עדכונים ומשחקים!

 • סאגת אנתוני דיוויס והפליקנס – בריאן ווינדהורסט מדווח כי הליגה איימה על הפליקנס בקנס של כ-100 אלף דולר על כל משחק שדיוויס יחמיץ (במידה שבריא). הצעד הזה נעשה לאחר שסוכנו, ריץ' פול, התקשר לליגה לפני הטרייד דדליין והביע חשש כי הפליקנס יושיבו את הכוכב בחוץ. יחד עם זאת, דיוויס והקבוצה כן הסכימו על כך שלא ישחק במשחקי בק-טו-בק, דבר שכנראה יתחיל כבר מהמשחק של הקבוצה היום מול ממפיס.
 • דיוויס על שריקות הבוז אליו מהקהל של ניו אורלינס היום: "זה בהחלט היה מוזר. בוז? אוקיי, זה לא משנה לי. אני רק רוצה לשחק כדורסל. הייתי מופתע, אבל זה חיים. חלק מהאנשים לא יאהבו אותך". בנוסף אמר כי הוא לא מתחרט על דבר שעשה מאז שבקשת הטרייד שלו הפכה פומבית, "אני לא מתחרט על שום דבר שאני עושה". דיוויס גם הוסיף שהיה ערוך לכך שהפליקנס ישביתו לאחר הדדליין, "זה עסק, ואני יודע מה עמדתם בנוגע לזה. אז הייתי מוכן, אבל ברגע שאמרו לי שהם רוצים שאשחק עשיתי סוויץ' בראש ואני מפוקס על לשחק עכשיו"
 • צ'נדלר פארסונס ישוב לממפיס אחרי פגרת האולסטאר, וצפוי להשתלב ברוטציה.
 • קווין דוראנט לא מופתע מכך שנבחר במקום הראשון באולסטאר דראפט: "איזה בחירה אחרת הוא [לברון] היה אמור לעשות?". עוד הוסיף כי הוא חושב שהקבוצה שלו באולסטאר היא הפייבוריטית: "יאניס לא מפה. בשנה הבאה הוא יהיה טוב יותר בלבחור שחקנים לקבוצה שלו". דוראנט גם עורר סערה קטנה שלשום לאחר שהתעצבן על התקשורת במסיבת עיתונאים: "אתם מעוררים שיחה לא נחוצה סביב הפרי-אייג'נסי שלי. אין לי שום דבר עם הניקס, אני לא יודע מי עשה טרייד לפורזינגיס. זה לא קשור אליי. אתם באים כל יום, שואלים אותי שאלות על פרי אייג'נסי. שואלים את החברים שלי לקבוצה, שואלים את המאמנים שלי, גורמים לאוהדים להתעצבן מזה. תנו לנו לשחק כדורסל. תתבגרו".

 • הדלפות מהניקס על כך שיאניס פורזינגיס (אחיו וסוכנו של השחקן) דרש מהקבוצה שיסדרו לו עבודה. בנוסף גם כי השניים הציבו לקבוצה אולטימטום שבו אם קריסטאפס לא יעבור בטרייד עד הדדליין, הוא יעזוב וימשיך את תהליך השיקום שלו בספרד.
 • סם אמיק מדווח כי כי קווין דוראנט וקוואי לנארד הם השמות שהקליפרס ירדפו אחריהם באוף-סיזן. ג'ימי באטלר לא צפוי להיות בראש הרשימה איתם, ואפילו לא ברור אם בכלל יהיה ברשימה.
 • ג'קי מקמולן אומרת כי קיירי אירווינג האמין כי לברון ג'יימס רצה שיעבור בטרייד, במהלך שהותו בקליבלנד.
 • דיווח כי הבולס העבירו את בובי פורטיס לאחר שדחה הארכת חוזה של 40-50 מיל', וכי הוא מצפה לשכר שנתי באיזור ה-16 מיל' דולר.
 • זאק לואו מדווח כי הפליקנס והסיקסרס היו בשיחות על החלפה של ניקולה מירוטיץ' ומארקל פולץ, וכי ההורנטס היו בשיח סביב האריסון בארנס, אך במאבס לא הסכימו לקבל חוזים שימשיכו לשנה הבאה.
 • בן מקלמור יחתום על חוזה ל-10 ימים ברפטורס.
 • הקליפרס משחררים את מייקל ביזלי. מי ימצא קבוצה קודם – מלו או לפטי מלו?

משחקים!

00:00 – הספרס ביוטה

02:00 – הקאבס באינדיאנה

02:30 – ההורנטס באטלנטה

02:30 – הרפטורס בניו יורק

03:00 – הקליפרס בבוסטון. שידור בספורט5.

03:00 – וושינגטון בשיקגו (אוטו פורטר ריוונג' גיים! ולחילופין גם של פורטיס וג'בארי)

03:00 – הפליקנס בממפיס

03:30 – הת'אנדר ביוסטון

04:00 – המג'יק במילווקי

לפוסט זה מצורף – פרידה. אוהדי הגריזליס נפרדים ממארק גאסול

 

https://www.grizzlybearblues.com/2019/2/7/18216144/the-mythical-marc-gasol-nba-memphis-grizzlies-trade-deadline-toronto-raptors