ברוכים הבאים לטור מגמות הפאנטזי. בטור זה נסקור מגמה מרכזית אחת אשר התרחשה בכל קבוצה בליגה בשבוע החולף והשלכות אפשריות שלה על עולם הפאנטזי. כמו כן, נחזור ונבחן אם המגמות מהשבוע הקודם החזיקו מים.

מתחילים!

בוסטון: לפני שקיבל מרפק לראש ויצא אחרי 2 דקות מהמשחק האחרון, קיירי אירווינג היה ברצף לא מחמיא של 3 משחקים שבשניים מתוכם הוא לא קלע שלשה וסה"כ סיפק 2 חטיפות. לפני הרצף הזה, לא היה לו משחק אחד בו לא קלע שלשה וממוצע החט' שלו עמד על מעל ל-2.5 למשחק. קיירי לא אמור להעדר יותר מדי זמן כי נקבע שאין זעזוע מח, כך שנוכל לראות אם המכה בראש סידרה לו את הקופסא.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: טרי רוזייר מפתיע וקיבל 27 דקות לפחות ב-3 מ-4 משחקי השבוע, כאשר ב-2 המשחקים האחרונים גם נתן תרומה יפה. אם קיירי אירווינג יחמיץ כמות משחקים משמעותית בגלל פגיעת הראש שלו, רוזייר הוא מועמד מצוין להרמה.

נטס: הדקות של ג'ו האריס בעליה. ב-4 המשחקים האחרונים הוא שיחק לפחות 21 דקות בכל משחק, והוא גם החל את המחצית השניה בחמישיה ב-2 המשחקים האחרונים. במשחקים הקודמים הוא עבר את ה-20 דקות רק פעמיים. התפוקה שלו עדיין לא מחייבת הרמה, אבל זו סיטואציה לעקוב אחריה.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: קראב נתן 2 משחקים טובים ומשחק רע אחד השבוע, אבל הכל בחמישיה. טרבור בוקר ממשיך לא להגיע ל-20 דקות במשחק. המגמה ממשיכה.

ניקס: שימו לב לפרנק ניליקינה שמתוך 5 משחקיו בחודש נובמבר מסר ב-4 מהם בין 7 ל-9 אסיסטים. בנוסף, יש לו 9 חטיפות במשחקים הללו והוא שיחק בהם בין 23 ל-26 דקות. לא במקרה ג'ארט ג'ק לא עבר את ה-25 דקות באותם המשחקים, אחרי שבמשחקיו הקודמים הוא שיחק בין 25 ל-34 דקות. זה הזמן לחתוך את ג'ק ולהרים את ניליקינה.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: טים הארדווי ממשיך בפול גז מוד ותורם 20 נקודות, יחד עם 1.3 חט' ו-1.7 שלשות למשחק השבוע.

פילדלפיה: כולנו כבר יודעים שבן סימונס הוא שחקן נפלא ואיום טריפל דאבל על בסיס שבועי. אך ב-4 המשחקים האחרונים הוא גם מדגים יכולות מרשימות בקטגוריות ההגנתיות הקשות עם 2.3 חט' ו-1.5 גגות למשחק, זאת לעומת ממוצעים של 1.4 ו-0.4 בלבד במשחקיו הקודמים. בנוסף הוא קלע ב-75% מהקו במשחקים הללו, שיפור ניכר מה-56% במשחקים הקודמים. האם הוא יכול להתמיד בכך? זו שאלה מעניינת, אבל אם אתם כמוני ולא מאמינים בכך, זו ההזדמנות לעשות סל היי ולהשיג שחקן סיבוב שני-שלישי עליו.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: שאריץ' ממשיך פתוח בחמישיה ואף משפר משמעותית את התרומה שלו עם 2 דאבל דאבלים ו-4 שלשות למשחק השבוע. ציפור מתחילה ללחוש לי סל היי באוזן.

טורונטו: האם קייל לאורי הגיע לעונה סוף סוף? אחרי פתיחת עונה צולעת עם 13 נק' למשחק ב-37% מהשדה ב-7 המשחקים הראשונים, הוא קלע ב-49% מהשדה ב-4 המשחקים האחרונים, וזה כולל משחק של 12 דקות ו-2 נקודות. יחד עם זאת השלשות ובמיוחד הנקודות והחטיפות עדיין לא שם, כך שחלון הביי-לואו עדיין פתוח.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: נורמן פאוול מתרסק חזרה למציאות עגומה השבוע. אחרי שנתן משחק אחד טוב, ב-2 המשחקים הבאים הוא כבר תרם כמות חד ספרתית של נקודות ולא הרבה מעבר.

שיקגו: בובי פורטיס חזר בבאנג מההשעיה שלו, וב-2 המשחקים ששיחק הוא קלע 20.5 נקודות למשחק ב-50% מהשדה יחד עם 2 שלשות ו-12 ריבאונדים למשחק. אם בטעות הוא עדיין אצלכם בפול, זה הזמן להרים. ואם כבר הרמתם, זה הזמן להתחיל לחשוב על סל היי.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: הטיים שייר בין גרנט לדאן ממשיך, כאשר גרנט מקבל את מירב הדקות ומספק את הסחורה במשחק אחד ודאן עושה זאת ב-2 המשחקים הבאים.

קליבלנד: אחרי 5 דאבל-דאבלים רצופים ו-7 ב-8 המשחקים הראשונים של העונה, לקווין לאב יש רק דאבל דאבל אחד ב-4 המשחקים האחרונים. בנוסף יש לו 5 שלשות בלבד במשחקים הללו, 1.2 למשחק, וזאת לעומת ממוצע של 2 שלשות למשחק ב-8 המשחקים הקודמים. עוד 2-3 משחקים חלשים ותהיה כאן הזדמנות מצוינת לביי-לואו.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: ג'י אר סמית' ממשיך לפתוח בחמישיה, וב-2 המשחקים האחרונים אף תפס חום עם 16.5 נקודות ו-4 שלשות למשחק.

דטרויט: אייברי בראדלי תפס אש וקלע מעל ל-20 נקודות ב-3 מ-4 המשחקים האחרונים. הוא עדיין עושה את זה ביעילות נמוכה כאשר רק במשחק אחד עבר את ה-50% מהשדה, ורק 3 פעמים כל העונה. בנוסף הוא איבד 3.5 כדורים למשחק במשחקים הללו לעומת 2.2 איב' למשחק במשחקים הקודמים. נראה שאצלו כל דבר טוב בא עם משהו רע ליד.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: האריס חזר לעצמו ונתן 3 משחקים מצוינים עם 20 נקודות למשחק ב-48% מהשדה. בנוסף הוא הוריד 7 ריב' למשחק השבוע.

אינדיאנה: דומנטאס סאבוניס כאן כדי להישאר. אמנם מאז החזרה של מיילס טרנר מזעזוע מוח הדקות שלו ירדו לאזור ה-25 למשחק, אבל הוא עדיין תורם כ-13 נקודות,באחוזים גבוהים מהשדה, 8 ריבאונדים וקומץ אסיסטים למשחק. אם הוא בטעות נזרק לפול אחרי החזרה של טרנר ויש לכם שחקן לשחרר, להרים את סאבוניס זה רעיון טוב.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: בוגדנוביץ' המשיך ביכולת המצוינת שלו גם השבוע עם 14 נקודות וכמעט 3 שלשות למשחק. בגזרת החטיפות לעומת זאת הוא חזר למציאות עם חטיפה אחת בלבד השבוע.

מילווקי: ב-3 המשחקים האחרונים מלקולם ברוגדון קלע מעל 20 נקודות עם 3 שלשות ו-7 אסיסטים למשחק ב-56.5% מהשדה. לשם השוואה כל העונה שעברה הוא הגיע ל-20 נקודות רק פעמיים, וגם העונה לא רשם 20 נקודות אף פעם עד הרצף האחרון. עכשיו שאריק בלדסו הגיע לעיר, זו נראית כמו הזדמנות מצוינת לסל היי על ברוגדון.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: מקווה עבורכם שהרמתם את הנסון אחרי הטור של שבוע שעבר, כי עכשיו כבר כנראה מאוחר מדי – גם מונרו עזב את הקבוצה בטרייד השבוע וגם במשחקו האחרון הוא נתן שורה נפלאה של 10 נקודות, 7 ריבאונדים, 6 אסיסטים, 2 חט' ו-2 גגות, אחרי משחק חלש בו שיחק פחות מ-20 דקות בגלל בעיית עברות. נראה שהאסיסטים הם לא מקריות.

אטלנטה: המספרים של לוק באביט בנובמבר – 13 נקודות ב-61.5% מהשדה עם כמעט 3 שלשות ב-29 דקות למשחק. הוא מרוויח מהפקר הפציעות (איליאסובה ומוסקלה), אבל הפצועים אמורים לחזור במהלך שבוע הבא ולכן לא הייתי מסתמך על כך שהוא יתמיד במספרים הללו.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: קבלו ביטול מה שנקרא. דדמון עם שבוע של 16 נקודות ו-9 ריבאונדים למשחק יחד עם 3 גגות ו-2 שלשות ב-68% מהשדה ב-3 משחקי השבוע.

שארלוט:  קמבה ווקר ב-4 המשחקים האחרונים – 16 נק' ב-34% מהשדה עם 1.2 שלשות למשחק. קמבה ווקר ב-8 המשחקים הראשונים לעונה – 24.5 נק' למשחק ב-45% מהשדה עם 2.2 שלשות למשחק. כמו עם קווין לאב, עוד 2-3 משחקים ביכולת כזאת, וזו הזדמנות פז לביי לואו.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: דווייט האוורד המשיך במשחק הרגוע שלו עם פחות מ-10 ריבאונדים וקצת מעל גג למשחק ב-3 משחקים השבוע.

מיאמי: ג'יימס ג'ונסון נתן 7 חטיפות ו-5 שלשות ב-3 משחקיו האחרונים (2.3 ו-1.7 למשחק). היו לו 9 חטיפות ו-6 שלשות ב-8 משחקיו הקודמים (1.1 ו-0.7 למשחק), מה שהעלה את השורה הסטטיסטית העונתית שלו ל-12.5 נק', 6 ריב', 4.5 אס', 1 שלשות, 1.5 חט' ו-1 גגות למשחק ב-53% מהשדה ו-77% מהקו. שחקן כיפי.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: מצד אחד ריצ'רדסון לא ירד מ-40% מהשדה השבוע. מצד שני הוא גם קלע בדאבל פיגרס רק במשחק אחד מתוך ארבעה.

אורלנדו: עושה רושם שאוון פורניה מתחיל לחזור לקרקע קצת. אחרי שפתח את העונה עם 8 מתוך 9 משחקים עם מעל ל-20 נקודות ב-56% מהשדה, הוא לא הגיע ל-20 נקודות ב-2 מ-3 המשחקים האחרונים וקלע סה"כ ב-36% מהשדה. בניגוד למקרים של ווקר ולאב, כאן דווקא הייתי ממליץ לנסות למכור ביוקר אחרי משחק שניים טובים שלו. הוא עדיין עומד על 50% מהשדה לעונה – אין סיכוי שיתמיד בכך.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: ווצ' נתן אמנם 2 גגות ב-3 משחקים השבוע, אבל בהחלט ממשיך להוכיח שלפחות בנושא הגגות, אין מה להסתמך עליו.

וושינגטון: 4 חטיפות ו-5 איבודים. זה המאזן של אוטו פורטר ב-4 המשחקים האחרונים. לשם השוואה, ב-6 המשחקים הקודמים היו לו 16 חטיפות מול 3 איבודים בלבד, שזה מאזן מטורף למדי. פורטר תמיד היה שחקן סופר יעיל, אבל יש גבול והמספרים מתחילים להתיישר.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: ג'ון וול בהחלט הוכיח שהיה מדובר במקריות הזויה, אחרי שהשבוע קלע 20 מ-25 (80%) מהקו.

ווריורס: אחרי שפתח את העונה בהיסוס, נראה שדריימונד גרין מצא את טאץ' הקליעה שלו. הוא קולע 14 נקודות למשחק ב-65.5% מהשדה בנובמבר לעומת 8 נקודות בלבד למשחק ב-40% מהשדה באוקטובר. למעשה ב-4 משחקים בנובמבר עד כה הוא קלע את אותה כמו סלי שדה כמו ב-8 משחקי אוקטובר. בנוסף, הוא צבר 8 שלשות ב-4 משחקי נובמבר. ב-8 משחקי אוקטובר היו לו 6 שלשות בלבד.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: קארי לא המשיך במגמה, וחזר לקלוע באחוזים לא טובים, עם 39% מהשדה השבוע.

קליפרס: 31. זה מספר הדקות למשחק שקיבל ווסלי ג'ונסון ב-3 המשחקים האחרונים. לפני כן הוא הגיע רק פעם אחת ל-20 דקות העונה. זה ברור שהדקות הן עקב ההעדרות של גאלינרי, אבל היות וגאלו פציע ביותר וכבר הודה שהוא מתקשה לדרוך על הרגל, ייתכן והריצה של ג'ונסון בחמישיה תימשך לא מעט זמן, והוא יכול לתרום במגוון קטגוריות – למרות מספר הדקות המועט העונה, יש לו 0.5 שלשות, 0.6 חט' ו-0.7 גגות למשחק. עם זאת, התרומה שלו לא מצדיקה הרמה מהפול, למעט בליגות העמוקות ביותר.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: גריפין המשיך ביכולת החלשה מהשדה עם 40% בלבד מהשדה השבוע, אבל לפחות הוא תרם מעל 21 נקודות למשחק, והמשיך להשחיל שלשות, כאשר עוד לא היה לו משחק העונה בו לא קלע שלשה.

לייקרס: משהו רע עובר על קייל קוזמה מאז שהוא נכנס לחמישיה על חשבון לארי נאנס הפצוע. המשחק הראשון עבר מצוין, אבל ב-3 המשחקים האחרונים הוא לא עבר את 13 הנקודות, קלע שלשה אחת סה"כ, ועשה זאת ב-39% מהשדה. לשם השוואה עד לרצף הזה הוא ירד מ-15 נקודות רק פעמיים ב-9 משחקים, קלע ב-56% מהשדה וניפק שלשה אחת לפחות בכל משחק מאז משחק פתיחת העונה. זה נראה כמו זמן טוב לנסות ולקנות אותו בזול בטרייד.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: השבוע בול תרם 14, 11 ו-16 בשילוב של אס'+ריב' ושיחק מעל ל-35 דקות ב-2 מ-3 המשחקים, כך שייתכן והמגמה מתהפכת לה חזרה.

פיניקס: ג'ארד דאדלי חזר מפציעה השבוע וב-3 המשחקים האחרונים קיבל בין 16 ל-24 דקות. למעט משחק אחד, התרומה עדיין לא שם, אבל אם מרקיז קריס ודרגן בנדר ימשיכו להתקשות, ייתכן והדקות שלו יהיו בעליה. שווה לעקוב.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: השבוע בנדר שיחק 20 דקות או פחות ב-3 מתוך 4 המשחקים וקלע מעל ל-5 נקודות רק פעם אחת. ביי ביי מגמה, ביי ביי בנדר.

סקרמנטו: אחרי פתיחת עונה חזקה, סקאל לביסייר ראה סה"כ 27 דקות ב-3 המשחקים האחרונים של סקרמנטו. כל עוד זאק רנדולף בריא, לביסייר לא הולך לראות יותר מדי פרקט, ואם אתם נאחזים בו, הגיע הזמן להחליפו בשחקן שיתרום יותר.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: ווילי קאולי סטיין לא עבר את ה-24 דקות גם השבוע, אבל לפחות קלע בדאבל פיגרס פעם אחת…

דאלאס: אחרי שחטף לפחות כדור אחד בכל אחד מ-9 המשחקים הראשונים העונה, יוגי פארל לא חטף אפילו כדור אחד ב-3 המשחקים האחרונים. בנוסף, הוא קלע בספרות חד ספרתיות במשחקים הללו, כאשר ב-6 מתוך 7 המשחקים הראשונים הוא קלע בדאבל פיגרס. הוא אמנם מקבל עדיין מעל 20 דקות למשחק, אבל עם החזרה של סת' קארי מעבר לפינה הגיע הזמן לשחרר אותו אם הוא עדיין אצלכם בקבוצה.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: בארנס המשיך ביכולת המצוינת שלו מהשדה השבוע עם שני משחקים של מעל ל-60% ו-24 נקודות למשחק. יחד עם זאת השלשות והחט' נרגעו קצת.

יוסטון: ג'יימס הארדן החליט לשחרר את הנצרה. אחרי שבאוקטובר לא הגיע ל-30 נקודות, הוא עבר את הסף הזה ב-3 מתוך 4 משחקיה של יוסטון בנובמבר, כולל משחק של 56 נקודות. הוא קלע לפחות 6 שלשות בכל אחד מהמשחקים הללו. עד הרצף הזה הוא הגיע ל-6 שלשות רק במשחק אחד. בנוסף, הוא הגיע לקו 9 פעמים לפחות בכל אחד מהמשחקים הללו, דבר שגם כן קרה רק פעם אחת במשחקים הקודמים.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: אריזה המשיך השבוע בחזרה לכושר עם 15.5 נק', 3.5 שלשות ו-2 חט' למשחק.

ממפיס: המספרים של טייריק אוואנס ב-4 משחקי נובמבר: 25 נקודות עם 2.5 שלשות למשחק ב-58% מהשדה בתיבול חטיפה וחצי למשחק. בהתחשב בהיסטוריית הפציעות העשירה שלו והעובדה שלא הגיע ל-45% מהשדה מאז שעזב את סקרמנטו ב-2013, סל היי מעולם לא היה ברור יותר.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: גאסול המשיך לא להרשים בריבאונד עם 10 ריב' או פחות ב-3 משחקים השבוע, אבל הוא קלע לפחות 15 נקודות בכל אחד מהמשחקים הללו. הוא גם ממשיך לאכזב מהשדה עם פחות מ-50% בכל אחד מהמשחקים.

פליקנס: דריוס מילר נותן 10 נקודות עם כמעט 3 שלשות למשחק ב-4 האחרונים, והוא גם קיבל לפחות 19 דקות ב-3 מהמשחקים הללו. הוא הגיע ל-19 דקות רק פעמיים קודם לכן העונה וקלע 2 שלשות סה"כ עד ארבעת המשחקים האחרונים. הוא מועמד להרמה כרגע רק בליגות הכי עמוקות, אבל שווה לעקוב אחריו לראות אם התפקיד שלו מתרחב.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: איאן קלארק לא חזר פתאום לחיים. גם השבוע הוא שיחק בין 12 ל-15 דקות למשחק.

סן אנטוניו: פאו גאסול מצא טאץ' ב-4 המשחקים האחרונים. למשל את טאץ' המסירה עם מעל ל-5 אסיסטים למשחק או טאץ' הקליעה לשלוש עם 1.2 שלשות למשחק בתקופה הזו. לשם השוואה, לפני כן העונה הוא העמיד 3 אס' ו-0.5 שלשות למשחק. אבל זה לא הגיע ללא מחיר, כאשר הוא קולע בסינגל פיגרס ב-3 מתוך 4 המשחקים הללו, אחרי שקלע בדאבל פיגרס ב-5 משחקים רצופים לפני כן.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: דז'ונטה מורי עבר 20 דקות רק פעם אחת השבוע וירד לשפל של 9 דקות במשחק האחרון. פאטי מילס לעומת זאת, שיחק לפחות 25 דקות בכל משחק השבוע והגיע לשיא של 37 דקות במשחק האחרון, כך שבהחלט אפשר לומר שהטרנד מחזיק מים.

דנבר: היה שלום ג'מאל מורי, היה נעים להכיר? ב-4 המשחקים האחרונים מורי לא הגיע לדאבל פיגרס וקלע ב-36% מהשדה יחד עם 2.5 איבודים למשחק, כאשר הוא עובר את ה-20 דקות רק פעם אחת. לשם השוואה ב-8 המשחקים הקודמים הוא שיחק לפחות 20 דקות בכולם, ואיבד 1.5 כדורים בממוצע למשחק. בשילוב עם העובדה שעמנואל מודיאיי נראה מעולה העונה ובנובמבר מקבל עד כה 27 דקות למשחק מהספסל לעומת ה-21 של מורי, נראה שהכיוון פה הוא טיים שייר שנוטה יותר לכיוון מודיאיי. לא אאשים את מי שמכוון לביי לואו על מורי, אבל אני לא רואה את זה משתנה יותר מדי.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: אז השלשות של מילסאפ קצת האטו, אבל להוציא משחק חלש אחד שבו שיחק 16 דקות בלבד, הוא תרם ב-2 המשחקים האחרים השבוע 17 נק', 4 אס', 2 חט' ולא פחות מ-4 גגות למשחק. מילסאפט בהחלט חוזר לעצמו.

מינסוטה: טוב, זה טרנד שנמשך כל העונה פחות או יותר – ג'ימי באטלר לא קרוב אפילו להחזיר את הערך שמי שבחר אותו בדראפט ציפה ממנו. אבל ב-3 המשחקים האחרונים זה עוד יותר גרוע. אחרי שב-4 משחקים רצופים קלע לפחות 15 נקודות למשחק, ב-3 המשחקים האחרונים הוא קלע 28 נקודות. סה"כ. זה פחות מ-10 נקודות למשחק. כמו שסל היי לא היה ברור יותר עם טייריק אוואנס, כך הביי לואו לא יכול להיות משתלם יותר מכאן ועכשיו על ג'ימי באטלר.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: הדקות של גיבסון אמנם ירדו השבוע מעט מתחת ל-30, אבל הוא עדיין מספק סחורה עם דאבל פיגרס בנקודות ו/או בריבאונדים ב-2 מ-3 משחקים השבוע, כמו גם חטיפה למשחק.

אוקלהומה: כרמלו אנטוני ב-6 משחקי אוקטובר –  24 נקודות למשחק ב-47% מהשדה, 0 משחקים מתחת ל-20 נקודות. מלו ב-6 משחקי נובמבר – 17 נקודות למשחק ב-37% מהשדה, 5 משחקים מתחת ל-20 נקודות. אבל אין מה להילחץ, מלו סה"כ לומד עדיין לשחק עם חבריו החדשים.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: ווסטברוק אמנם קלע 20 נקודות ב-3 מתוך 4 משחקיו השבוע, אבל האחוזים שלו עדיין בקנטים (37% מהשדה) ובנוסף השבוע הוא לא תרם כמות דו ספרתית של אסיסטים באף משחק – לפני כן הוא כשל לעשות זאת רק פעמיים העונה.

פורטלנד: יוסוף נורקיץ' קלע מעל ל-19 נקודות ב-4 מתוך 5 משחקיו בנובמבר, ועשה זאת ב-55% מהשדה. ב-7 המשחקים הקודמים הוא לא הגיע כלל לכמות נקודות כזאת, וקלע ב-40% בלבד מהשדה. מצד שני הוא הוריד 5 ריבאונדים בלבד ב-3 מהמשחקים הללו. לפני כן הוא ירד מ-6 ריבאונדים רק פעם אחת העונה. מצד שלישי יש לו 8 חטיפות במשחקים הללו לעומת 4 בלבד קודם לכן. נראה שכרגע הוא בעיקר לא יציב.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: מקולום התמקם השבוע איפשהו באמצע בין הקיצוניות שבין פתיחת העונה המצוינת שלו לבין השבוע שעבר החלש שלו, וזה גם מה שצפוי לקבל ממנו בהמשך העונה.

יוטה: רודני הוד ב-5 משחקי נובמבר: 13.5 נק' עם 1.2 שלשות למשחק ב-27% מזוויעים מהשדה. רודני הוד ב-5 משחקי אוקטובר: 15 נק' למשחק עם 3 שלשות למשחק ב-49% מהשדה. בהתחשב בפריצה של דונובן מיצ'ל והיסטוריית חוסר היעילות של הוד, הייתי אומר שדווקא מספרי אוקטובר הם אלו שמשקרים. האמת נמצאת כנראה איפשהו באמצע.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: oh boy. רוביו עדיין לא מוסר עם 2 מתוך 3 משחקים עם 3 אסיסטים או פחות, אבל עכשיו הוא גם לא קולע, עם 25 נקודות ב-21% מהשדה השבוע. זעקות הביי לואו נשמעות עד כאן.