צוות FBM ממשיך לפנק אותנו בכתבות פאנטזי. למקור באנגלית.

והשבוע בשוק : דני גרין ורובין לופז הגיעו לתחתית, ניקולאס באטום משחק בשביל פאריס, קייל לאורי עולה שלב ועוד.

לקנות בזול

כריס פול | PG | לוס אנג'לס קליפרס

אחד מהגארדים היותר יציבים בפאנטזי בשנים האחרונות, לא מצליח להשאר בריא. גם כשהוא משחק הוא לא מייצר את התפוקה שקיבלנו ממנו עד עכשיו. יש אפשרות שתהיה לו ירידה קטנה במספרים העונה, אבל הוא ימשיך להיות טופ 20 בודאות, כל זמן שיתגבר על הפציעות. כרגע הוא מדורג 61 ב9 קטגרויות. הוא יעלה שלב בקרוב, אז תבטחו בו ותציעו הצעה שיכולה לפתות את המחזיקים בו לשחרר אותו.

דני גרין | SG/SF | סן אנטוניו ספרס

נראה כאילו דני גרין עושה לאנס סטיבנסון. סווינגמן מאולה, קיבל כסף אחרי עונת חוזה, ומחזיר מספרים עלובים (למען ההגינות, סטיבנסון קלע 17% משלוש בעונה שעברה, גרין מנסה, אבל לא מצליח לרדת מתחת ל20%). הקלע של הספרס משחק אותה כמות דקות כמו בעונה שעברה, אבל מחזיר רק 7.1 נקודות, 0.7 חטיפות, 0.7 חסימות, ו1.3 שלשות.

שנה שעברה? 11.7 נקודות, 1.2 חטיפות, 1.1 חסימות, 2.4 שלשות. איזה הבדל! יובל עוז כתב עליו פה, ושגיא רפאל התייחס אליו בוואלה. הזריקות שלו חופשיות, ובסוף זה יתחיל להכנס.

קואץ' פופ צריך את התרומה שלו ואני בטוח שהוא ימצא דרך לעזור לגרין לחזור לעצמו. כל אחד בטופ 100 יכול להיות טוב מספיק בשביל לקבל אותו, אז תזרקו איזה הצעה שבא לכם עד שיתפוס.

 

רובין לופז | C | ניו יורק ניקס

קראתם את הפסקה על דני גרין? זה בערך אותו דבר לרובין לופז. האיש הגדול באמצע של הניקס קיבל חוזה ענק (4 שנים, 54 מליון דולר), אבל עד כה לא מראה סימנים של האיש שראינו במדי פורטלנד. המספרים שלו נמוכים מהמצופה וב4 המשחקים האחרונים התדרדרו עוד. רק 4 נקודות ב31.8% מהשדה, עם 6.8 ריבאונדים ב24.8 דקות. הוא יכול להגיע בקלות ל11 נקודות, 7 ריבאונדים, 1.5 חסימות, והמחיר שלו כרגע בתחתית. הוא לא כוכב, אבל נכס יציב, אז תחליטו כמה אתם מוכנים להשקיע בשביל להשיג אותו.

 

למכור ביוקר

 

קייל לאורי | PG | טורנטו ראפטורס

לאורי לובש את חליפת סופרמן שלו מאז שריקת הפתיחה לעונה, אבל המספרים שלו ב4 המשחקים האחרונים הם מעל ומעבר. 22 נקודות, 4.3 ריבאונדים ו7.3 אסיסטים, זה לא מפתיע למישהו בקליבר של לאורי. הקטגוריות האחרות זה הדובדבן האמיתי : 3.5 שלשות, 3.3 חטיפות ו0.8 חסימות. הוא מנהל משחק מהטובים שיש, אבל קשה לחשוב שהוא יחזיק את המספרים האלה בטווח הרחוק. הוא קולע מעל 2 שלשות בממוצע למשחק רק בעונה אחת (2013-2014), אז זה אולי הזמן להשתמש בסטטיסטיקות המדהימות שלו. הוא מדורג 5 בליגות ל9 קטגוריות והמניה שלו מעולם לא הייתה גבוהה יותר. אפשר לבקש איזה לברון או בלייק גריפין בתמורה, וזו תהיה הצעה לגיטימית כרגע.

 

ניקולאס באטום | SG/SF | שארלוט הורנטס

אחד מהבאסטים הגדולים של עונה שעברה חזר להיות סטאד רציני העונה. הוא מוסר נהדר מהכנף שיכול לחסום, להוריד ריבאונדים על בסיס לילי, אבל מעולם לא הראה מנטליות של סקורר. לפחות לא עד שבוע שעבר. בשבוע הזה הוא קלע 25.5 נקודות ב56.9% מהשדה, עם 3.8 שלשות. יאוזה. תשלבו את זה עם 6 ריבאונדים ו3 אסיסטים, והתרומה הרגילה בחטיפות וחסימות, ואתם מקבלים מספרים ברמה של קווין דוראנט.
הוא ימשיך עם המספרים הנהדרים, אבל אל תצפו ממנו לשמור על 20+ נקודות למשחק שהוא קלע בשבוע שעבר. לכו תנסו להשיג איזה ג'ון וול או פול מילסאפ.

ברוק לופז | C | ברוקלין נטס

אחד מהסנטרים ההתקפיים היותר מוכשרים בליגה, אין ספק. משחק מצויין עם הגב לסל, קלע עונשין טוב וחוסם טוב. באופן כללי IQ כדורסל גבוה. הבעיה היחידה היא שקשה לו מאוד להשאר בריא לעונה שלמה. הוא בדיוק השחקן שאני ממליץ להנות ממנו בתחילת העונה כשהוא עדיין בריא, ולמכור מהר לפני שמשהו רע יקרה.

הוא רושם כמעט 20 נקודות, מעל 9 ריבאונדים ו3 חסימות בשבועיים האחרונים. אתם יודעים מה לעשות עם המידע הזה.