באחד המפגשים המסקרנים של הערב נפגשו שתיים מקבוצות הצמרת במזרח. בוסטון מגיעה עם ההגנה מספר 1 בליגה, אך עם התקפה בעייתית ומלאת חלודה. מולה אינדיאנה מתחילה תפוס מומנטום ואחרי משחקים ראשונים בינוניים כבר מזכירה את הקבוצה שכמעט העיפה את לברון בסיבוב הראשון בפלייאוף שנה שעברה.

רבע ראשון חזק וריצה של בוסטון להפרש 10 עם דקות מצוינות של מוריס וקיירי, אינדיאנה, בהובלת אולדיפו ואוונס, עונה בריצה משלה ברבע שני. למחצית יוצאים בשוויון 45.

מחצית שניה התאפיינה במעבר היתרון מקבוצה לקבוצה, משחק צמוד ושוויון 82 בסוף רבע שלישי.
אחרי שבניצחון על הבאקס נראה שההתקפה של הסלטיקס חוזרת לעצמה, הלילה ראינו שוב את החלודה והבלבול שמאפיינים את התקפת בוסטון מתחילת השנה. הייורד הזכיר שיש לו עוד דרך ארוכה לעשות עד שיחזור לרמתו, קיירי שוב נראה מפוזר, קלע שתי שלשות בדקה האחרונה אבל פיספס הזדמנות לנצח את המשחק עם ליי אפ פשוט.

לעומתם הכוכב של הפייסרס הגיע היום בפוקוס, למרות מחלה אולדיפו היה המנוע של הקבוצה ו3.4 שניות לסיום קבר שלשה שהשאירה את הניצחון בבית.

אולדיפו סיים עם 24  ו-12, בוגדנוביץ' עם 16 וטייריק אוונס הוסיף 17 מהספסל. אצל בוסטון מרכוס מוריס המשיך פתיחת עונה מצויינת וסיים עם 23 נקודות, 18 לקיירי בערב בינוני ומאכזב בהתקפה. בעונת אן בי איי שעד כה סובבת התקפה, לבוסטון יש אחלה הגנה אבל עוד הרבה עבודה בצד השני של המגרש.