עדכונים ומשחקים!

צ'ספיק אנרג'י מבטלת את החוזה שלה עם אוקלהומה סיטי ת'אנדר על שם האולם בו הת'אנדר משחקים. השם ישאר עד שימצא ספונסר חדש. החוזה נחתם ב-2011 והיה ל-12 שנה, לא ברור מה גרם לחברה לסיים אותו מוקדם יותר (ההסבר בדיווח היה שזה חלק ממבנה חדש של החברה). אולי לא אהבו את פוקו.

דנבר החתימה כצפוי את אוסטין ריברס על חוזה ל-10 ימים.

סטרלינג בראון שידוע בעיקר כמי שהיה קורבן לאלימות משטרתית בתקופה שלו במילווקי, הותקף בראשון בלילה ליד מועדון לילה במיאמי. על פי הדיווח בראון סבל מחתכים בפנים. בראון לא הכיר את התוקפים, ולא ברור מה בדיוק קרה שם. הליגה חוקרת. בראון בכל מקרה לא שיחק אמש במיאמי בגלל כאבים בברך.

ונסה ברייאנט החליטה לא לחדש את חוזה הנעליים של קובי עם נייקי. לפי הדיווח משפחת ברייאנט הייתה מתוסכלת מכך שנייקי צמצמו את כמות נעלי קובי שהציעו, במיוחד במידות של ילדים. ברייאנט טוענת שהיא רוצה שהמוצרים של קובי יהיו זמינים לאוהדים. לפי מקור בנייקי הוצעה הצעה להמשיך את העיסקה אבל היא לא הייתה בסדר גודל של החוזים של מייקל ג'ורדן ולברון, חוזים לכל החיים(???).

אנתוני דייויס יכול לחזור לשחק כבר בחמישי הקרוב, אבל הלייקרס הולכים להיזהר עם החזרה שלו כנראה לשים לו מגבלת דקות. לברון התחילה בעבודה על המגרש במסגרת השיקום שלו מנקע גבוה.

טוני רונזה, מנהל בדאלאס, שהואשם בתקיפה מינית (כחלק מהבלאגן שהיה עם דאלאס ב-2019) פוטר. הידיעה פורסמה אתמול, אבל לא ברור מתי הוא פוטר. בדאלאס סירבו להגיב.

גרג פופוביץ' בתגובה על הקנס בגובה 25,000$ שניתן לספרס על מנוחה לשחקנים: "אני חושב שאנחנו יודעים הכי טוב מה השחקנים שלנו צריכים. אני מבין את נקודת המבט של הליגה. אנחנו פשוט נשאר חלוקים על זה". פופוביץ' המשיך "לא הקדשתי לזה יותר מדי מחשבה. היינו צריכים לתת מנוחה שכמה אנשים, אז נתנו."

קנדריק פרקינס מתנצל בפני סטף קרי על כמה שאמר בעבר

משחקים:

2:30 המג'יק מגיעים לאטלנטה

2:30 שארלוט בניו יורק – עדיין בלי לאמלו, ומי האמין שזה יהיה קרב מיקום לפלייאוף? שידור ישיר ב5 סטארס

2:30 הנטס בניו אורלינס – בלי הארדן ודוראנט, וגם בלי ניקולס קלקסטון שנכנס לפרוטוקול קורונה. מי ישמור על זאיון? שידור ישיר ב5 ספורט

5:00 פורטלנד מארחת את הקליפרס – קרב צמרת במערב, אבל פורטלנד עדיין בלי לילארד.

5:00 הזאבים בסקרמנטו – ההיפך מקרב צמרת במערב.

לטור זה מצורף מבט לדראפט 2022 – תכירו את השמות. יש שם לא מעט שחקנים שתוכלו לראות באירופה בשנה הקרובה (יאניק נ'זוסה ממלאגה, ניקולה יוביץ' ממגה סוקרבט, ועוד)

https://www.espn.com/nba/insider/story/_/id/31292003/2022-nba-mock-draft-early-no-1-pick-battle-plus-emerging-international-prospects