עדכונים ומשחקים!

ג'יימס הארדן בראיון לרייצ'ל ניקולס, דיבר על העזיבה של יוסטון

לא אהבתי בכלל את התקופה שקדמה לעזיבתי. זה לא מי שאני. הדרמה, השליליות. זה לא מי שאני. חשבתי שזה יכול היה להיות הרבה יותר חלק, אבל זה מה שזה.", אך טוען כי לא היה עשה שום דבר שונה: "אני לא חושב שניסיתי להיות מעליב או אנוכי. הפרונט־אופיס ידע מה אני רוצה. הייתי צריך לעשות מה שצריך לעשות כדי להשיג מה שאני רוצה". "הרוקטס לא היו חייבים להעביר אותי לברוקלין, אבל הם עשו זאת ואני מודה להם על זה." עוד הוסיף על תפקידו בברוקלין: "הצורך לקלוע 40 נקודות כל משחק לאורך תקופה ארוכה כדי שיהיה לנו סיכוי לנצח היה שוחק, אז לשחק לצד שחקנים שיכולים לקלוע כך שאוכל להיות מנהל משחק ולא אצטרך להתמקד רק בקליעה מקל עליי". עוד הוסיף כי הוא מאמין שהם צריכים עוד אימונים כדי לשפר את ההגנה ("אנחנו לא צריכים להיות עם הגנה מדהימה, רק סבירה"), וכי הוא בטוח שיהיה קשה לנצח את הקבוצה בסדרה של הטוב משבע.

סם אמיק מדוווח כי מייקל פורטר ג'וניור התנצל בפני ניקולה יוקיץ' על זריקה שזרק בהפסד מול מילווקי, שעצבנה את האחרון (פורטר זרק שלשה קשה עם 16 שניות על השעון, במקום למסור ליוקיץ' בפוסט)

הזריקה המדוברת https://cutt.ly/XkLhhMC

עוד מדווח אמיק כי הנאגטס כרגע עדיין מעוניינים לא לוותר על גרעין הקבוצה (כלומר, לא להעביר את פורטר/ג'מאל מוריי בתמורה לסופרסטאר), וכי ההוקס מקשיבים להצעות על ג'ון קולינס

בליצ'ר ריפורט שיתפו סרטון שבו כתבו על "חברו לקבוצה" של סטף קארי שחוגג לפני שהשלשה של קארי נכנס לסל. חואן טוסקנו-אנדרסון, החבר המדובר לקבוצה, הזכיר להם שלכל איש יש שם

https://twitter.com/juanonjuan10/status/1360117559392051201

הרפטורס מודיעים כי יסיימו את השנה הזו בטמפה ביי, ולא ישחקו בטורונטו

סוכנו של בראדלי ביל, מארק ברטלשטיין, ממשיך להבהיר כי ביל "לא רוצה לנטוש. הוא נאמין בצורה בלתי רגילה, והוא רק רוצה להרגיש שהוט עשה הכל כדי לאפשר למישהו או משהו להצליח".

פציעות והחלמות: ויקטור אולדיפו לא ישחק בשבת מול הניקס. קווין דוראנט ישחק בשבת מול הווריורס, דיאנדרה ג'ורדן לעומת זאת  – לא ישחק. ריאן סונדרס אומר כי דאנג'לו ראסל לא טס עם הקבוצה למסע משחק החוץ, כך שלא ישחק גם ביום ראשון. קמבה ווקר יקבל מנוחה היום בסלטיקס, ומייסון פלאמלי לא ישחק אף הוא.

משחקים!

02:00 – הטימברוולבס בשארלוט

02:00 – הניקס בוושינגטון. שידור בספורט5

02:30 – הספרס באטלנטה

02:30 – הפליקנס בדאלאס

03:00 – הקליפרס בשיקגו

03:00 – הפיסטונס בבוסטון

04:00 – הת'אנדר בדנבר

04:00 – הבאקס ביוטה. שידור ב-5 סטארס

05:00 – הגריזליס מול הלייקרס

05:00 – הקאבס בפורטלנד

05:00 – המג'יק בסקרמנטו

לפוסט זה מצורף – געגועים. לכדורסל בשכונה

https://www.sfgate.com/sports/article/ode-to-basketball-essay-15934882.php