עדכונים ומשחקים!

  • כמו שעודכן קודם – ג'ימי באטלר לא ישחק במשחק היום מול יוטה, במה שמוגדר כ"כאבים כלליים", ע"פי תיבודו. שאמס כתב בתחילה כי זו תחילתה של היעדרות ארוכה, אך כעת הוא ו-ווג' מדווחים כי באטלר יטוס למשחק מול גולדן-סטייט, ו"יעריך את המצב שוב כל משחק מחדש". רייצ'ל ניקולס שאלה את באטלר עצמו, שדחה את הרעיון שהוא לא מוכן לשחק מתוך מחאה, אלא רק כיוון ש"כל גופו כואב", לאחר ששיחק מבלי ששיחק במחנה האימונים קודם לכן. סוכנו של באטלר נשאל על המצב, ואמר המון כלום בהמון שורות

 

  • קווין לאב צפוי להיות בחוץ למשך "שבועות", אך פרק הזמן עצמו עדיין לא ברור. לאב עצמו אומר כי הוא מקווה לחזרה אופטימית תוך 2-3 שבועות, אך מוסיף גם כי הרופאים עדיין לא בטוחים בנושא וכי האופציה של ניתוח עדיין נמצאת על השולחן. לאב ספג את הפציעה בבוהנו במהלך משחק פרה-סיזן מול הסלטיקס, וניסה לשחק עם הכאב במהלך העונה, אך הקאבס החליטו להשביתו לאחר שלושה משחקים.
  • עוד בקליבלנד, שממשיכה לדגמן ספינה שוקעת: לארי דרו עדיין לא מוכן לקבל עצמו את תואר ממלא-המקום של מאמן הקבוצה, כל עוד לא יקבל הבטחה ליציבות עבודתו קודם לכן. דרו אף אמר (בפומבי!) כי הוא "מאוכזב מאוד" מהקאבס שלא נתנו לו חוזה חדש להיות ממלא-המקום, אך לא מתכנן לעזוב את הקבוצה אלא "להישאר מקצועי ולעשות את העבודה שלי". לפי בריאן ווינדהורסט, השיחות בין הצדדים לא מתקדמות כרגע.
  • מלבד זאת, הקבוצה הודיעה ל-JR סמית' כי הוא לא מתוכנן להיות חלק מהרוטציה בזמן הקרוב. סמית' נפגע מהחדשות, ושקל לעזוב את הקבוצה לכמה זמן (כלומר, פיזית כדי להיות בבית, לא לקבוצה אחרת). הקאבס גם בוחנים את השוק עבור קייל קורבר, מתעניינים באייברי ג'ונסון כמאמן ראשי, ושוקלים ברצינות לבצע טרייד על אחד מהוטרנים בקבוצה.
  • סטפן קארי, דריימונד גרין, קווין דוראנט ושון ליווינגסטון נשאלו על-ידי סם אמיק בפתיחת העונה מי הוא האיום הגדול ביותר על הווריורס כרגע, וארבעה מתוך החמישה ענו שהבוסטון סלטיקס הם האיום הגדול ביותר (קארי ענה שיוסטון). בנוסף אמרו כי עזיבתו של טרבור אריזה תפגע ברוקטס, אך עדיין אין לזלזל בכריס פול וג'יימס הארדן (הכתבה המלאה כאן – https://theathletic.com/622105/2018/10/31/who-do-the-warriors-fear-well-nobody-really-but-they-did-tell-us-which-teams-worry-them-most/. מאוד מעמיקה ומצוינת אך בתשלום)
  • מייק דאנטוני: "אנחנו משחקים נורא. אין לי הרבה תשובות לתת לכם על זה, אנחנו נסתכל על זה טוב ונילחם בזה. איבדנו את השחצנות (SWAGGER) שלנו".
  • הוולבס לא יממשו את אופציית הקבוצה שלהם על ג'אסטין פאטון, שמחמיץ כעת את השנה השניה שלו עקב שבר ברגלו. הרפטורס לא יממשו את אופציית הקבוצה שלהם על מלאכי ריצ'רדסון, כמו שדווח קודם, גם הסאנס לא יממשו את אופציית הקבוצה שלהם על דראגן בנדר. כל שאר הקבוצות מימשו את האופציה, כולל מילווקי על DJ ווילסון, בהחלטה שקוממה את כל הטוויטר של הבאקס.
  • אנתוני דיוויס מתכנן לשחק היום.
  • דוויט הווארד יעשה את הבכורה שלו במדי הוויזארדס ביום שישי.
  • אנדרו וויגינס צפוי לשוב ולשחק היום, ג'ף טיג בספק.

משחקים (נבחרים)!

02:30 – הפיסטונס בברוקלין.

03:00 – הג'אז במינסוטה.

05:30 – הפליקנס מול גולדן סטייט.

 

לפוסט זה מצורף – אזהרת לו"ז! משחקים שקבוצות יפסידו עקב עייפות.

 

http://www.espn.com/nba/story/_/id/25117649/nba-schedule-alert-games-your-team-lose-2018-19