הבוקר הזה מאד מרגש בשבילי. קובי בראיינט, השחקן האהוב עליי בכל הזמנים, סיים בדקות אלה את משחקו האחרון בתור כדורסלן מקצועני בלוס אנג'לס לייקרס הקבוצה האהובה עליי.

 

קשה לעכל שהשחקן הענק הזה עוזב אותנו היום. קשה לי לדמיין לקום לראות את הלייקרס כשהוא לא שם. כמה לילות העברנו ביחד. ברגעים היפים של האליפיות וסדרות הגמר המטורפות וגם ברגעים הקשים כולל השנים שלא הגענו לפלייאוף אני הייתי שם תמיד קמתי לראות אותך בהערצה ואתה תמיד נתת הכל על המגרש ונתת שואו והקרבת למען הקבוצה.

 

20 שנה נתת לזהובים סגולים ולמרות שכוכבים באים ועוזבים קבוצות בשביל כסף ואליפיות אתה נשארת נאמן לקבוצה שלך לקבוצה שלי ועשית את זה בדרך שלך. לא משנה מה אנשים חושבים עלייך בין אם הם אוהבים אותך או שונאים אותך הדבר היחיד שאין עליו ויכוח זה שכולם מעריכים אותך את המסירות שלך לליקרס ההקרבה על המגרש על האהבה למשחק הזה שנקרא כדורסל.

 

גם היום הצלחת לרגש ולתת שואו מטורף כשכולם כבר הספידו אותך וקברו אותך ואמרו שאתה זקן אתה בפעם המי יודע כמה סתמת להם את הפה ותפרת 60 נקודות. אני אתגעגע אלייך כל כך. בלעדייך יהיה קשה ובעיקר מוזר אך אנחנו נסתדר. מקווה שהמורשת שלך ההקרבה שלך התשוקה שלך והאהבה שלך למשחק יחלחלו גם לחברה הצעירים של הלייקרס.

 

לא היה ולא יהיה שחקן שאני אעריץ יותר ממך ואני שמח שזכיתי לגדול עלייך ולקום כמעט לכל המשחקים שלך. אוהב אותך המון ובעיקר אומר לך תודה על הכל קובי בראיינט, אני אתגעגע.

 

#ThankYouKobe