עדכונים ומשחקים!

 • הספרס ערכו פגישת שחקנים עם קאווי לנארד ביום שבת לאחר המשחק מול מינסוטה, זה הפרטים המוסכמים על כולם. מכאן, יש כבר כמה גרסאות – ווג' מדווח כי הפגישה הייתה מתוחה ויכולה הייתה להישמע מבעד לקירות חדר ההלבשה, ושותיקי הספרס, בהובלת טוני פארקר, הביעו את התסכול שלהם מחוסר הידיעה שלהם ממצבו של לנארד והפצירו בו לשוב לשחק. לעומת זאת, ג'בארי יאנג, הכתב המקומי של הספרס (ודני גרין שצייץ שהדיווח של ווג' "לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת") טוען כי הדיווח של ESPN רחוק מהמציאות, ושאמנם חברי הקבוצה אכן הפתיעו את לנארד אך הפגישה לא הייתה מתוחה בכלל, נמשכה בין 5 ל-10 דקות, וכי קאווי קיבל תמיכה מלאה מחברי הקבוצה, שאמרו לו שישוב רק כשירגיש מוכן. למי להאמין? תלוי כמה דרמה אתם אוהבים בחיים שלכם.

 

 • לחובבי הז'אנר: דו"ח שתי הדקות האחרונות קובע כי למרכוס מוריס הייתה צריכה להישרק עבירת 5 שניות בהוצאת החוץ האחרונה, וכי הוא עשה צעדים לפני השלשה המנצחת (הכנס בדיחת ג'יימס הארדן כאן).

 

 • הליגה נותנת לדוויט הווארד מנוחה לאחר משחק ה-30-30 ומשעה אותו למשחק היום, לאחר שספג את הטכנית ה-16 שלו העונה. מעתה הוא יקבל השעיה על כל שתי טכניות שיספוג. דריימונד גרין הוא הבא אחריו עם 15 טכניות העונה.

 

 • סטיב קר אומר כי כצפוי סטף קארי ישוב לשחק מחר מול ההוקס "אני לא חושב שהקרסול שלו הוא 100 אחוז, ואני חושב שרק מנוחת הקיץ תעשה לו טוב, אבל מאמני הכושר אומרים שעוד זמן בחוץ לא יעזור". שאר האולסטארים קרובים פחות לחזור, כשדריימונד כנראה ישחק ביום ראשון וקליי תומפסון וקווין דוראנט עדיין מחלימים.

 

 • יאניס אנטטקומופו בספק למשחק הקרוב לאחר שנקע את קרסולו. עוד לא התקבל עדכון רשמי מהבאקס.

 

 • שאר פצועים: הרוקטס מתכננים לתת לכריס פול לנוח היום, אך ייתכן שישחק אם יתעקש. זאק רנדולף בחוץ למשחק היום מול ההוקס.דומאנטס סאבוניס בספק למשחק היום של הפייסרס, יוסוף נורקיץ' בספק למשחק בשישי מול הבלייזרס.

 

 • מחלימים: ג'יילן בראון החל להתאמן, ואומר כי הוא מקווה לשוב בראשון.

 

 • משפחת אנטטוקומפו מנסה להביא עוד נציג לליגה, כשאחיו הצעיר של יאניס, קוסטאס אנטטקומופו הכריז על מועמדותו לדראפט הקרוב. לא בטוח שהשחקן ייבחר בדראפט, ולדברי מקורות השחקן עדיין בוחן את המים בנושא למקרה שירצה למשוך את מועמדותו.

 

 • פאט קונגטון מהבלייזרס עם אחלה זריקת חיובים

  https://twitter.com/PlanetPat5/status/976699223646257155
  משחקים (עוברים לשעון קיץ, תבדקו פעמיים את השעות)!

  01:00 – המג'יק בפילדלפיה. שידור בספורט5.
  03:00 – הפיסטונס ביוסטון
  03:00 – הפליקנס מול הלייקרס (הפליקנס במשחק שלישי בשלושה ימים!)
  03:30 – הג'אז בדאלאס.

  לפוסט זה מצורף – הרינגר עושים ניסוי מחשבתי – את מי הייתם בוחרים לזריקה/משחק/עונה אחת?

  https://www.theringer.com/…/17141188/nba-one-shot-game-seas…