עדכונים ובוחרים!

דרמה בשוק ההימורים, לפנות בוקר התחילה כמות משמעותית של כסף לזרום על פאולו בנקרו כבחירה ראשונה. הסכומים היו כל כך גדולים שבנקרו הפך מהפייבוריט השלישי לבחירה 1 לראשון באופן מובהק. בבוקר ווג' צייץ ששלושת הבחירות סגורות ויהיו ג'בארי סמית – צ'ט הולמגרן -פאולו בנקרו בסדר הזה והשוק שוב התהפך לטובת ג'בארי כפייבוריט כבד. מי יהיה צודק בסופו של יום? לאלוהי הדראפט הפתרונים (אבל קרוב לוודאי שווג').

היום בסאגת קיירי – דיווחים שברוקלין מוכנה להציע רק חוזה קצר יותר עם תמריצים על כמות משחקים בכל עונה, קיירי מצד שני בונה על זה שאם הנטס מוותרים עליו גם קווין דוראנט ידרוש טרייד. בהצלחה לכל הצדדים.

סטיב קליפורד מועמד לחזור לעמדת המאמן בשארלוט.

הסיקסרס פייבוריטים להחתים את פיג'יי טאקר אם יחליט לעזוב את מיאמי, פילי גם מחפשת טרייד למאתיס טייבול כדי לפנות מקום בתקרת השכר.

ברדלי ביל נוטה לוותר על אופציית השחקן ולהפוך לפרי-אייג'נט כבר הקיץ.

שמועות דראפט וטריידים!

פורטלנד לא סיימו להתחזק ועל פי דיווחים בחירה 7 פנויה תמורת עזרה מיידית לדיים. השם החם כרגע הוא אוג'י אננובי שלא מרוצה בטורונטו.

סן אנטוניו ואטלנטה מדברות על טרייד של דג'ונטה מוריי תמורת ג'ון קולינס. מקורות בסן אנטוניו טוענים שמאריי יועבר רק תמורת חבילה דומה למה שהפליקנס קיבלו על ג'רו הולידיי.
דג'ונטה עצמו נהנה מהשמועות בינתיים https://twitter.com/DejounteMurray/status/1539809528941641729

יוטה מחפשת טרייד לרודי גוברט אבל לא תעביר אותו בזול  (גם מיילס טרנר ודאנדרה אייטון על המדף למי שמחפש סנטר)  כנ"ל לגבי דנבר ומונטה מוריס.

שארלוט מוכנה לצרף את בחירה 13 או 15 לקבוצה שתסכים לקחת את גורדון היוורד ו-60 מיליון הדולרים הנותרים בחוזה שלו.

טרייד! זכויות הדראפט של סשה וזנקוב עוברות לסקרמנטו תמורת בחירה 49 מקליבלנד.

הלייקרס מקבלים את בחירה 35 מאורלנדו תמורת מזומנים ובחירת סיבוב 2 עתידית.

 

פודקאסטים: לקראת הדראפט הלילה (3:00 שידור ישיר בספורט 5) אירחנו את סמי זליקסון לשיחה על הפרוספקטים הבולטים יותר והבולטים פחות.

פודקאסט לקראת הדראפט

מוזמנים להוסיף הימורים משלכם על איך הקינגס והניקס יפשלו השנה.

מתחילים להתכונן לעונת הפנטזי הבאה ? חובב ואריק עם שחקנים שיכולים להחזיר ערך של סיבוב ראשון מבחירות מאוחרות יותר.

פודקאסט הפנטאזי DTD פרק 60 – מי יהיה הדג'ונטה של 2023?

 

 

לפוסט זה מצורף: פייק ניוז! איך ג'ייק לראביה גילה שבגוגל הוא מבוגר יותר בשנתיים מהגיל האמיתי שלו ואיך זה הוביל לנסיקה שלו לבחירת סיבוב ראשון פוטנציאלית.

https://www.basketballnews.com/stories/2022-nba-draft-jake-laravia-wake-forest-interview-prospect-gordon-hayward-age-younger-years-old-rumors