הראפטורס נשארים במאזן מושלם ונראים מעולה.
הרבע הראשון שנגמר ביתרון 31:22 לטורונטו היה הסיפתח לשליטה של טורונטו במשחק, שקלעה בכל אחד מהרבעים לפחות 30 נקודות וניצחה בכולם. ככה אי אפשר להפסיד.
טורונטו בארבעת המשחקים הראשונים שלה העונה לא ירדה מ- 110 נקודות במשחק ונראית מאוד משומנת התקפית עם המון כלים התקפיים.
לאחר שלושה רבעים התוצאה עמדה על 97:79 לקנדים, מה שהפך את הרבע הרביעי לגארבג' טיים דיי משעמם שחוץ מקרוס אובר נחמד של ואן וליט לא היה משהו מיוחד לראות בו.

היחיד שהגיע היום לשחק בשארלוט הוא כמובן קמבה ווקר שקלע 26 נקודות וממשיך פתיחת עונה אישית מרשימה במיוחד בשבילו בעונת החוזה שלו.
ווקר קלע היום 2 שלשות, והשווה את כמות השלשות הגדולה ביותר לשחקן בארבעת המשחקים הראשונים של העונה (21 שלשות) :

 

מהצד המנצח קאווי לנארד היה מעולה עם 22 נקודות באחוזים מעולים ו- 2 חטיפות, כאשר בדקות שקוואי היה על המגרש, הראפטורס ניצחו את שארלוט ב- 27 נקודות :

קאווי לאט לאט חוזר ליכולת המפחידה שלו מימיו בספרס והמזרח צריך באמת להתחיל לחשוש.
לטורונטו הוסיפו : קייל לאורי 16 נקודות ו- 14 אסיסטים לצד 2 חטיפות, ואלנצ'יונאס 17 נקודות ו- 10 ריבאונדים, 2 חטיפות ו- 2 חסימות ב- 19 דקות בלבד על הפרקט.
גרין (שעד עכשיו נראה מצויין בטורנטו וגם הוא מזכיר ימים יפים מסן אנטוניו) היה מעולה בהגנה כהרגלו והוסיף 16 נקודות,  6 ריבאונדים ו- 2 חסימות וסרג' איבאקה קינח עם 15 נקודות ו- 8 כדורים חוזרים.

אצל שארלוט מלבד ווקר , ג'רמי לאמב קלע 16 באחוזים לא טובים, באטום 13 נקודות ו- 5 ריבאונדים, הרננגומז 11 נקודות ו- 5 ריבאונדים ומונק 10 נקודות ו- 2 חסימות.

הראפטורס יחפשו לשמור על מאזן מושלם בעוד יומיים מול מינסוטה בעוד שארלוט תחפש לחזור למאזן חיובי מול שיקאגו.