עדכונים ומשחקים!

כרמלו אנתוני אומר כי העונה הזו היא "לא מסע פרידה". לדבריו, "האהבה שלי למשחק לא מפסיקה, אז אני לא יודע מאיפה הדיבורים על 'מסע פרידה' מגיעים. אני לא חושב על פרישה עכשיו. חשבתי על זה קצת בקיץ, אבל עכשיו אין שום מחשבה על פרישה".

הוולבס מודיעים על שינוי חמישייה פותחת: ג'ף טיג יעבור לספסל, ג'ראט קולבר יפתח במקומו. זה אומר הלכה למעשה כי אנדרו וויגינס יהיה הרכז הפותח, קולבר יהיה מנהל משחק משני. מאמן הוולבס, ריאן סונדרס, אומר כי טיג היה זה שהציע את הרעיון כי יעלה מהספסל.

ג'יימס הארדן נשאל האם יהיה אכפת לו מטורניר אמצע-עונה: "מה זה פה, קולג'?". ההתלהבות אכן מרקיעת שחקים.

הניקס מכחישים כי הציעו לריצ'רד ג'פרסון חוזה בשנים האחרונות. ג'פרסון טען אמש בשידור כי הבין שהוא צריך לפרוש לאחר שהקבוצה היחידה שהתעניינה בו הייתה ניו יורק.

ג'ימי באטלר עונה על כמה שאלות קשות (קובי מול MJ, קובי מול לברון וכו')

חמידו דיאלו מהת'אנדר בחוץ ל-4-6 שבועות.

שאר פציעות והחלמות: ג'ימי באטלר חולה ולא בטוח אם ייסע ליוסטון למשחק מחר, גם לונזו בול חולה ולא ברור אם ישחק מול הלייקרס, וגם קלינט קאפלה בסימן שאלה למשחק מול ההיט – עקב מחלה.

מחלימים: ג'סטיס ווינסלו ככה"נ ישחק מול הרוקטס, ריקי רוביו התאמן עם הקבוצה וככה"נ ישחק מחר מול הוויזארדס, סרג' איבקה בספק למשחק מול הניקס.

הפודקסט מהיום

פודקאסט הכדור הכתום: הספרס ופורטלנד מדשדשים, לוקה ויאניס לוהטים

משחקים!

03:30 – הקליפרס בדאלאס. שגעת לוקה פוגשת כנראה את היריבה הכי קשה. האם המאבס יחברו ניצצחון שישי ברצף?

04:00 – הוויזארדס בדנבר.

לפוסט זה מצורף – הוויזארדס! קצת נגענו בזה בפודקאסט, אבל הנה עוד מבט על כמה טוב המנוע של הוויזארדס – כמובן, דאויס ברטאנס.