היה ברור מראש שזה יהיה משחק מעולה. קרב בין שני הסנטרים הטובים בליגה, ושתי קבוצות שרוצות לספקלהצהרת כוונות בערב המשחקים העמוס הזה קודם חג ההודיה.

פילי פתחה בטירוף כשאמביד וסימונס מובילים אותה ליתרון דו ספרתי מההתחלה , והרבע הראשון נגמר 38:23 למקומיים. ניו אורלינס לא אומרת נואש והולידיי ומור נוגסים בהפרש לאט לאט, ובולמים את כל נסיונות הבריחה של פילי. תשע דקות לסיום המשחק פילי בורחת ל16 ניו אורלינס מגיבים בריצת 12-0 חוזרים למשחק.

עשו לעצמכם טובה, קחו שתי דקות לראות את הטירוף בדקות הסיום.

צ'נדלר תופר 3 גדולה ומעלה את פילי לפלוס 9, מור עונה עם 5 נק' רצופות. רנדל חוסם את סימונס בצד אחת ומירוטיץ תופר שלשה ענקית בצד השני שסוגרת את הפער ל1.

התקפה אחרונה , הולידיי נחסם על ידי אמביד הכדור מתגלגל לדוויס שלוקח שלשה קשה, ומקבל שריקה.  שתי הראשונות סוויש, השלישית קופצת על הטבעת , יוצאת ופילי מנצחת .

אמביד הוביל את קלעי הסיקסרס עם 31 ו 19 ריבאונדים.

בכלל משחק מרשים של הסנטר הקמרוני שלא פחת לקחת את דייויס לפוסט פעם אחר פעם. סימונס הוסיף 22 8 אס' ו7 ריב' שאמט קולע 15 (בשקט בשקט הוא נותן עונת רוקי מרשימה) ובאטלר מוסיף 13.

אצל ניו אורלינס מור והולידיי קלעו 30 רנדל הוסיף 22 ודייויס סיים עם 12 נק' בלבד אך אליהם הוסיף 16 ריב' 6 אס' 5 חטיפות ו5 חסימות.