ברוכים הבאים לטור מגמות הפאנטזי. בטור זה נסקור מגמה מרכזית אחת אשר התרחשה בכל קבוצה בליגה בשבוע החולף והשלכות אפשריות שלה על עולם הפאנטזי. כמו כן, נחזור ונבחן אם המגמות מהשבוע הקודם החזיקו מים.

מתחילים!

בוסטון: מרכוס סמארט אף פעם לא היה קלעי טוב, אבל השבוע הוא היה מזוויע במיוחד עם 7 מ-41 מהשדה ב-4 משחקים. זה מתורגם ל-17%(!) מהשדה, מה שהוריד את אחוזי השדה שלו אל מתחת ל-27% לעונה. ב-3 מתוך 4 המשחקים הוא קלע מתחת ל-20% מהשדה. עד השבוע האחרון הוא קלע מתחת ל-20% רק פעם אחת העונה. יחד עם זאת הוא שיחק מעל ל-30 דקות בכל משחק ותרם יפה באסיסטים וחטיפות. אם הוא נזרק לפול ואתם בפאנט שדה זה רעיון לא רע לאסוף אותו, או לחליפין לעשות ביי לואו.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: קיירי אירווינג חזר מהפציעה שלו והחטיפות והשלשות חזרו איתו.

נטס: טרבור בוקר החליף את טימופיי מוזגוב בחמישיה ב-2 המשחקים האחרונים, שיחק באזור 27 הדקות בכל אחד מהמשחקים ותרם תרומה יפה בנקודות וריבאונד. זה הזמן להרים אותו מהפול. מוזגוב אגב, שיחק 6 דקות במשחק אחד ובשני כלל לא עלה מהספסל.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: האריס המשיך לקבל 20+ דקות השבוע ואף נתן משחק מעולה אחד של 19 נקודות ו-5 שלשות, אבל חוץ מזה הוא לא עשה יותר מדי.

ניקס: קריסטפס פורזינגיס קולע ב-34% מהשדה ב-3 המשחקים האחרונים, ולא עבר את ה-42% באף אחד מהמשחקים. בנוסף הוא לא עבר את 22 הנקודות במשחקים הללו. ב-11 המשחקים הקודמים הוא ירד מ-28 נקודות או קלע בפחות מ-44% מהשדה רק פעמיים. חד הקרן חוזר למציאות?

סטטוס מגמה משבוע שעבר: ניליקינה אמנם המשיך לחטוף כמו אחוז אמוק עם 11 חטיפות ב-4 משחקי השבוע, אבל ב-3 המשחקים האחרונים הוא מסר 3 אסיסטים בסך הכל, וב-2 האחרונים שיחק פחות מ-20 דקות.

פילדלפיה: נראה לי שהגיע הזמן שנדבר על ג'ואל אמביד, במיוחד אחרי שהוא נתן את 2 משחקיו הטובים ביותר העונה, ואולי הטובים ביותר בקריירה הקצרה שלו, ב-2 המשחקים האחרונים של פילי בעיר המלאכים. זה התחיל עם דאבל דאבל של 32 נקודות ו-16 ריבאונדים על הראש של דיאנדרה ג'ורדן והקליפרס והגיע לשיא של 46 נקודות, 14 ריבאונדים, 7 אסיסטים ולא פחות מ-7 גגות מול הלייקרס. אמביד לוהט ועושה הכל על המגרש. והכי חשוב, לא מחמיץ משחקים (טוב, כמעט) ומשחק ללא הגבלת דקות. אם אתם כמוני, ולא חושבים שהוא יכול להישאר בריא לאורך זמן, זה זמן טוב לסחור בו תמורת שחקן סיבוב ראשון-שני לגיטימי.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: בן סימונס ממשיך להראות כמו הבחירה המובנת מאליה לרוקי העונה, וגם המשיך לספק מספרים יפים בהגנה – 8 חטיפות ו-2 גגות ב-3 משחקים השבוע. יחד עם זאת, אחוזי העונשין חזרו לסורם עם 50% מהקו השבוע.

טורונטו:  סי.ג'י מיילס קלע בדאבל פיגרס בשלושת משחקיה של טורונטו השבוע, כולל לא פחות מ-13 שלשות (מעל 4 למשחק), וכל זה כשהוא משחק מעל 20 דקות רק במשחק אחד. בנוסף הוא סיפק 4 חטיפות (1.3 למשחק). הוא לא הגיע לדאבל פיגרס ב-6 משחקיה הקודמים של טורונטו, וקלע בהם סה"כ 9 שלשות (1.5 למשחק), וסיפק סה"כ 4 חטיפות (0.7 למשחק). נראה כמו סתם רצף חם, וכמות הדקות נמוכה מדי בשביל להחזיק אותו. הוא יתקרר במוקדם או במאוחר.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: אז אם בשבוע שעבר עוד אפשר היה לומר שהנקודות והשלשות עוד לא שם, השבוע קייל לאורי קלע לפחות 19 נקודות בכל אחד מהמשחקים, עם מעל ל-3 שלשות למשחק ולפחות 7 אסיסטים בכל משחק. He’s back.

שיקגו: רובין לופז לא הוריד יותר מ-5 ריבאונדים ב-5 המשחקים האחרונים וכמו כן נתן סך הכל 3 גגות במשחקים הללו. בנוסף, ב-3 מ-5 המשחקים הללו הוא קלע 6 נקודות או פחות ב-26% מהשדה. ב-8 המשחקים הקודמים הוא הוריד פחות מ-7 ריבאונדים רק 3 פעמים וסיפק 1.3 גגות למשחק. ביי לואו זה כאן ועכשיו.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: כמו שהוא חזר בבאנג, כך פורטיס גם מתחיל להעלם, כאשר ב-2 המשחקים האחרונים הוא לא עובר את 20 הדקות או 10 הנקודות.

קליבלנד: זוכרים שלברון ג'יימס שם לעצמו מטרה לקלוע במעל ל-80% מהקו העונה? אז עד השבוע האחרון הוא עמד במשימה בגבורה כאשר קלע 54 מ-65 (83%) ב-12 המשחקים הראשונים העונה. אבל השבוע הוא קלע רק 17 מ-26 (65%), כולל 1 מ-5 במשחק האחרון, מה שהוריד אותו לראשונה העונה אל מתחת ל-80% מהקו.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: קווין לאב נתן משחק אחד חלש אמנם, אבל ב-3 המשחקים האחרים קלע מעל ל-20 נקודות, כאשר שניים מתוכם היו דאבל דאבלים. לא יהיה חלון ביי לואו כאן.

דטרויט: שימו לב לרוקי לוק קנארד שקלע בדאבל פיגרס בכל אחד ממשחקי דטרויט השבוע עם 2.7 שלשות למשחק, כאשר בשניים מתוכם שיחק 25 דקות או יותר. עד השבוע האחרון הוא לא הגיע ל-19 דקות בשום משחק וקלע שלשה אחת סך הכל ב-7 משחקים. זה אולי מוקדם מדי לרוץ ולהרים, אבל בהחלט כדאי לעקוב.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: אייברי בראדלי המשיך ללהוט השבוע עם 22.7 נקודות ו-3.7 שלשות למשחק.

אינדיאנה: מיילס טרנר שיחק 27 דקות או פחות ב-4 מ-5 משחקיה האחרונים של אינדיאנה. הוא לא הגיע לדאבל פיגרס בריבאונדים וקלע 13 נקודות או פחות בכל אחד מהמשחקים הללו, כולל 2 משחקים בחד ספרתי. על פניו זה נראה כאילו סאבוניס גונב לו דקות, לי זה נראה בעיקר כמו הזדמנות מצוינת לקנות בזול.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: כן, סאבוניס כאן כדי להשאר. ב-3 משחקים השבוע הוא קלע בדאבל פיגרס בכולם, כולל דאבל דאבל אחד, ושיחק 23 דקות לפחות בכל משחק.

מילווקי: מאז שהחל לשחק במדיה אחרי המעבר בטרייד מפיניקס, מילווקי נמצאת במאזן חיובי 4-0, ואריק בלדסו, שפתח בחמישיה בכל המשחקים, סיפק תפוקה נאה של 13,5,5 עם מעל חטיפה וגג למשחק.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: מלקולם ברוגדון היה הנפגע העיקרי מההגעה של בלדסו, כאשר הוא הודח לספסל והדקות שלו הפכו לא יציבות. אחרי ששיחק באזור ה-33 דקות בשני המשחקים הראשונים של בלדסו בקבוצה, ב-2 המשחקים האחרונים הוא שיחק 19 ו-26 דקות בהתאמה. עם זאת, התפוקה שלו לא נפגעה יותר מדי, בינתיים.

אטלנטה: מרקו בלינלי קלע בדאבל פיגרס ב-5 המשחקים האחרונים כשהוא מספק לפחות שלשה אחת וחטיפה אחת בכל משחק וממוצעים של 14.4 נקודות, 2.6 שלשות ו-2.2 חטיפות למשחק. היו לו יותר חטיפות ב-5 המשחקים הללו מאשר ב-10 המשחקים הקודמים. לא הייתי מתלהב יותר מדי עם זאת, בלינלי ידוע כשחקן סטריקי, וכבר היה לו רצף חם של 4 משחקים בסוף אוקטובר. זה ייגמר בקרוב.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: לוק באביט גם נחלש וגם נפצע במשחק האחרון, מה גם שארסן איליאסובה חזר מהפציעה. לא נראה לי שנשמע יותר על באביט בזמן הקרוב.

שארלוט: ההורנטס שיחקו 2 משחקים בלבד השבוע, וקיבלו את ניקולה באטום חזרה מפציעה. מי שסבל הכי הרבה מהחזרה של באטום הוא ג'רמי לאמב ששיחק פחות מ-24 דקות ב-2 המשחקים, וקלע 10 ו-13 נקודות בהתאמה ללא שלשות. לפני כן העונה, לאמב שיחק פחות מ-27 דקות רק פעם אחת וקלע לפחות שלשה אחת ב-10 משחקים רצופים. מקווה שמכרתם ביוקר כשעוד הייתה לכם הזדמנות.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: טוב, קמבה ווקר לא נתן הזדמנות לביי לואו והפגיז השבוע, כולל משחק של 47 נקודות.

מיאמי: חסן ווייטסייד לוהט עם 3 דאבל-דאבלים השבוע עם 14 נקודות ו-12 ריבאונדים לפחות בכל אחד מהמשחקים. מאז החזרה שלו מפציעה בתחילת החודש רק פעם אחת הוא ירד מ-14 נקודות ו-12 ריבאונדים ב-6 משחקים.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: השבוע ג'יימס ג'ונסון היה הרבה פחות כיפי עם חטיפה אחת בלבד ו-0 גגות ב-3 משחקים.

אורלנדו: ארון גורדון לא עבר את 13 הנקודות במשחקי השבוע, וקלע מהשדה ב-38% בלבד. ב-10 המשחקים הראשונים שלו גורדון קלע פחות מ-14 נקודות רק פעם אחת ואחוזי השדה שלו עמדו על 57%. אין זה מקרי שאורלנדו הפסידה בכל 3 משחקיה השבוע, אחרי שהגיעה אליו במאזן חיובי של 8-3. עוד כמה משחקים לא טובים ואפשר יהיה להתחיל לזרוק הצעות ביי לואו.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: פורנייה די חזר לעצמו. אמנם הנקודות עדיין בירידה קטנה לעומת הממוצע העונתי, אבל הוא קלע ב-47% או יותר מהשדה במשחקי השבוע.

וושינגטון: מרצ'ין גורטאט אמנם נתן דאבל דאבל הלילה, אבל ב-5 המשחקים הקודמים הוא לא הוריד יותר מ-7 ריבאונדים והגיע לדאבל פיגרס בנקודות רק פעם אחת. לשם השוואה, ב-9 המשחקים הראשונים של וושינגטון הוא לא הגיע לדאבל פיגרס בנקודות רק פעמיים והוריד פחות מ-9 ריבאונדים רק 3 פעמים. זה אולי נראה כמו זמן טוב לביי לואו, אבל אני לא הייתי הולך על זה, היות וגורטאט בנסיגה כבר מהחצי השני של העונה שעברה, ולדעתי דווקא פתיחת העונה החזקה היא זו שהיתה מקרית.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: אז האיבודים של פורטר אמנם צומצמו חזרה, אבל החטיפות לא בדיוק חזרו לזרום, וגם השבוע פורטר רשם חטיפה אחת למשחק בלבד.

ווריורס: ניק יאנג סיפק ב-4 המשחקים האחרונים 9 שלשות ו-9 חטיפות, כאשר ב-3 מתוכם הוא משחק מעל 20 דקות. לא הייתי רץ להרים אותו just yet, היות ודווקא במשחק האחרון הוא שיחק 9 דקות בלבד.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: דריימונד גרין המשיך במגמה וקלע בדאבל פיגרס בכל המשחקים השבוע כאשר הוא מספק שלשה אחת לפחות בכל משחק. בנוסף הוא גם סיפק 7 ריב', 6 אס', כמעט 2 חט' ומעל ל-2 גגות למשחק. הוא בסדר.

קליפרס: לו וויליאמס שיחק לפחות 36 דקות בכל משחק השבוע, קלע מעל 30 נקודות ב-2 מתוכם, ונתן 12 שלשות ו-7 חטיפות בשלושת המשחקים. היו לו סה"כ 5 חטיפות ב-10 המשחקים הקודמים של הקליפרס. צריך לשים לב שאת כל זה הוא עשה כשפטריק בברלי נעדר ותאודוסיץ' עוד לא חזר. סל היי מוסר ד"ש.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: ווס ג'ונסון לא נתן שום סיבה לבעלי פאנטזי להביע בו עניין השבוע למרות המקום בחמישיה בהעדרו של גאלינרי, כאשר קלע סה"כ 12 נקודות ב-3 משחקים השבוע, ולא הרבה מעבר.

לייקרס: הדקות של ברוק לופז השבוע – 21, 28, 16, 31. התפוקה של ברוק לופז השבוע – 10 נק' ו-2 ריב', 15 נק' ו-10 ריב', 8 נק' ו-2 ריב', 19 נק' ו-10 ריב'. למעשה זה טרנד עונתי כבר, כאשר ברו-לו לא מצליח לחבר יותר מ-3 משחקים טובים (או של מעל 21 דקות) ברצף. חוסר יציבות. אני כבר העברתי אותו בטרייד בליגה אחת.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: קוזמה יושב וצוחק עלי כנראה. ב-3 מתוך 4 משחקי השבוע הוא קלע מעל 20 נקודות במעל ל-47% מהשדה. בשניים מתוכם הוא גם סיפק דאבל דאבל.

פיניקס: באופן מפתיע למדי מייק ג'יימס איבד את מקומו בחמישיה לטובת טיילר יוליס, והדקות שלו צנחו – מאז משחק הפתיחה ועד השבוע שחלף ג'יימס שיחק לפחות 20 דקות בכל משחק. השבוע הוא שיחק פחות מ-20 דקות בכל אחד מהמשחקים. הוא כשל לקלוע בדאבל פיגרס רק 3 פעמים ב-13 המשחקים הראשונים של העונה וסיפק  1.3 שלשות וחטיפה אחת למשחק. בשבוע החולף הוא לא הגיע לדאבל פיגרס פעם אחת, וסיפק חטיפה אחת ושלשה אחת ב-3 משחקים. נראה שהוא איבד כל רלוונטיות ואפשר לחתוך אותו, למרות שעם פיניקס אי אפשר לדעת. יוליס אגב, לא עשה הרבה עם הדקות שלו, כשהנתון המעניין היחידי הוא כמות החטיפות שלו – מעל 2 למשחק.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: ג'ארד דאדלי שוב נפצע השבוע. אין מה לראות כאן.

סקרמנטו: בשבוע החולף לא היה שחקן אחד ששיחק מעל 27 דקות במשחק של סקרמנטו. במשחק מול אטלנטה 7 שחקנים שיחקו בין 20 ל-26 דקות, כאשר 3 נוספים משחקים בין 16 ל-19 דקות. במשחק מול הניקס 9 שחקנים שיחקו בין 20 ל-27 דקות. השיא היה במשחק מול הוויזארדס, בו 10 שחקנים שיחקו בין 20 ל-26 דקות. מה המגמה אתם שואלים? ששחקני סקרמנטו ופאנטזי לא הולכים יחד. כשהשחקן היחיד שמשחק לפחות 25 דקות בכל אחד מהמשחקים הוא ג'סטין ג'קסון, ומה שהוא נותן זה 6 נקודות למשחק ב-22.5% מהשדה, זה אומר הכל.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: לאביסייר דווקא שיחק 25 דקות בכל אחד מ-2 המשחקים הראשונים של סקרמנטו השבוע ונתן תפוקה לא רעה, אבל אז הוא שיחק 7 דקות במשחק האחרון. סקרמנטו, אמרנו כבר.

דאלאס: ברוך הבא לקרב על רוקי העונה, דניס סמית' ג'וניור. אחרי פתיחת עונה מהוססת שגם כללה פציעה קטנה, ב-4 המשחקים האחרונים סמית' מדגים על מה היה כל ההייפ עם ממוצעים של 21.3 נק', 6.5 ריבאונדים ו-5 אסיסטים למשחק, בתיבול 2.5 שלשות ומעל לחטיפה למשחק. הוא קלע מעל 20 נקודות ב-3 מתוך 4 המשחקים הללו, כאשר לפני כן לא הגיע ל-20 נקודות אף פעם. בנוסף הוא שיחק מעל 30 דקות בכל אחד מהמשחקים. לפני כן הוא שיחק מעל 30 דקות רק פעמיים מתוך 9 משחקים.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: יוגי פרל כנראה ממש לא אהב את הטור של שבוע שעבר, ושיחק בין 33 ל-36 דקות במשחקי השבוע. הוא גם חטף כדור בכולם ובאחד מהם אף קלע 18 נקודות.

יוסטון: אריק גורדון מתחיל לחזור לקרקע קצת. ב-2 המשחקים האחרונים הוא קלע פחות מ-20 נקודות לראשונה זה 5 משחקים, ולראשונה העונה ב-2 משחקים ברצף. למעשה, היו לו 2 משחקים בלבד עם פחות מ-20 נקודות העונה עד כה. בנוסף הוא קלע שלשה אחת בלבד ב-2 המשחקים הללו. הפעם האחרונה בה גורדון קלע פחות מ-3 שלשות (!) הייתה ב-22 באוקטובר, וגם את זה הוא עשה רק פעמיים העונה. בנוסף, במשחק האחרון כריס פול חזר. לא בטוח אם זה הזמן לעשות סל היי כל עוד אפשר, או לעשות ביי לואו כי פתאום אפשר.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: הארדן המשיך להתפרע גם השבוע עם 3 מתוך 4 משחקים עם 38 נקודות או יותר. כמו כן הוא המשיך להגיע לקו עם 14 הליכות לפחות ב-3 מתוך 4 המשחקים. לתיבול הוא סיפק 4.5 שלשות ומעל 10 אסיסטים למשחק. עד כה בנובמבר הארדן נראה כמו MVP.

ממפיס: צ'נדלר פארסונס שיחק מעל 20 דקות בכל אחד מ-5 המשחקים האחרונים של ממפיס. זה לא קרה לפני כן העונה. בשלושה מהמשחקים הללו הוא קלע בדאבל פיגרס וסיפק 1.8 שלשות למשחק. פארסונס במגמת עליה וכדאי להתחיל לעקוב אחריו.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: טייריק אוואנס לא מאט, וממשיך לתת את העונה הטובה ביותר שלו מאז עונת הרוקי שלו. נראה אם זה יחזיק מעמד.

פליקנס: איטואן מור החליט שהוא שחקן כדורסל לגיטימי ב-5 המשחקים האחרונים, בהם קלע 17 נקודות עם 1.6 שלשות למשחק ב-59% מהשדה. גם הדחתו לספסל ב-2 המשחקים האחרונים עקב החזרה של ראג'ון רונדו מהפציעה לא פגעה בתפוקה או בדקות שלו. הוא קלע בדאבל פיגרס בכל 5 המשחקים, שזו בדיוק כמות המשחקים בהם קלע בדאבל פיגרס ב-11 המשחקים הראשונים של הפליקנס העונה.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: למעט משחק ראשון חלש השבוע, דריוס מילר בהחלט עושה קולות של מישהו שיכול לתרום לקבוצת הפאנטזי שלו עם 21 דקות משחק לפחות בכל אחד מ-3 המשחקים האחרונים, ותרומה של 13 נקודות ו-3 שלשות למשחק.

סן אנטוניו: רודי גיי בירידה. הוא שיחק מעל 20 דקות רק במשחק אחד בשבוע החולף, והגיע לדאבל פיגרס בנקודות גם כן רק פעם אחת מתוך 5 משחקיו האחרונים. עד השבוע האחרון היה לו משחק אחד בלבד בו שיחק פחות מ-20 דקות ב-12 המשחקים הראשונים של הספרס, והוא לא הגיע לדאבל פיגרס בנקודות רק פעמיים ב-11 הראשונים. עם החזרה של קוואי לנארד מעבר לפינה, אולי הגיע הזמן לעבור לרעות בשדות ירוקים יותר.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: הטאץ' של גאסול המשיך איתו גם בשבוע החולף, כאשר הוא מוסר 4 אסיסטים בכל אחד מהמשחקים וכמו כן קולע 1.3 שלשות למשחק.

דנבר: ווילסון צ'נדלר נזכר השבוע שהוא שחקן כדורסל. פעמיים בלבד הוא הגיע לדאבל פיגרס בנקודות ב-12 המשחקים הראשונים של דנבר. השבוע הוא הגיע לדאבל פיגרס בכל 3 משחקיה של דנבר, והעמיד ממוצעים של 14 נקודות, 7 ריבאונדים ו-4 אסיסטים עם שלשה למשחק ב-56% מהשדה. סל היי מישהו?

סטטוס מגמה משבוע שעבר:  אם פרל לא אהב את הטור של שבוע שעבר, ג'מאל מורי כנראה התעצבן ממש. ב-3 משחקי השבוע הוא להט עם 27 נקודות ו-3 שלשות למשחק ב-55% מהשדה.

מינסוטה: אנדרו וויגינס לא הצליח להגיע ל-20 נקודות ב-3 משחקיה האחרונים של מינסוטה, וב-4 מתוך 5 האחרונים. לפני כן, הוא כשל לעשות זאת רק 3 פעמים ב-10 משחקים. בנוסף, הוא קלע מתחת ל-50% בכל אחד מ-5 המשחקים האחרונים. לפני כן הוא קלע במעל ל-50% בחצי ממשחקיו. עוד כמה משחקים כאלו ואולי יהיה פה חלון לביי לואו, במיוחד אם הוא ימשיך להסריח מהעונשין.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: באטלר קצת חזר לעצמו בשבוע החולף. אחוזי השדה היו די זוועתיים אמנם, אבל הוא קלע מעל ל-20 נקודות ב-3 מתוך 4 משחקים, ותרם 6 ריבאונדים ואסיסטים יחד עם 2 חטיפות ושלשה למשחק. עוד כמה משחקים כאלו וחלון הביי לואו יהיה סגור.

אוקלהומה: ראסל ווסטברוק (כן, שוב הוא. מה לעשות שזו קבוצה של 3 וחצי שחקנים) לא הגיע לדאבל פיגרס בריבאונדים או באסיסטים ב-5 המשחקים האחרונים ונותן במשחקים הללו 6 ריבאונדים ו-7 אסיסטים למשחק. ב-10 המשחקים הראשונים העונה ווסטברוק לא הגיע לדאבל פיגרס בריבאונד או אסיסטים רק פעמיים והעמיד ממוצעים של 9.3 ריבאונדים ו-10.9 אסיסטים למשחק. מצד שני, ב-5 המשחקים האחרונים הוא חטף 3 כדורים לפחות בכל משחק למעט אחד (2.6 חט' למשחק) וקלע 29 מ-34 מהקו (85%). ב-10 המשחקים הראשונים הוא הגיע ל-3 חט' רק פעמיים (1.5 חט' למשחק) וקלע מהעונשין ב-61%.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: מלו פספס משחק אחד השבוע, אבל חוץ מזה הוא היה מלו טיפוסי עם דאבל פיגרס בנקודות בכל המשחקים באחוזים מעורבים ותרומה בריבאונד ובשלשות אך לא מעבר.

פורטלנד: ב-3 משחקיה של פורטלנד השבוע, קיילב סוואניגן פתח בחמישיה. יחד עם זאת הוא לא עשה הרבה, וב-2 מ-3 המשחקים שיחק כמות חד ספרתית של דקות, ובמשחק הנוסף יצא ב-6 עבירות. כרגע אין פה כלום, אבל שווה לעקוב.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: נורקיץ' נתן שבוע חלש מאוד עם 37% מהשדה ומעל 4 איבודי כדור למשחק, כאשר הוא לא מחפה על כך בסטטיסטיקה חיובית אחרת.

יוטה: המספרים של דריק פייבורס ב-4 המשחקים מאז שרודי גובר נפצע – 13.5 נקודות, 10 ריבאונדים וכמעט 2 גגות למשחק. ב-4 המשחקים האחרונים היו לו יותר גגות מאשר ב-12 המשחקים הקודמים של יוטה העונה. כמו כן הוא הגיע לדאבל פיגרס בריבאונדים רק פעם אחת ב-12 המשחקים הראשונים, ו-3 פעמים השבוע. גובר צפוי להעדר מעל לחודש, כך שהעתיד של פייבורס נראה בהיר כרגע.

סטטוס מגמה משבוע שעבר: כמו חבריו קוזמה, פרל ומורי, גם הוד התעצבן על הטור של שבוע שעבר והפגיז השבוע 20.5 נקודות עם 4 שלשות למשחק ב-47.5% מהשדה.