*התיאורים נלקחו מכתבה של האתלטיק בלינק הזה

האמריקאים ממהרים להכתיר את התקרית מהמשחק נגד הקליפרס, כשמשהו שיכול להיות התחלת הנפילה של הווריורס. לדעתי עוד מוקדם מדי להגיד כאלה דברים, אבל בהחלט יש כאן תקרית חמורה בין שני חברים לקבוצה, שמשפיעה על חדר ההלבשה והקבוצה. הנה המהלך שהתחיל את כל הבלאגן

הווריורס רצים 11 – 0 כדי להשוות את המשחק נגד הקליפרס. כל המומנטום אצלם. לו וויליאמס מחטיא. דריימונד מוריד את הריבאונד. דוראנט לידו מבקש את הכדור, ואפשר לראות מהתגובה שלו כשהוא לא מקבל אותו שהוא עצבני. דריימונד רץ קדימה, אבל הכדור הולך לאיבוד והזמן נגמר בלי שהווריורס יצליחו להוציא זריקה.

כבר בהפסקה בין המשחק לההארכה מתחיל הויכוח בין השניים. דוראנט יורד עצבני לספסל ומעיר לגרין על זה שלא מסר לו. גרין מגיב : "למי לעזאזל אתה מדבר?" גרין מבהיר לדוראנט שהוא עושה מהלכים כבר שנים. הוא כמובן מזכיר לדוראנט שהווריורס היו קבוצה מנצחת לפני שהוא הגיע, אז הוא לא יתן לדוראנט להתייחס אליו כמו שחקן נחות. גרין ממשיך ומאשים את דוראנט שהוא הופך את כל העונה להיות על דוראנט, למרות שהוא הולך לעזוב בקיץ. גרין הוציא את התסכול שלו על איך שדוראנט טיפל בפרי אייג'נסי שלו בקיץ – מחזיק את כל האופציות פתוחות, ויותר מזה מחזיק את הסיפור חי, מעסיק את הווריורס בסיפורי סרק.

זו כמובן הגרסה לילדים. הגרסה של גרין הכילה הרבה BITCH, ומילת הF האהובה. בשלישי בבוקר מיירס וקר קוראים לגרין לשיחה ומודיעים לו שהוא מושעה ללא שכר למשחק אחד. הם חושבים שהוא חצה את הגבול. גרין הופתע. הוא ציפה לקנס, אבל לא להשעיה (מנוחה זה בסדר, השעיה זה יותר מדי). הוא נקנס בעקבות הויכוח עם סטיב קר באוקלהומה סיטי ב-2016, והוא לא חשב שהתקרית עם דוראנט הייתה כזאת חמורה. העונש רק החמיר את המצב.

השאלה האם דוראנט ישאר או יעזוב בקיץ מטרידה את חדר ההלבשה של הווריורס. ההתפרצות של גרין אולי הגיע ברגע לא נכון, אבל בסך הכל מבטאת את הבעיה ומה שהוא חושב. גם קליי וגרין עומדים לפני הפיכה לשחקנים חופשיים, אבל אין סיפור כי הם הורגים אותו. הם מדגישים שהוא רוצים להשאר בווריורס. דוראנט לא.

זה לא ממש משנה מה דוראנט יעשה בקיץ, הווריורס רוצים שהוא פשוט יהרוג את הסיפור. שיגיד שהוא אוהב את הווריורס, או שלא יגיב, לא משנה, רק שיוריד את זה מסדר היום. דוראנט לא מרגיש נוח עם זה. גרין הוא אחד מאלה שמאמינים שדוראנט הוא זה שיוצר את ההייפ סביב העזיבה שלו.

העיתוי של גרין היה רע, אפילו רע מאוד. אבל בסך הכל הוא לא טועה בגדול בטענות שלו לדוראנט. התגובה של ההנהלה נראית כמו נסיון לגייס את דוראנט. שחקן אנונימי אומר שעם מה שנאמר אין סיכוי שדוראנט יחזור בקיץ. ההנהלה לפחות תוכל לומר לו שהם גיבו אותו.

גרין טיפוס אמוציונלי, וכל הסיפור הזה מוביל אותו לחשוב מי בדיוק מגבה אותו. מאבק הכוחות עם דוראנט הוא הרבה יותר ממאבק פוליטי. אם גרין יאבד את האמון בארגון, אם גרין יחשוב שהארגון ויתר עליו, איך זה ישפיע על המשחק שלו?

התקרית מפלגת את חדר ההלבשה שכן כל השחקנים צריכים לבחור צד. יש לגולדן סטייט עוד המון זמן לתקן, אבל לא משנה מה יעשו כנראה שתשאר צלקת.