עדכונים ו-94 יום שהם 13 שבועות ושלושה ימים לתחילת העונה.

אוסטין ריבס התארח אצל מאט בארנס. הנה כמה ציטוטים מעניינים:

על ראסל ווסטברוק – "אחד מהחברים הכי טובים לקבוצה שהיו לי."

"ממש רציתי להיות בLA כל הזמן. היו שתי סיטואציות שהיו קרובות, אבל אמרתי שאני רוצה להיות בLA. זה מרגיש כמו בית בשבילי אז זה המקום שרציתי להיות." כנראה שמדבר על יוסטון לפני שהחתימה את ונוליט ועל סן אנטוניו.

דריימונד גרין מדבר ביותר מדי פודקאסטים, ופותח יותר מדי חזיתות. גרין התארח בפודקאסט של פול ג'ורג' וחש צורך לדבר על אנדרו ניקולסון שנבחר 19 בדראפט 2012, לפני גרין, וכבר לא בליגה:

"לא לזרוק מלח על הפצעים של מישהו, אבל אנדרו ניקולסון שנבחר 19 לפני . כשזה נוגע לניצחונות, חצי מהקרב הוא להראות כמו שחקן כדורסל. כשאתה בקבוצה ואתה מסתכל בצד השני של הפרקט, ואתה רואה שחקנים שלא נראים כמו שחקני כדורסל, אתה אוטומטית מאבד כבוד… הבחור הזה אפילו לא נראה כמו שחקן כדורסל. זה ממש ממש עצבן אותי."

ניקולסון בתגובה:

"זה חסר מזל ואני רואה חוסר ביטחון בצד שלו (גרין). בגלל שא. אני לא ידעתי שהוא חושב עלי ב-11 השנים האחורונות. ב. לא הבנתי שסנט בונברט זה שם כל כך קשה לבטא… אני נהנה לראות אנשים מצליחים…כשלמישהו יש חוסר ביטחון כזה ולא רוצה לראות מישהו אחר מצליח או שהוא שואל 11 שנים אחרי למה הבחור הזה נבחר לפני, זה קצת מאכזב."

סטף קרי נשאל על המערכת יחסים עם לברון שמופיע בסרט אנדרייטד. בסרט רואים את לברון מגיע לראות את משחק רבע הגמר של דייוידסון ב-2008 (ביקש במיוחד כרטיסים לבוא לראות את סטף). "זה מסובך, הוא אדם נהדר, חבר נהדר, מתחרה נהדר, זה מדהים ללכת אחורה לראות איפה הכל התחיל."

ג'יימס עצמו אוהב לראות ספורטאים מצליחים בארה"ב, ואתמול הלך לראות את הבכורה של מסי במיאמי. השניים צולמו מתחבקים.

PHOTOS: LeBron James at Leo Messi's MLS debut

ג'יימס צייץ על השער של מסי

https://twitter.com/KingJames/status/1682576660757983232

גריידי דיק רוצה לקבל עצות עסקיות מדרייק.

אטלנטה מוותרים על טייריס מרטין. מרטין היה טוב בליגת הקיץ, אבל לא מספיק כדי שההוקס יבטיחו את החוזה שלו לעונה הקרובה.

חוזים דו כיווניים להיום: ג'אבון פרימן ליברטי בטורונטו.

לפוסט זה מצורף, איך הריקוד האחרון שינה סרטי ספורט דוקומנטריים

https://www.theringer.com/nba/2023/7/21/23801281/steph-curry-doc-apple-tv-underrated-last-dance