דיון ה MVP נכנס להילוך ראשון בטורים גבוהים.

טוב, אז אחרי שנה חופשה, חיזוק הירך וחיזוק בלוטת החשק, קוואי לנארד הוא כנראה השחקן הטוב בליגה בתחילת העונה. זה לא רק המספרים, ההגנה והשליטה במשחק, זה הקלות שבה הוא מגיע אליהם. מיניסוטה ניסתה הכול ובעיקר את באטלר, אבל לנארד פשוט לא ספר אותו. כדרור ימינה התרוממות מהמקום ובום. זה נראה כאילו הוא משחק מול ילדים מוכשרים, לא יותר. 35 נק' 5 רב' 2 חטיפות 2 גגות 2 אסיסטים. בקיצור הבן אדם עושה הכול מהכול ב 35 דקות. הקהל כבר צועק לו MVP כל פעם שהוא על קו העונשין. הוא לא ממש חלוד, אבל אם הוא עוד יכול להשתפר, אליפות זה לא מילה גסה עבור טורנטו. נראה, כאילו משהו השתחרר אצלו מאז שעזב את פופוביץ', ואולי הוא יודע משהו שאנחנו לא בעניין. .

היה גם משחק. מיניסוטה עלו לשחק בלי וויגנס. טורנטו פתחו הכי חזק ואז הגבירו. לרגע לא היה ספק מי הקבוצה דומיננטית במשחק, גם כאשר מיניסוטה הובילו לכמה שניות ביתרון קטן, לא היה ספק שטורנטו פשוט תלחץ על הדוושה ותתרחק באלגנטיות. באטלר, 23 נק ו 6 חט' 5 אס'  קלע טוב מהעונשין בדרך כלל,  זרק 10 וקלע 5 ובכלל נתן משחק פושר. אבל זה עדיין הכי טוב שהיה  למניסוטה להציע.

דרק רוז מקבל בצדק קרדיט מהמאמן 29 דק' 16 נק' ו 5 אס'  ומריץ יותר ויותר מהלכים שמזכירים את רוז ההוא. קא"ט מדשדש, הוא כנראה במצב רוח לא משהו מאז שלא מצאו איך לסלק את באטלר. מהצד, לי תמיד זה נראה כמו שחקן עצלן, אבל יחד עם 14 נק פושרות באחוזים גרועים, 8 רב' ו…. 3 חסימות.

בצד של טורונטו, חוץ מלאנרד שהכיח לחלוטין את דרוזן, וולנצ'וניס התחיל להפציץ מעבר לקשת וסיים עם 2/3. לאורי היה לאורי ובכללי,  אין ספק בכלל שמדובר בטורנטו טובה יותר משנה שעברה. נצטרך לראות בפלייאוף אם היא יכולה ללכת צעד נוסף קדימה

הייתה גם תוצאה בסוף: 112 – 105 לטורנטו.