עדכונים ומשחקים!
 
– כצפוי, הספרס ישימו בראש סדר העדיפויות בקיץ פגישת חירום בראשותו של גרג פופוביץ' עם קאווי לנארד, במטרה לנסות לשמר את הכוכב בקבוצה ולקבוע האם אפשר יהיה להציע לו חוזה סופר-מקס (דבר שהספרס יהיו יכולים לעשות החל מחודש יולי השנה). ווג' הוסיף בדיווח בספורטסנטר כי "מערכת היחסים בין קאווי לבין הספרס שבורה, והם יהיו חייבים להחזיר אותה לקדמותה לפני שהספרס ירגישו שהם יכולים להתחייב לשחקן"
 
– דווין וויד על עתידו: "לא תקבלו פה חדשות". אומר שעדיין לא החליט אם לפרוש או לא.
 
– שחקן שכן הכריע בעניין הוא פאו גאסול, שאומר שהוא בהחלט ישחק גם בעונה הבאה: "בהתחשב בגיל שלי, זו הייתה אחת העונות היעילות ביותר שלי".
 
– חסן ווייטסייד אומר כי תסכל אותו שהוא לא קיבל דקות משחק במשחק סיום העונה מול הסיקסרס: "לפחות תן לי צ'אנס להילחם. אני יכול להבין אם הייתי משחק 30 דקות ושיחקתי רע. תן לי איזשהו צ'אנס". הסנטר שיחק 10 דקות בלבד במשחק, ואמר כי הוא בהחלט יעלה את הנושא מול ספולסטרה ופט ריילי בקיץ.
 
– ועדה שבחנה את כדורסל המכללות, בהובלתה של מזכירת המדינה לשעבר קונדוליסה רייס, העבירה המלצותיה לארגון. ההמלצות כללו: הפסקת ה-DONE&ONE, שחקנים יכולים לשוב למכללות אם לא נבחרו בדראפט, יכולים לשכור סוכן כבר בזמן התיכון. המלצה בנוגע לאפשרות של שחקנים במכללות להרוויח משימוש בשמם תינתן כשהעניין יוסדר משפטית. ווג' מדווח כי הליגה וה-NBPA עורכים דיונים בנוגע להפסקת ה-ONE&DONE והורדת גיל המינימום לרישום בדראפט, אך לא צופים שזה יקרה לפני דראפט 2020 לפחות.
 
– ראסל ווסטברוק נקנס ב-10 אלף דולר וקיבל עבירה טכנית בגין העימות עם רודי גובר. לא יספוג עונש נוסף וישחק מול הג'אז היום.
 
– ההיט מאמינים כי טיילר ג'ונסון ייאלץ לעבור ניתוח באצבעו כדי להחלים מהפציעה שספג במשחק מספר 1.
 
– בוגדאן בוגדנוביץ' (זה של הקינגס) עבר ניתוח ארתוסוקופי בברכו. צפוי להחלים בתוך 8-10 שבועות.
 
– ג'ו אינגלס, במענה לשאלה "האם הוא בתוך הראש של פול ג'ורג'": "אתם יכולים לכתוב על זה סיפור מעולה, ואז כולנו נצא לחופשת הקיץ ונשכח מזה. זה סה"כ משחק כדורסל"
 
– אלווין ג'נטרי על סטף קארי: "אני צוחק על אלו שאומרים 'אל תדאג, הוא יחזור חלוד'. תזכרו שפעם קודמת שהוא ישב 7 משחקים בחוץ הוא קלע 39 נקודות בחזרה"
 
– מו במבה, שנחשב פרוספקט טופ 5 בדראפט הקרוב עם יכולת חסימה נהדרת ומשחק התקפה מוגבל, מראה צדדים חדשים וקולע לא פחות מ-9 שלשות רצופות https://twitter.com/DraftExpress/status/989187209117958144.
 
– לוקה דונצ'יץ' מצידו עונה ועונה לכל אלו שמטילים ספק ביכולת האתלטית שלו https://twitter.com/Mike_Schmitz/status/989197805242597376
 
משחקים!
02:00 – הוויזארדס בטורונטו (2-2 בסדרה).
02:00 – הפייסרס בקליבלנד (2-2 בסדרה).
04:30 – הטימברוולבס ביוסטון (3-1 לרוקטס).
04:30 – הג'אז ב-OKC (3-1 לג'אז).
 
 
לפוסט זה מצורף – מתכוננים לשני משחקי "להיות או לחדול" עם זאק לואו
 
http://www.espn.com/nba/story/_/id/23308679/zach-lowe-wolves-rockets-thunder-jazz-nba-playoffs-game-5