עדכונים ומשחקים מוקדמים!

רויס אוניל חותם על הארכת חוזה בג'אז – 36 מיל' ל-4 שנים.

סטף קארי מכוון לשוב לשחק ב-1 במרץ

לוקה דונצ'יץ', בכתבתו של סם אמיק אומר כי היה "בטוח" כי הקינגס עומדים לבחור אותו בדראפט. "הם הגיעו למדריד כדי לראות אותי, הם נפגשו עם הבעלים. כולם באו, אז הייתי בטוח שהם הולכים לבחור בי". כשנשאל בנוגע לסיבה כי הקבוצה לא בחרה בו לבסוף, ענה כי הוא חושב שזה קשור לעובדה כי היורוליג זה כדורסל שונה: "בליגה הספרדית קלעתי בערך 12 נק' בממוצע למשחק, וביורוליג 14. זה כדורסל שונה.". מלבד זאת, אמיק מתאר גם דו-שיח פאסיב-אגרסיב לתפארת פולניה, אשתקד בין מאמן הקבוצה דייב ייגר לולאדה דיבאץ'. בו ייגר אמר (בצחוק ממורמר משהו) כי מצא דרך לקבל בטרייד את לוקה, לזה ענה דיבאץ': "זה אומר שאני גם מקבל את המאמן שלהם?". אין ספק, מערכת היחסים בין השניים הייתה מאוד מתפקדת.

וזה לא שהשנה זה יותר טוב – כשלוק וולטון נשאל אמש מדוע הקינגס לא שיחקו יותר פיזי, ענה: "אני לא יודע. אתה צריך לשאול אותם". קבוצה מתפקדת

וקינגס אחרון – לדברי ווג', הקבוצה עדיין מנסה להעביר את דווין דדמון, שהביע רצון לעבור בטרייד. קנט בייזמור, שעבר בטרייד לקבוצה, לא צפוי לבקש ביי-אאוט.

רודי גובר על מייק קונלי: "אנחנו צריכים אותו. כמו שאני חוזר ואומר, אם אנחנו רוצים להגיע לאן שאנחנו רוצים להגיע – שזה זכייה באליפות – הוא חלק מרכזי. אנחנו לא רוצים להאיץ בו, אבל זה נהדר שהוא חזר".

סטיב נאש אומר כי RJ בארט הוא פליימייקר נפלא, וזה משהו שעדיין לא הודגש בתקופתו בניקס.

מרכוס סמארט על העובדה כי הסלטיקס סופגים 111.8 ל-100 פוזשנים ב-8 המשחקים האחרונים: "אנחנו לא מריצים את הסיסטם שלנו בצד ההגנתי. אנחנו נותנים המון לייאפים קלים בטבעת. זה כאילו שאנחנו לא יודעים מה אנחנו עושים בצד הזה, וזאת בעיה"

ריצ'רד ג'פרסון וצוות השידור של הנטס משתעשעים

קצת אנלטיקס – אתר חדש מוצא שחקנים דומים לפי חלוקת זריקות

משחקים (מעט, כי מחר יש המון בגלל יום מרטין לותר קינג)!

22:00 – ההיט בסן אנטוניו. שידור בספורט5.

03:00 – הפייסרס בדנבר. קרב צמרת

לפוסט זה מצורף – כתבה נהדרת של מייק פראדה, שסוקרת את רעיון ה-SCREEN ASISTS לאורכו ולרוחבו