עדכונים ו-19יום שהם שבועיים ו-5 ימים לתחילת העונה!

ברכות לירון ארבל הישראלי, אשר מונה לראש הסקאוטינג הבינלאומי בגולדן-סטייט ווריורס

ג'ואל אמביד על הדיווח שבן סימונס חושב שהוא לא מתאים לשחק לצד אמביד: "אני מרגיש שלאורך השנים הקבוצה שלנו נבנתה סביב הצרכים שלו. תראה את שנה שעברה – אני הייתי הקלעי הגרוע ביותר בחמישייה מהשלוש, ואני קלעתי ב-38%. אני יכול לשחק לצד כל אחד. כשהחתמנו את אל (הורפורד) זה היה כדי שיהיה לנו סטרץ' 5, במשך רוב הקריירה שלי הייתי צריך להיות בסביבת קו השלוש כדי לשחק כדורסל. לא אכפת לי מזה, אני יכול לעשות הכל. כל הקליעה וכל הסטרץ' 5 היו בשבילו (סימונס). סת' קארי, דני גרין, טוביאס הוא קלעי של 40%, פורקאן, לפעמיים שייק (מילטון) שיכול להיות קלעי טוב יותר אבל מתחמם מפעם לפעם. תמיד נבנו  סביבואז זה היה מפתיע. אפילו הסיבה שהחתמנו את אל וויתרנו על ג'ימי (באטלר) – דבר שאני עדיין חושב שהיה טעות – רק כדי שהכדור יהיה יותר בידיים שלו (סימונס)", וסיכם: "זו סיטואציה מוזרה, על גבול המזלזלת בשאר השחקנים פה שנלחמים בכל הכוח".

ראמונה שלבורן מצידה מדווחת כי מקורביו של סימונס אומרים כי לא יהיה אכפת לו לשבת כל העונה בצד, גם אם זה אומר לוותר על הכסף, עד שיקבל טרייד

מארק סטיין מדווח כי סטיב קר צפוי להיות מחליפו של גרג פופוביץ' בנבחרת ארה"ב

מאמן הסלטיקס אימה אודוקה אומר כי אל הורפורד מראה "קייס רציני" להיות בחמישייה הפותחת: "הוא נראה מלא חיות ורענן.". הורפורד מצידו מסכים ואומר כי הוא מרגיש הכי טוב שהרגיש אי פעם לפני עונת NBA, וזאת בזכות מיעוט הדקות שלו שנה שעברה ב-OKC.

ברכות גם לניקולה יוקיץ', אשר זוגתו ילדה בת בכורה בשם Ognjena

טים תיבודו אומר כי לו"ז לחזרתו של מיטשל רובינסון למגרשים. הסנטר עצמו אומר כי הוא עדיין לא יכול לרוץ ספרינטים, אלא רק ריצה קלה

נייט מקמילן אומר כי קלינט קאפלה עוד לא השתתף באימונים, אך הוא צופה כי יהיה זמין לפתיחת העונה הסדירה

ג'ו צאי, הבעלים של הנטס על האם הוא חושש מכך שקיירי אירווינג יחמיץ משחקים עקב חובת החיסון: "קיירי אומר שזה עניין של בחירה אישית, דבר שאני מכבד, אבל כולנו צריכים לזכור מה המטרה שלנו השנה.."

לפוסט זה מצורף – בן סימונס. בובי מארקס מפרט את כל היעדים הסבירים עבורו, ולמה לסיקסרס יהיה קשה לסיים את הסאגה הזו במהרה

https://www.espn.com/nba/insider/story/_/id/32308180/ben-simmons-trade-guide-six-teams-check-all-boxes