הקאבס טרם ניצחו העונה, אינדיאנה מגיעה אחרי יומיים מנוחה לאחר הניצחון הגדול בסן אנטוניו. אצל הפייסרס טייריק אוואנס ייעדר (הושעה בגלל שאיחר לאימון), בקאבס קווין לאב נעדר משחק שני ברצף.

אינדיאנה לא מחטיאה אף זריקה ב9 הדקות הראשונות, אבל משחק מפוזר מאוד שלה ועליונות מוחלטת של הקאבס בריבאונד ההתקפה (בראשות טריסטן תומפסון כמובן) משאירים את המשחק צמוד. 30-30 בתום רבע נטול הגנות. אינדיאנה עם 65% מהשדה אבל גם עם 7 איבודים, קליבלנד עם 6 ריבאונדים בהתקפה.

לקראת אמצע הרבע השני אינדיאנה נזכרת שהיא מדורגת חמישית ביעילות הגנתית, וריצת 9-0 מאלצת את טיי לו לקחת פסק זמן. 60-55 בהפסקה. משחק חלש. יותר מהלכים לשאקטין א-פול מאשר לטופ 10. באינדיאנה אולדיפו ובוגדנוביץ' בולטים (13 ו12 בהתאמה באחוזים מעולים), בקליבלנד רק עוסמן בדו ספרתי עם 10. הקאבס התכוננו טוב למשחק אבל אין להם כלים, והם נשארים במשחק בזכות 10 ריבאונדים בהתקפה (5 של תומפסון).

3 וחצי דקות לתוך הרבע השלישי ת'ד יאנג עם פוסט אפ יפה מעלה לדו ספרתי בפעם הראשונה, אבל קליבלנד עם ריצת 11-2 מורידה פיגור שיא של 15 ל5 בתום שלושה רבעים. 88-83 לאינדיאנה.

גם ברבע הרביעי המשחק ממשיך להתנהל בטווח שבין 6 ל10. הספסל של הפייסרס עושה עבודה טובה, שומר על הפער עד שאולדיפו חוזר 8 דקות לסיום המשחק, ומשם זה מהר מאוד חוזר ל15. בדומה לרבע הראשון, אינדיאנה לא מחטיאה אף זריקה מהשדה במשך כמעט 10 דקות. בסיום הגרבג' טיים זה 119-107 לאינדיאנה. משחק עם אווירה, אנרגיות ורמה של ליגה לאומית. אינדיאנה לא העבירה להילוך שלישי בשום שלב של המשחק, אבל מול הקבוצה העצובה מאוהיו זה הספיק לניצחון די קל. לפחות צוות השידור הבלתי נסבל של פוקס ספורטס אוהיו היה שקט רוב הזמן.

באינדיאנה בוגדנוביץ' הצטיין עם שיא עונתי של 25 נקודות ב10 מ14 מהשדה, אולדיפו עם חיקוי כמעט מושלם שלו עם 24 ב10 מ15. בקליבלנד הוד עם 17 ולארי נאנס עם מחצית שניה טובה מסיים עם 15, אבל הם לא ברמה של קבוצת NBA. ביום שלישי תהיה להם הזדמנות להשיג ניצחון ראשון במשחק ביתי נגד אטלנטה.