ובכן, לא… זו לא מידה של חזייה (בכל זאת, מדובר במגזין לענייני כדורסל). מדובר בדמאר דרוזן שמסיים עם 38 נקודות במשחק הערב נגד האורחים ממיאמי. זו הפעם ה-31 העונה שדרוזן קולע 30 או יותר בערב.

טורונטו ששיחקו הערב במדי ה״האסקיז״ הכחולים, מחווה לכבודה של הקבוצה המיתולוגית מטורונטו (https://en.wikipedia.org/wiki/Toronto_Huskies), פתחו מעט חלש את הרבע הראשון, אבל מיהרו להתעשת וסיימו אותו כשהם ביתרון 26-19. דרוזן הפליא עם יכולות ריחוף מתקדמות.

הרבע השני היה כולו בשליטת הכחולים שהגדילו את היתרון וירדו במחצית כשהתוצאה היא 53-43.

ברבע השלישי ההיט לא ויתרו, החזיקו את טורונטו על 17 נקודות וצימצמו את היתרון ל-5 בלבד. התוצאה בסיום הרבע 70-65. במהלך הרבע דרוזן מדגים להגנה של מיאמי שלא תמיד ״טובים השניים מהאחד״ (אם כי יש להודות שהפעם השופטים גם קצת ״עזרו״)…

ברבע האחרון מיאמי נלחמו כאריות, מה שהגיוני לאור החשיבות הרבה של תוצאת המשחק על הסיכוי שלהם לחזור לתמונת הפלייאוף, כאשר כרגע הם מדורגים במקום ה-9 בלבד, מרחק משחק אחד מאינדיאנה. כשנשארות פחות מ-5 דקות הם מצליחים להשוות בפעם הראשונה מאז תחילת הרבע הראשון. התוצאה 82-82 כאשר איבקה צולף ל-3 מאסיסט ״קיק-אאוט״ מדרוזן, ומעלה את המארחים ליתרון קטן. וויטסייד קולט ריבאונד התקפה ומצמצם שוב ל-85-84. מאותו הרגע טורונטו לא שמטו את היתרון עד הסיום. מיאמי מצליחים לצמצם את היתרון ל-2 בלבד, אבל זה לא מספיק וטורונטו לוקחים את ה-W.

דרוזן, כאמור, המצטיין בשורות טורונטו עם 38 נק׳ (44%), 6 ריבאונדים ו-2 אסיסטים ב-37 דקות. עוד בטורונטו בלטו לאורי עם 12 נק׳ בלבד אבל עם 7 ריבאונדים (!) ו-6 אסיסטים, ג׳וזף עם 14 נק׳ (ב-26 דקות).

אצל ההיט בלט ג׳יימס ג׳ונסון ש״העניש״ את חבריו לשעבר מטורונטו עם 22 נקודות ו-10 ריבאונדים, וכן דראגיץ׳ עם 18 נק׳, וויטסייד עם 12 נק׳ ו-10 ריבאונדים.

סיכום המשחק במספרים: