עדכונים ומשחקים!

שחקני השבוע: יאניס וכרמלו אנתוני!

מארק סטיין מדווח כי אחת ההצעות שעולות במטרה להמריץ את הקבוצות להתאמץ במהלך טורניר אמצע-העונה המוצע, הוא בחירת דראפט נוספת למנצחת. זה בנוסף לתמריצים כספיים לשחקנים וצוות האימון המנצח.

דוק ריברס אומר כי פול ג'ורג' וקוואי לנארד עדיין לא התאמנו יחד: "אני מאמן כבר איזה 20 שנה ועדיין לא קרה לי מצב כזה, ששני השחקנים הכי טובים שלי עוד לא התאמנו יחד לפני משחק מס' 21. היה להם אימון אחד שהם התחרו אחד בשני, אבל עוד לא אחד שהם היו באותה החמישייה".

קני אטקינסון אומר כי עדיין לא הכריע האם ספנסר דינווידי יישאר בחמישייה הפותחת כשקיירי אירווינג ישוב מהפציעה, "נחצה את הגשר הזה כשנגיע אליו".

בלייק גריפין לא מרוצה מחבריו לקבוצה (ציטוט מלפני הניצחון של הקבוצה על הספרס אמש): "זה מרגיש לי שאנחנו אוהבים את הניצחון אבל לא אוהבים להילחם. אתה לא הולך לנצח משחקים בדרך הזו".

אלווין ג'נטרי התייחס לפציעתו של ציון וויליאמסון, ואמר כי על אף שוויליאמסון מאוד מעוניין לערוך את הבכורה שלו בקרוב, הקבוצה נוקטת גישה מאוד שמרנית בהתייחסות לפציעה שלו, וכי הרוקי עדיין לא החל בפעילויות על המגרש.

מייק דאנטוני אומר כי קלינט קאפלה צפוי לשחק היום. קאפלה עצמו אומר כי היה מרותק למיטה בשבוע האחרון, ואף בילה יום בביה"ח עקב שפעת. השחקן אומר כי הוא אמנם רץ היום במהלך האימון, אך האימון היה קל היום, לכן הוא לא יודע איך הוא ירגיש במשחק, עד שישחק במשחק עצמו.

קייל לאורי בסימן שאלה למשחק מחר מול מיאמי. לאורי אומר כי האגודל עדיין לא החלים עד הסוף, והחזרה שלו היא עניין של יום-ליום.

קארל-אנתוני טאונס על הפסד הקבוצה לגריזליס אמש: "אנחנו רוצים להיות קבוצת פלייאוף, אז זה הפסד די טראומטי בשבילנו. צריכים לחזור לשולחן השרטוטים".

עומארי ספלמן בשיחה מאוד כנה על עונתו הקודמת, מודה שהתמודד עם דיכאון בעונה החולפת, ולוקח אחריות על הבעיות: "מערכת היחסים באטלנטה הפכה להיות כ"כ רעילה. הם ניסו המון דברים כדי לעזור לי – ייעוץ, טיפול פסיכולוגי, תזונאי – אבל אני פשוט לא הייתי במצב כדי לקבל את העזרה הזו. הם ניסו גם לתת לי את המצ'אפ מול השחקן הכי גרוע של השחקן היריבה, כדי להשתיל בי ביטחון. הייתי במקום רע, ומעגל החברים שלי באטלנטה [מחוץ לארגון] היה מאוד רע לי".
הראיון המלא (בתשלום), בו הוא גם מרחיב על ההתמודדות שלו עם חזרה למשקל תקין במטרה לשחק
https://theathletic.com/1422941/2019/12/02/warriors-omari-spellman-back-in-atlanta-doesnt-blame-the-hawks-for-his-destructive-rookie-season/?source=shared-article

משחקים!

02:00 – הסאנס בהורנטס
02:00 – הג'אז בפילדלפיה. הג'אז ינסו להתאושש מהמכה שחטפו מהרפטורס אמש. בק-טו-בק מול הסיקסרס אולי לא הדרך הטובה ביותר
02:30 – הווריורס באטלנטה. לחובבי הז'אנר. ההוקס אחרי עשרה הפסדים רצופים, עדיין פייבוריטים! תהיה פה מנצחת
03:00 – הפייסרס בממפיס. שידור בספורט5 לייב
03:00 – הניקס במילווקי
05:00 – הבולס בסקרמנטו

לפוסט זה מצורף – שחקני השבוע