צוות FBM ממשיך לפנק אותנו בכתבות פאנטזי. למקור באנגלית.

והשבוע בשוק : שני הPG ששיחקו בגמר, השחקן ליד עמרי כספי, הלוהטים של פורטלנד ומילווקי, וכריס בוש שמזכיר למה הוא מרוויח כל כך הרבה כסף.

לקנות בזול

 

סטף קרי | PG | גולדן סטייט ווריורס

 

שחקן הכדורסל הכי טוב בעולם מראה סימניים של אנושיות, כשהוא נאלץ לשבת בחוץ במהלך צמד המשחקים האחרון. זה קורה הודות לחבלה בשוק. תוצאות הMRI לא הראו שום דבר רציני, אבל בהתבסס על ההיסטוריה הרפואית שלו, זה משהו שצריך להדאיג בעלים ואוהדים מסביב לעולם.

בנוסף לפציעה ברגל, המספרים בדצמבר לא טובים כמו אלו בנובמבר, ולכן זה אולי זמן טוב לנסות לחטוף אותו מבעליו הנוכחיים.

רק בשביל לישר קו, הוא מפלצת פאנטזי, ותצטרכו לשלם מחיר יקר בשביל להשיג אותו, אבל לפחות זה אפשרי עכשיו.

[poll id="10"]

קיירי אירווינג | PG | קליבלנד קאבלירס

 

זה צפוי. אני לא ממליץ אף פעם לבחור שחקן פצוע מוקדם בדראפט, במיוחד מישהו שנפצע בתדירות גבוהה כמו קיירי איווינג, וזה למה. כצפוי קיירי החמיץ את השלישי הראשון של העונה הודות למצבו הרפואי, ועכשיו הוא חזר, ולא משחק כמו אולסטאר. הייתם צריכים לדעת את זה קודם! הבעלים שלו מן הסתם מצפה שהוא יחזור לעצמו מיד, אבל זה לוקח זמן לשחקנים לחזור מפציעה, מנטלית ופיזית.

ועכשיו לחדשות הטובות: הוא יחזור לעצמו. הוא אחד מהגארדים המוכשרים בNBA, וברגע שהוא יחזור לקצב, הוא ישחק הרבה יותר טוב ממה ששיחק עד כה. כמובן, הוא יחמיץ משחקים פה ושם, אבל אני מאמין שהוא עדין יצליח להחזיר תפוקה טובה. זה בבירור מהלך עם סיכון גבוה, אבל יכול להשתלם בגדול ולהפוך את העונה על פניה.

 

רודי גיי | F | סקרמנטו קינגס

רודי גיי חווה ירידה רצינית בשבועיים האחרונים. הוא קולע רק 15.3 נקודות ב40% מהשדה, ומוסיף רק 0.7 שלשות ו0.9 אסיסטים. זה קורה בזמן שהפורוורד השני של הקינגס פורץ, עמרי כספי. שני השחקנים חולקים הרבה דקות בעמדות 3 ו4, וזה נראה כאילו גיי מתקשה למצוא את הקצב שלו ליד כספי. זה לא משהו שאני הייתי מודאג ממנו לאורך זמן. כספי הוא רול פלייר קלאסי, שקולע את הזריקות שלו, לרוב מבטים פנויים, בזמן שגיי הוא אחד מאנשי המפתח של ההתקפה של הקינגס.

אני לא האוהד הכי גדול של רודי העונה, אבל הוא עדיין שחקן גדול, שיכול לתרום נקודות, ריבאונדים, זריקות עונשין, עם מינימום נזק באיבודים. הוא שחקן טופ 50 להמשך הדרך.

למכור ביוקר

 

סי ג'י מקקלום | G | פורטלנד טרייל בלייזרס

 

לפני כמה עונות, כשהוא נבחר בדראפט 2013 על ידי פורטלנד, השוו אותו לגארד השני שלהם, דמיאן לילארד. במהלך שתי העונות הראשונות שלו בליגה הוא בקושי היה רלוונטי, ועכשיו כשהוא מקבל הזדמנות, הוא מתפוצץ!המספרים שלו מטורפים בשבועיים האחרונים, בעיקר הודות לפציעה של לילארד. 28 נקודות, 6.3 ריבאונדים, 6.3 אסיסטים, 3.3 שלשות במעל 50%, עם פחות מ2 איבודים למשחק. מדהים!

לילארד מחזיק המון בכדור, והחסרון שלו מכריח את סי ג'י לקחת פיקוד ולהנהיג את החבורה הצעירה של פורטלנד. כמו שאפשר לראות הוא עושה את זה בצורה נפלאה. ועדיין, לילארד אמור לחזור בקורב, ולכן המספרים של מקקלום יפלו שוב. אתה יכול לבקש כל אחד בטופ 20 עבורו, המניה שלו כרגע בשמים.

כריס מידלטון | GF | מילווקי באקס

 

אל תתקרבו למידלטון כי הוא לוהט. אלה המספרים שלו בשבועיים האחרונים: 23.9 נקודות, 5.1 אסיסטים, ו3 שלשות ב56% מהשדה ו91.7% מהקו. זה נדיר מאוד לראות שחקן שקולע כל כך הרבה שלשות, עם אחוזים כאלה מהשדה. ההתחלה החלודה של העונה נראית כמו זכרון רחוק.
דבר אחד שחשוב לזכור, למרות התצוגות הנפלאות. כריס עדיין רול פלייר יותר מאשר גו-טו-גאי. לכן קשה לראות אותו ממשיך בקצב הזה לאורך זמן, למרות שהוא עדיין מסוגל לספק שלשות, אסיסטים וחטיפות. 

 

כריס בוש |FC | מיאמי היט

כריס בוש קולע 2.7 שלשות למשחק בשבועיים האחרונים. זה בונוס ענק מבחור שמשחק PF/C. הוא קלע כמעט 23 נקודות ב51.7% מהשדה בתקופה הזו, כשהוא מוסיף 7.1 ריבאונדים ו2.9 אסיסטים. פנטסטי. אבל… הוא לא חסם פעם אחת מאז 11 בדצמבר. זה כואב למרות המספרים מעמדה לא צפויה. בוש גם ככה בקושי חסם בעונות הקודמות, אז זה לא כזה מפתיע.

הוא מספק מספרים של טופ 20 בפורמטים סטנדרטיים, וזה נראה כאילו הוא לא יעלה גבוה יותר, הודות לתפוקה הבינונית בחטיפות וחסימות. אני שונא את הרעיוןם של ביג מן שלא חוסם, ובגלל זה אני ממליץ למכור אותו..

המספרים ההתקפיים שלו כרגע בתקרה שלהם, ולכן זה הזמן הכי טוב למכור ולרכוש במקומו שחקן גבוה עם מספרים הגנתיים, במקרה שאתם צריכים מישהו כזה.