שחקני השבוע: קריסטאפס פורזינגיס ויאניס אדקטומבו

שאמס מדווח כי דמיאן לילארד מתכנן לשוב ביום רביעי

סטיב באלמר במגעים מתקדמים מאוד לרכישת אולם הפורום באינגלווד בקליפורניה. הרכישה הזו במגעים כבר הרבה זמן, וזו המשוכה העיקרית של הקליפרס לאולם ביתי משלהם.

כמו שדווח קודם לכן, סטף קארי התאמן עם קבוצת הג'י-ליג של הווריורס היום, כחלק מתהליך החזרה שלו למשחק. קארי שיחק היום לראשונה בסקרימג', והפסיד

החזרה המצופה ביותר מאז כנראה האנדרטייקר צפויה להתרחש היום, כשאוטו פורטר ג'וניור ישוב מהפציעה שהשביתה אותו ל-51 משחקים. פורטר ישוב למשחק מול דאלאס, ויהיה בהגבלת דקות.

גם JR סמית' מצטרף לדיון ווייטרס. שני השחקנים יתאמנו עבור הלייקרס השבוע (ווייטרס כבר היום), כחלק מהשמות שהקבוצה בוחנת כדי להוסיף עומק בפרימטר. הקבוצה פינתה מקום עבור שחקן נוסף לאחר שחתכה את טרוי דניאלס, אך פרנק ווגל המאמן אומר כי אין תוכניות מיידיות להוסיף שחקן במקומו.

ג'ורדן מקריי נחתך מדנבר. הסאנס צפויים לאסוף אותו בווייבר. מקריי הגיע לנאגטס כסקורינג-גארד לאחר חצי עונה טובה בוויזארדס, אך מהר מאוד יצא מהרוטציה.

קמבה ווקר צפוי לשוב לשחק מחר לאחר פציעה בברכו, אך בראד סטיבנס אומר כי הוא בספק אם הוא ישחק את משחק הבק-טו-בק אחריו.

סיג'יי מקולום מודיע כי הוא מפסיק להעניק חתימות לאוהדים "עד הודעה חדשה" בשל חשש מוירוס הקורונה

טרבור אריזה על כך שדחף את טריי יאנג (וקיבל על כך פאול בלתי-ספורטיבי) לאחר שהאחרון העביר לו כדור בין רגליו: "אמרתי לו: 'אל תעשה את החרא הזה שוב'. אולי אף פעם נבחרת לחמישיית ההגנה או איזה חרא כזה, והוא אולסטאר, אז הוא יכול למצוא דרכים מקוריות לעבור אותו. אבל אני לא בעד הדברים המצחיקים האלו". טריי יאנג נשאל על כך וענה כי הוא לא מתכוון להפסיק לעשות NUTMEGGING. "זה הולך חלק מהמשחק שלי עד שאפסיק לשחק".

שאר פצועים: קריסטאפס פורזינגיס ינוח היום ול הבולס. סת' קארי בסימן שאלה. הקאבס מושיבים בצד את אנדרה דראמונד, דאנטה אקסום, טריסטן תומפסון

משחקים!

02:00 – הג'אז בקליבלנד

02:00 – הרוקטס בניו יורק

02:00 – הבלייזרס באורלנדו

02:30 – הגריזליס באטלנטה

02:30 – הבאקס במיאמי

03:00 – המאבס בשיקגו

03:30 – הפייסרס בסן אנטוניו

לפוסט זה מצורף – שחקני השבוע