אז אנתוני דיוויס לא ילבש בשנה הבאה את גופיה מס' 23. למרות שלברון ג'יימס ניסה להעניק לו אותו, זה בוצע לאחר הדדליין של ה-15 במרץ, הזמן שבו ניתן להודיע על שינוי מספר גופיה, ונייקי לא אישרה זאת. דיוויס ילבש את מס' 3.
 
מארק סטיין מדווח כי בליגה מאמינים כי כי הגריזליס מעוניינים בבחירת סיבוב ראשון בתמורה לאנדרה איגודלה. זה מה שהרתיע את הנאגטס, שהיו מעוניינים מאוד בשחקן קודם לכן.
 
השנה החמישית בחוזה המקס' של קריסטאפס פורזינגיס היא אופציית שחקן (עבודה יפה של סוכנו).
 
מקורות ברוקטס טוענים כי למתח בין כריס פול לג'יימס הארדן לא הייתה השפעה על ביצוע הטרייד. לדבריהם, המתח ביניהם הוגדר כאחד שניתן לנהל, ואחד שיש בין כל מנהיגים בקבוצה, "זה לא היה גורם לנו לעשות משהו שלא היינו עושים".
 
בהמשך לכך, ברוקטס אומרים שוב כי הארדן ביקש לשחק עם ווסטברוק כבר בתחילת הקיץ, אך הם לא חשבו שהטרייד אפשרי.
 
איאן בגלי מדווח כי מיטשל רובינסון היה "מחוץ לתחום" בשיחות על אנתוני דיוויס.
 
הרוקטס ממשיכים לעבות את הסגל בבחירות טופ 3. לאחר טייסון צ'נדלר שהוחתם אמש, אנתוני בנט, הבחירה הראשונה בדראפט 2013, הוחתם לחוזה לא מובטח (כנראה מובטח רק למחנה האימונים).
 
הוויזארדס מתחתימים את בחירת הסיבוב השני שלהם, אדמירל סקופילד, שכבר מתמקם בנוחות בטופ של השמות בליגה. גם הסלטיקס מחתימים את שלהם (קארסן אדוארדס) על חוזה לשנתיים ו-4.4 מיל' והווריורס מחתימים את אלן סמאליגיץ' ל-6 מיל' ל-4 שנים (שנתיים ראשונות מובטחות).
 
ולכבוד שבת, סיכום הפרי אייג'נסי (סרטון חדש – בדגש על הטרייד של ווסטברוק), מנקודת מבטם של אוהדי הליגה.

https://twitter.com/ScooterMagruder/status/1149840552638263302