עדכונים ומשחקים:

זוכרים את מירזה טלטוביץ'? מזמן לא עלה על הפרקט והוא אולץ לפרוש עקב בעיות קרישי דם בריאות. לא משמעות גדולה על הפרקט למילווקי, אבל 10 מליון דולר שיורדים להם מהגג. העיקר הבריאות

פרד הוייברג מתכוון להשאיר את דייויד נואבה בחמישיה. הבולס יערכו שינויים כל חמישה משחקים, אבל נואבה לא יהיה אחד מהם. הוייברג אוהב את יכולת הריבאונד והעלאת הקצב של השחקן.

השיחות בין קוואי לנארד לבראנד של ג'ורדן בנייקי נעצרו. לנארד מקבל שם חצי מליון דולר לעונה והחוזה מסתיים בקיץ. בינתיים נייקי הציעו 20 מליון דולר ל-4 עונות אבל הנציגים של קוואי מרגישים שמגיע לו יותר. בכל מקרה לבראנד של ג'ורדן יש זכות להשוות כל הצעה שקוואי יקבל (נעל חופשית-מוגבלת). אין חדשות לגבי חזרה למשחק, אבל יש איזה אופטימיות בESPN שזה יקרה מתישהו במרץ. פופוביץ' לא אמר שום דבר חדש – כשירגיש שהוא מוכן הוא יהיה על הפרקט.

ביזלי ירד לספסל הלילה נגד הקינגס. ביזלי לא אהב את המשחק של הניקס נגד הקליפרס ונזף בחבריו לקבוצה. הורנסק לא אהב את זה, כמו גם את ההגנה של ביזלי.

ממפיס החתימה את חאבייר ראטן-מייס על חוזה ל-10 ימים. מדובר ברכז מהG ליג. לגריזליס יש הרבה פצועים בקו האחורי.

ספולסטרה לא מתכוון לפתוח עם וייד בחמישיה. רוצה אותו מהספסל.

קובי ברייאנט : המועמדות לאוסקר מוכיחה שאני יכול לעשות משהו אחר חוץ מלכדרדר ולזרוק. מעניין שהוא לא אמר למסור במשפט…

משחקים:

22:30 – משחק מוקדם עם שידור בספורט 5 לייב! לצערינו מדובר בסאנס שמגיעים לאטלנטה. מקווה שלא התלהבתם ממשפט הפתיחה (אוהדי פיניקס מתבקשים להירגע מראש).

1:00 הפייסרס מגיעים לוושינגטון. הבדל של חצי משחק בין הקבוצות במקומות 4 ו-5 במזרח. יהיה מעניין, שידור בספורט 5.

3:00 הסיקרס מגיעים למילווקי, יאניס נגד סימונס ואמביד. מקום שישי נגד מקום שביעי במזרח.

לפוסט זה מצורף – ג'ואקים אוליבר הוא אחד הילדים שנרצחו באירוע הירי בפארקלנד. הוא היה אוהד גדול של וייד ונקבר בגופיה שלו. דויין וייד מספר על המפגש שלו עם המשפחה של הנרצח.