עדכונים ומשחקים!
 
 
הלייקרס וקורי ברואר קרובים לבייאאוט. על פי השמועות המועמדת העיקרית לקלוט אותו היא הת'אנדר אותה מאמן בילי דונובן, שהיה מאמנו במכללות.
 
אדם סילבר שלח תזכיר לקבוצות בו כתב שהליגה לא תסבול טאנקינג, ובמידה ותמצא עדויות לכך היא תפעיל עונשים חמורים.
 
ג'יימס הארדן: "זו השנה של הרוקטס."
 
אריק ספולסטרה אומר שאין מקום להיעלבויות אישיות בנוגע לשינויים ברוטציה.
 
מארק גאסול על תפקוד הגריזליס: "פה זה ה-NBA, לא ה-G ליג."
 
הלילה הרוקטס בלוס אנג'לס, חודש אחרי משחק "המנהרה הסודית." לקראת המשחק הארדן נשאל על הטרייד של בלייק גריפין וענה: "מי זה?"
 
טיירון לו על הערות אייזיאה תומאס: "אני בפאניקה כרגע."
 
פול ג'ורג' אומר שהטריו של אוקייסי מקבל יחס שונה מהשופטים.
 
לונזו בול עשה תחרות קליעה עם באו וואו. הראפר היה יחף, לונזו הפסיד.
 
פאו גאסול בחוץ הלילה מול הפליקנס.
 
ברק אובמה בועידת סלואן תוקף גם הוא את ארגון NCAA ואומר "זו לא דרך לעשות דברים." המשיך ואמר שעל הליגה ליצור חממה לטיפוח צעירים שתחליף את המכללות.
 
בבוסטון דניאל ת'ייס בחוץ הלילה.
טרבור בוקר ככל הנראה ישוחרר על מנת לפנות מקום לאיליאסובה. בינתיים הוא מתאמן עם הסיקסרס, וברט בראון אמר שהוא יסע עם הקבוצה לקליבלנד.
אז קצת אחרי שברט בראון אמר שבוקר יסע איתם לקליבלנד, פילדלפיה משחררת אותו כדי לפנות מקום לאיליאסובה. בוקר צפוי להצטרף לאינדיאנה.
 
 
קייל קוזמה ולונזו בול ערכו באימון הקליעות תחרות הטבעות משלהם

משחקים:
 
 
 
03:00 וושינגטון מארחת את הווריירס. אז יותר טובים או לא בלי וול? ככה או ככה, הם יצטרכו להיות ממש טובים מול האלופה. שידור בספורט 5
 
03:30 סן אנטוניו מארחת את הפליקנס. קראתם את הטור בצהריים על הספרס? צויין. 2 הקבוצות ללא אחד הכוכבים. שתיהן לא ממש מתכוונות לוותר על העונה. שידור בספורט 5 לייב.
 
 
05:30 הרוקטס בל.א מול הקליפרס. המשחק הראשון מאז משחק המנהרה הסודית לפני כחודש. האם הטרייד השפיע במשהו? או שמא היריבות שממילא הייתה בין אריזה ובין ריברס ג'וניור תמשיך אל תוך המשחק הלילה?
 
 
לפוסט זה מצורפים: כללי בסיס. לקראת המשחק הלילה ESPN מספקים מדריך כיצד לבצע טראש טוק, מבלי שיגיע לכדי פיאסקו בחדר ההלבשה.
 
http://www.espn.com/nba/story/_/id/22594772/how-talk-trash-nba-avoiding-locker-room-fiasco-nba