צוות FBM ממשיך לפנק אותנו בכתבות פאנטזי. למקור באנגלית.

והשבוע בשוק : שלושה ביגמנים למכירה מסיבות שונות, בזמן שיש ילד לטבי ענק בניו יורק שיותר מדי טוב.

לקנות בזול

קווין לאב | PF/C | קליבלנד קאבלירס

אחרי התחלה נהדרת של העונה, עם ערך של סיבוב שני, קווין לאב מציג : שבוע נוראי. הקאבס שיחקו 3 פעמים והוא קלע 28 נקודות. בסך הכל!הוא קלע 27.7% מהשדה עם אסיסט למשחק ו0 שלשות (גם 0 חסימות, אבל זה לא בתחום הציפיות ממנו). זה נראה כמו המשחקים הרעים של עונה שעברה, כשהוא שיגע את הבעלים שלו. בגלל זה חלקם עלולים ללחוץ על כפתור הפאניקה בשלב זה. בנוסף קליבלנד הפסידה את המשחקים האלה. אני חושב שלאב וחבורתו יראו טוב יותר בעתיד וזה זה מעולה לנסות לקנות אותו בזול.

סרג' איבקה | PF/C | אוקלהומה סיטי ת'אנדר

סרג' איבקה הוא אחד מהאכזבות הגדולות שלי העונה. נכון, הוא עדיין אחד ממגני הטבעת הטובים במשחק. אני ציפיתי ממנו לשדרג את המשחק שלו כמו שעשה בעונה שעברה. רק להזכיר לכם, החוסם הנפלא הזה היה אחד מהקלעים הטובים מעמדת הPF בעונה שעברה. הוא קלע 1.2 שלשות ב37.6%. הוא ירד מהלוח ברוב הדראפטים עד הבחירה ה20 ועד כה הוא לא מצדיק את זה. תזכרו שהכל עניין של פרספקטיבה, ולמרות התרומה הבינונית בנקודות, ו0 אסיסטים וחטיפות, הוא עדיין שחקן מאוד יעיל.

דמארכוס קאזינס | PF/C | סקרמנטו קינגס

היו לי ספקות לגבי היכולת של בוגי לשפר את המשחק שלו אחרי המספרים הנהדרים שלו בעונה שעבה. בעיקר בגלל הדיווחים הרבים על בעיות כימיה עם המאמן, ג'ורג' קארל. אבל המשחק של דמארכוס הלך לכיוון השני לגמרי כשהוא הפך להיות קטלני יותר בצד ההתקפי. זורק 4.4 שלשות וקולע אחוז סביר של 31.1%. בונוס נוסף זה שהוא מאבד את הכדור פחות מעונה שעברה. מצד שני יש את בעיות הבריאות שלו. הקבוצה שלו שיחקה 22 משחקים עד כה, הוא שיחק רק ב14 מהם. זה הפסד ענקי למי שבחר בוב בסיבוב הראשון. אין צורך לומר שכל עוד הוא בריא הוא מפלצת הן במציאות והן בארץ הפאנטזיה.

למכור גבוה

 

רג'י ג'קסון | PG | דטרויט פיסטונס

רציתי לומר שרג'י ג'קסון היה בלתי ניתן לעצירה השבוע, אבל הוא היה רע בשארלוט, במאטץ' אפ קשה נגד קמבה ווקר. נקרא לזה משחק נפל לא צפוי, בגלל שרג'י שיחק יוצא מן הכלל בארבעת המשחקים לפני זה. 27 נקודות, כמעט 9 אסיסטים בזמן הזה. הוא נבחר לשחקן השבוע במזרח אז אלו חדשות טובות במקרה ואתם מנסים למכור אותו. הוא מאבד את הכדור יותר מ3 פעמים למשחק, וזה כמובן הפרמטר הכי חלש שלו. בנוסף ברנדון ג'נינגס עומד לחזור לפרקט בקרוב, ואפילו אם ישחק רק 20 דקות למשחק, זה לא יהיה טוב לבעלים של רג'י. אפשר להשיג עבורו יהלום אמיתי, מישהו שמדורג 25-40.

 

ווסלי מתיוז | SG | דאלאס מאבריקס

קשה למכור שחקן שהייתה לו עונה רעה. אבל אחרי משחק עם שיאי עונה בנקודות (36), שלשות (10), זה הרבה יותר קל. בסיטואציה של ווסלי הייתי מחפש טרייד של 2 על 2, כשמתיוז הוא השלמה. מנטלית הרבה יותר קל לקנות שחקן שמשחק מתחת לרמה שלו כשאתה מקבל משהו ממש טוב לידו. אפשר לנסות להעביר אותו עם סטאד אמיתי (טופ 15) בתמורה ל2 סטאדים (טופ 20-25). אני אוהד גדול של ווס, אבל לא יהיה לו קל לחזור מפציעה משמעותית לאיפה שהוא עצר בפורטלנד.

 

קריסטאפס פורזינגיס | PF/C | ניו יורק ניקס

אמרתי את זה ברדיו השבוע והתכוונתי לזה: ההופעה הכי טובה בניו יורק זה ילד לטבי בגובה 221 ס"מ והכשרון הלא יאומן שלו. בתחילת העונה הייתי בטוח שקארל-אנתוני טאונס הולך להיות רוקי העונה, אבל עכשיו אני לא כל כך בטוח. המספרים של קריטאפס בשבועיים האחרונים הם יוצאים מן הכלל. 16.7 נקודות, 8.5 ריבאונדים, 2.7 חסימות ו1.2 שלשות. זה מספרים של סיבוב ראשון וזה פשוט מוקדם מדי בקריירה לצפות לזה ממנו. קווין גארנט רשם 10.4 נקודות ו6.3 ריבאונדים בעונת הרוקי שלו. דירק נוביצקי 8.2 נקודות ו3.4 ריבאונדים בשלו. לצפות מKP6 להמשיך בקצב הזה זה יותר מדי. אני שלם עם הרעיון לשמור אותו עד שהגלגלים יפלו, אבל למכור במצבו נשמע לי רעיון טוב יותר.