עדכונים ומתקרבים…

מגוון דיווחים על כך שהאריסון בארנס והקינגס הגיעו להסכמה על חוזה חדש. הפורוורד, שוויתר על 25 מיל' באופציית שחקן, צפוי להרוויח 88 מיל' ב-4 השנים הקרובות.

הליגה תאפשר למאמנים לערער על החלטת שופטים, החל מהשנה הבאה. לכל מאמן תהיה זכות ערעור אחת כזו במשחק, והיא תהיה על פאולים שנשרקו, גולטנדינג, basket interference ומהלכים בהם הכדור נהדף מעבר לקוים. כדי שהמאמן יכול יהיה להשתמש בזכות הזו צריך שיהיה לו פסק-זמן אחד לפחות, ואם הוא רוצה להשתמש בזה הוא צריך לבקש פסק-זמן ובו-בזמן לסמן לשופט כי הוא רוצה לערער. אם הערעור מצליח אז הקבוצה מקבלת את פסק-הזמן חזרה, אם לא – מאבדת. זהו פיילוט לשנה אחת.

מארק סטיין מדווח כי הרוקטס מצאו טרייד לקלינט קאפלה, אך לא יעשו זאת עד שיהיו בטוחים שהם יכולים להחתים את ג'ימי באטלר (קאפלה, וכנראה גם אריק גורדון, יישלחו למקומות אחרים כדי להביא את באטלר בסיין-אנד-טרייד).

בנוסף לכך, הליגה תנסה במהלך ליגת-הקיץ רעיון מהג'י-ליג אשר מעניש פאולים שמונעים מתפרצת אך הם לא תחת ה-clear path פאול, שייתן לקבוצה זריקת עונשין אחת ושמירה על הפוזשן.

בריאן ווינדהורס וראמונה שלבורן מדווחים על כך שגם סקרמנטו ופילדלפיה צפויות להיות במרדף אחר אל הורפורד, בנוסף למאבריקס ולפליקנס.

עוד הם מדווחים כי הבולס, הסאנס, המאבריקס והסלטיקס (אם לא ישיגו את קמבה ווקר) הן הקבוצות שישקלו לתת למלקולם ברוגדון הצעת חוזה

בנוסף, מדווחים כי דיאנדרה ג'ורדן מעוניין להגיע ללייקרס. מהצד השני קבוצות שמעוניינות בקווין דוראנט, כמו הניקס והנטס, מעוניינות גם בו (ג'ורדן ודוראנט חברים טובים).

וכמו שדווח בעבר, גם ווג' וגם ווינדהורס ושלבורן מדווחים על כך כי הווריורס צפויים להציע חוזה מקס' (גם מבחינת שנים וגם מבחינת שכר) לקליי תומפסון וקווין דוראנט. סוכנו של תומפסון כבר אמר בעבר כי אם הווריורס  יציעו חוזה מקסימלי, החוזה ייחתם מהמר מאוד.

מארק סטיין אומר כי קיירי אירווינג הוא מטרה מרכזית של הלייקרס, לצד קוואי לנארד.

איאן בגלי מדווח כי בניגוד לדיווחים אחרונים, הברוקלין נטס הם לא הפייבוריטים להנחית את קווין דוראנט. בגלי לא טוען אם יש כזו באופן כללי. ראוי להזכיר כי רוב מקורותיו של בגלי הם בניו יורק ניקס.

לברון ג'יימס מודיע רשמית כי ילבש בשנה הבאה את המספר 6.

סטיבן איי סמית' (קחו בזהירות) מדווח כי ההורנטס הציעו לקמבה ווקר 160 מיל' ל-5 בלבד (חוזה המקס' עבורו הוא 190 מיל' ל-5, חוזה הסופר-מקס', לו הוא גם זכאי, הוא 221 מיל' ל-5). ווג' טוען כי קמבה כבר הכריע שהוא עוזב את הקבוצה לטובת הסלטיקס, שון דיוויני אומר כי השחקן עוד לא הודיע על כך לשאר הקבוצות שמעוניינות בו, כמו המאבריקס לדוגמה (ברור שהוא לא יודיע להם – אסור לו לדבר איתם בכלל!)

דיוויני גם מדווח על כך שהפליקנס והרוקטס מעוניינות בקוון לוני מהווריורס.

לפוסט זה מצורף – אנדי ביילי על כל שחקן שהכי ברור כי יעזוב את קבוצתו הנוכחית

https://bleacherreport.com/articles/2842477-every-nba-teams-best-player-most-likely-to-leave-via-trade-or-free-agency