עדכונים ומשחקים!

הליגה וארגון השחקנים בדיונים על הורדת גיל המינימום לכניסה לליגה לגיל 18 (בעצם אחרי תיכון). שלשום עדכנו שהליגה הודיעה לכל הקבוצות שזה לא יקרה לפני 2022. כרגע נראה שהליגה שמה שני תנאים שארגון השחקנים לא מסכים להם:

1. שסוכנים יחלקו את המידע הרפואי על השחקנים שלהם עם כל הקבוצות.

2. חובת השתתפות ברמה כלשהי בקומביין.

כזכור מהדראפט האחרון, סוכנים פשוט לא משתפים מידע רפואי עם קבוצות שהם לא מעוניינים שיבחרו אותם. בנוסף, שחקנים מעדיף לא להשתתף בקומביין אם יש להם הבטחה לבחירה, או שהם מעדיפים לשמור על עמימות. נכון לדיווח זה ארגון השחקנים לא מסכים לתנאים של הליגה וזה מקשה על הסכם.

"אנחנו משקיגים מליוני דולרים בשחקנים שעכשיו יהיה לנו אפילו פחות מידע עליהם כשהם מגיעים מהתיכון, צריכה להיות לנו הזכות לקבל את כל המידע הקיים על מי שאנחנו בוחרים." אמר מנג'ר אחד לESPN.

מי שלוחץ על ארגון השחקנים לסרב לדרישות הם כמובן סוכני השחקנים, כמו שמתבטא בדברי הסוכן האלמוני שדיבר עם ESPN:

"חלק מהקבוצות מנוהלות טוב יותר מאחרות, חלק גדול מהצלחה זה להביא את השחקן שלך לסיטואציה הנכונה בזמן הנכון. אם אני יכול לעשות משהו להשפיע על זה, למה שאני אוותר על זה? אני מבין למה הליגה רוצה את זה. אני מבין שזה לא הוגן כלפי כל הקבוצה, אבל אני לא עובד בשביל הקבוצות. אני עובד בשביל השחקנים. כשהכל נגמר, ולשחקן שלי לא הייתה קריירה מוצלחת כמו שהייתה יכולה להיות לו, חלק, בגלל אימון, בגלל סביבה, בגלל חברים לקבוצה, האם הליגה תשים תרומה לעזור לו? לא, הם ימשיכו הלאה. אני לא מנסה להביך קבוצות, אבל אני הולך לעשות כל מה שבכוחי לתת לשחקנים שלי סיכוי להצליח."

ואם מישהו לא הבין, מדברים על סקרמנטו…

http://sports-ak.espn.go.com/nba/story/_/id/25032283/nba-nbpa-talks-ending-one-done-facing-final-hurdle

הלייקרס הביאו את קנדריק לאמאר להרצאה במסגרת סדרת הגאונים

https://twitter.com/Lakers/status/1053388549318356992?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1053388549318356992&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.espn.com%2Fnba%2Fstory%2F_%2Fid%2F25027779%2Flos-angeles-lakers-host-kendrick-lamar-part-genius-series

פרטים מלאים פה

http://sports-ak.espn.go.com/nba/story/_/id/25027779/los-angeles-lakers-host-kendrick-lamar-part-genius-series

אוהדי מינסוטה הלילה קיבלו את ג'ימי באטלר ברגשות מעורבים

גם את ת'יבודו

פט ריילי מצידו מפסיק את הנסיונות להביא את באטלר, מצד שני לא ממש מבטיח את עתיד הצעירים במיאמי

פצועים וחיסורים: הייוורד וקוואי לא ישחקו היום לצרכי מנוחה. כריס דאן עדיין עם הילד החדש שלו ויחזור לשחק רק בשני. טי ג'י ליף ודומאנטס סאבוניס בסימן שאלה. הוליס-ג'פרסון בחוץ. גם האריסון בארנס. קרלייל מעדכן שנוביצקי לא יחזור לפני חודש הבא. בהיט, ג'יימס ג'ונסון, דיון וייטרס עדיין בחוץ בלי תאריך חזרה. ויין אלינגטון וג'אסטיס ווינסלו התאמנו אבל לא ישחקו הלילה.

סטנלי ג'ונסון ורג'י בולוק יחזרו לחמישיה של הפיסטונס.

משחקים:

2:00 הנטס באינדיאנה.

2:00 הראפטורס בוושינגטון. פחות מ-24 שעות מהנצחון על בוסטון טורונטו צריכה לטוס ולהתמודד עם הוויזארדס, שמגיעים אחרי הפסד מאכזב למיאמי. קוואי כאמור ינוח, מה שמוריד יותר את הסיכוי של הראפטורס לנצח. שידור ישיר בספורט 5.

2:30 – הסלטיקס בניו יורק. כנ"ל בלי גורדון הייוורד. מצד שני גם הניקס שיחקו אמש, אבל קרוב לבית (בברוקלין).

2:30 המג'יק בפילדלפיה.

3:00 ההורנטס במיאמי

3:00 הפיסטונס בשיקגו. פעם זה היה משחק מעניין והגנתי.כבר לא.

3:30 הזאבים בדאלאס. העייפות תשפיע?

4:00 הסאנס בדנבר.

5:00 הספרס מגיעים לפורטלנד. לשתי הקבוצות יש המון מה להוכיח.

5:30 הרוקטס בלוס אנג'לס נגד הלייקרס. הארדן ופול נגד לברון. לברון לא רוצה להפסיד גם בבכורה הביתית, הרוקטס רוצים לתקן את הרושם מהתבוסה לפליקנס. שידור ישיר בספורט 5.

אנחנו בדרך כלל יורדים על ערוץ הספורט, אבל נראה שמגיע להם פרגון הלילה – משדרים את שני המשחקים החזקים.

לפוסט זה מצורף – חשבתם שההגנה של יוטה היא התכונה החזקה שלהם, מה קורה עם ההתקפה?

https://sports.vice.com/en_us/article/9k75wa/utahs-offense-is-about-to-set-the-nba-on-fire