בזמן שישנתם הוא טור יומי שמסכם את אירועי הלילה בפלייאוף הNBA.

 

משחק 2 בגמר המערב, אחרי שגולדן סטייט הפסידו את הביתיות במשחק 1. אחרי שבמשחק הראשון אוקלהומה סיטי עצרה את הווריורס ברבע האחרון על 14 נקודות בלבד. הלילה הווריורס וסטף קרי לא רצו להגיע לרבע אחרון צמוד, וסגרו את המשחק כבר ברבע השלישי עם 2 דקות ענקיות של סטף קרי. בתוך 1:58 דקות קרי רץ 15-2 על הת'אנדר ופתח פער של 20 הפרש. בחדשות אחרות, לניקס יש מאמן.

 

גולדן סטייט ווריורס (1) – 118 – אוקלהומה סיטי ת'אנדר (3) 91 (שיוויון 1 בסדרה).

*בסוגריים זה דירוג הקבוצות בסיום העונה הרגילה, לא התוצאה בסדרה.

 

מהלך המשחק:

 

הרבע הראשון הזכיר מאוד את המשחק הקודם. הווריורס טובים אבל לא דומיננטיים, הת'אנדר עם המון איבודי כדור. גולדן סטייט פתחה עם 3 שלשות, וסיימה את הרבע עם 6 (סטף, קליי, דריימונד עם 2 שלשות כל אחד). דוראנט פתח עם 4 איבודי כדור. המשחק פיזי ואף קבוצה לא מוכנה לותר, ו2 הקבוצות מקבלות רגעים מפחידים. 5:20 לסיום הרבע, פסטוס אזילי נוחת לסטיבן אדאמס על הגב במאבק על ריבאונד התקפה. אדאמס יורד לטיפול וחוזר בהמשך. דריימונד גרין מברך אותו בברכיה לביצים שמקפלת אותו לכמה רגעים (מקרי, עליה לליי אפ של גרין). אדאמס שחקן קשוח, הלילה הוא בעיקר חטף. 

 

בצד השני הווריורס רואים את הכוכב שלהם עף ליציע להציל כדור אבוד, וכל הקהל במתח

חוץ מהבחור הזה שחושב שזה הזמן הכי טוב לקלוז אפ

קרי חוזר עם בומבה במרפק, אבל הוא בסדר, ומסיים את הרבע עם 11 נקודות כדי להוביל את הווריורס ל27-20.

 

ברבע השני עולה דוראנט אחר. הוא אגרסיבי והולך לסל, ומקבל שיתוף פעולה מלא מהחברים שמחפשים אותו. הווריורס שוכחים אותו פעמיים לבד על קו השלוש והוא מצמק את התוצאה ל3 בלבד. קר ממהר להזעיק פסק זמן, אבל דוראנט רחוק מלהרגע. הוא מסיים את הרבע עם 16 נקודות ב7 מ8 מהשדה.

שימו לב מה דוראנט אומר לוייטרס אחרי שזה לא מסר לו בזמן במהלך הזה

אבל וייטרס לא לוקח ללב, ושלשה שלו נותנת לת'אנדר יתרון ראשון במשחק 46-44

דווקא אחרי שהם עולים ליתרון, הת'אנדר מאבדים את המומנטום, ומי שלוקח אותו בחזרה זה אנדרי איגודלה. איגי ממש לא מוצא את הקליעה שלו, אבל המקריות והמזל מתחברים לו. ברבע הראשון הוא היה 0 מ5, ולכן לא ברור למה איבקה עושה עליו פאול בזריקה ל3 ושולח אותו לקו. איגי מחזיר את היתרון לווריורס. ואז הוא קולע את הסל היפה במשחק, שכולו מקריות. התקפה מתפרצת אחרי חטיפה של איגי, סטף מחפש את קליי בצד השני, מישהו מסיט אותו לאיגי ואיגי עושה את הדבר הבא

7 נקודות של איגודלה בסוף הרבע מחזירים את הווריורס ליתרון נוח במחצית, 57-49.

 

ברבע השלישי אנחנו סוף סוף מקבלים את ההתקפה המצויינת של גולדן סטייט. אחרי המון מהלכי 1 על 1 במחצית הראשונה, ובמשחק 1, הווריורס מתחילים סוף סוף להניע את הכדור, ומקבלים זריקות טובות. קר אמר שהבעיה במשחק הראשון הייתה RUSHING THE SHOTS. פרשו את זה פה כזריקות מהירות מדי בהתקפה, לדעתי הוא התכוון לזה שהשחקנים מיהרו מדי בזריקה ולכן היו פחות מדוייקים. הלילה הם לקחו את הזמן. אוקלהומה סיטי עוד החזיקה במשחק, עד שב7:09 לסיום הרבע, התחילה ההצגה של קרי. שלשה חופשית, אחרי זה 4 קליעות מהקו (עבירה ל3 + טכנית לדוראנט), עוד שלשה, 2 במתפרצת (דרך על הקו) ומיד אחרי פסק זמן עוד שלשה. 1:58 שבהם הוא קלע 15 נקודות לעומת 2 בלבד של הת'אנדר, והעלה את הווריורס ל20 הפרש.

הרבע הרביעי היה לפרוטוקול עם דקות של קייל סינגלר ואיאן קלארק.

 

סטף קרי מסיים את המשחק עם 28 נקודות ב9 מ15 מהשדה ו5 מ8 לשלוש. קליי עם 15, איגודלה עם 14, מו באקטס 13, בארנס 11, גרין עם 10, 8 ריבאונדים ו7 אסיסטים.דוראנט קולע 29 (11 מ18) לת'אנדר אבל מחבר להם 8 איבודים. ווסטברוק מסיים עם 16 (5 מ14 מהשדה) ו12 אסיסטים. אף שחקן אחר של אוקלהומה סיטי לא מסיים בספרות כפולות. אדאמס למרות המכות מסיים עם 9 ו10 ריבאונדים. הווריורס עם נצחון חשוב בריבאונד, 45-36, וככה לת'אנדר אין סיכוי לנצח.

 

על המשחק

 

1. במשחק הקודם דריימונד קלע 23 נקודות ב20 זריקות. זה נחמד, אבל ההתקפה של הווריורס הרבה יותר מחוברת כשהוא זורק פחות ומניע יותר. הלילה הוא הסתפק ב9 זריקות ל10 נקודות, וזה לא היה קרוב. ה7 אסיסטים שלו היו הרבה יותר חשובים (במשחק הראשון רק 4).

 

2. ההגנה של הווריורס מכריחה את קווין דוראנט להוריד כדור על הרצפה ולהחליט החלטות תוך כדי תנועה. זה הוביל ל8 איבודי כדור. כשרוברסון על המגרש הווריורס מניחים לו לנפשו וגרין\בוגוט משחקים איזורית. זה מקשה על הת'אנדר לחדור לצבע. כשוייטרס על המגרש השמירה על הת'אנדר הרבה יותר קשה.

 

3. הספסל של הווריורס חטף ביקורת במשחק הקודם. הלילה הם ענו. איגי פתח את המשחק רע עם 0 מ5 אבל סיים עם 14 ב4 מ10. אזילי תרם 12, וספייטס עם 13 בפחות מ10 דקות. אם רק היה שומר.

 

4. קייל סינגלר רואה דקות ראשונות בסדרה ומשיב ב0 מ2 מהעונשין ל0 נקודות. השחקן הגרוע בNBA?

 

תקציר המשחק באתר הNBA

 

לניקס יש מאמן

היו הרבה דיבורים על הנדסה במהלך החודשים האחרונים, כשעיקר תשומת הלב למשולש. פיל ג'קסון רצה מאמן שילמד את התקפת המשולש, ובסוף קיבלנו את ג'ף הורנסק. לפי ESPN הורנסק הועדף על פני בלאט, ווגל ורמביס שהיה הכי קרוב לתפקיד. הורנסק הגיע שני במרוץ לתואר מאמן העונה בעונת הרוקי שלו, אחרי שפספס בקושי את הפלייאוף עם פיניקס שהייתה אמורה ללכת לבניה במערב תחרותי. העונה וחצי הבאות היו רעות יותר, אבל הבעיות בפיניקס היו רבות ולא ברור האם זה אשמתו או לא. המאמן הקודם שהגיע מפיניקס לניו יורק (ד'אנתוני) לא ממש הצליח. נקווה שלהורנסק ילך טוב יותר. הורנסק לא מגיע מהמשולש של ג'קסון. כשחקן הוא היה חלק מהג'אז שהפסידו פעמיים לבולס בשנות ה90. יהיה מעניין לראות מה הוא יביא לניקס.

 

טופ 5 מהמשחק:

דוראנט עם 2 סלים, אבל אז סטף רוקד על המגרש, ובסוף מגיע איגודלה.