוואי נראה שג׳ורג׳ לוקח על עצמו יותר מהבחינה הזאת.

בוקר ופול בערב נוראי: שני הכוכבים של פיניקס שיחקו לא טוב. חוסר היכולת שלהם להגיע לטבעת, והנכונות המועטה שלהם לזרוק שלשות מכדרור אפשרו לקליפרס להתמקד במשחק המיד ריינג׳ שלהם, לטפל בפיק אנד רול עם שני שחקים בלבד, ולא להביא עזרה. רוב הסיכוים שמשחק כזה משניהם ביחד לא יחזור על עצמו, אבל לפול אין הרבה זמן להיכנס לקצב לאחר ההעדרות בשל הקורונה, ובוקר ימשיך לשחק עם מסכת הפנים בעקבות השבר באף, ולכן יש מקום לדאגה מצד אוהדי הסאנס. 

עוד נקודה לדאגה עבור פיניקס היא הפציעה של קמרון פיין. השחקן נפצע בקרסול השמאלי במהלך הרבע השני ולא חזר למגרש. עדיין לא ברור מה חומרת הפציעה, אבל הקבוצות משחקות יום כן יום לא, ואין הרבה זמן התאוששות בין המשחקים.