עדכונים ומשחקים מוקדמים!

מקורות במאבס מעדכנים כי לוקה דונצ'יץ' יחמיץ כשבועיים עקב נקע בקרסול, והמאבס צופים כי יחזור מעט אחרי חג המולד. דונצ'יץ' כמובן לא יטוס עם הקבוצה למילווקי, וריק קרלייל אומר כי לא יהיה עדכון נוסף בינתיים.

אריק בלדסו יחמיץ אף הוא שבועיים, עקב שבר בשוקית

ניקולה ווצ'ביץ' יחזור היום לשחק

לברון ג'יימס בסימן שאלה למשחק היום מול ההוקס, עקב מכה שספג במרפקו בשניות האחרונות של המשחק מול ההיט. ג'יימס עצמו אמר כי הוא "מחכה לשחק מחר", אך עדיין לא מן הנמנע שינוח, במשחק הראשון בבק-טו-בק.

אותה מכה אף הייתה גורם נוסף למחלוקת, לאחר שדו"ח ה-L2M קבע כי במהלכה ג'יימס ביצע עבירה על ג'ימי באטלר, דבר אשר היה שולח אותו לקו. דבר נוסף שעלה מהדו"ח הוא שהלייקרס ביצעו עבירה על ג'ימי באטלר במהלך הזריקה לשלוש בשניות האחרונות.

ג'ון פקסון, סגן הנשיא לענייני כדורסל בבולס, אומר כי הקבוצה עדיין מחויבת לג'ים בוילן. פקסון הוסיף כי אין פתרון מהיר לבעיות בבולס, אך בוילן עובד קשה וימשיך לעבוד קשה. מלבד זאת הוא ציין כי הם אכן מאוכזבים מתוצאות הקבוצה, אך תולה את זה בצורת ההתקפה החדשה שבוילן הנחיל בקבוצה, דבר אשר לקח זמן ארוך מהצפוי להטמיע.

עוד טיפה בולס: בוילן נשאל על העובדה שהניצחון מול הקליפרס אמש היה בזכות היה העובדה שקוואי, לו וויליאמס ופטריק בברלי כולם נחו: "טוב, גם לנו לא היה את אוטו [פורטר], צ'נדלר האצ'יסון ודניאל גאפורד, אז גם אנחנו יכולים לשחק במשחק הזה".

פיג'יי וושינגטון יחמיץ אף לפחות שבועיים עקב שבר באצבע.

דיארון פוקס מקווה לשוב כבר ביום שלישי, במשחק מול ההורנטס. אומר כי במקרה הכי גרוע, ישוב ב-26 בדצמבר.

היוזר הרשמי של ה-NBA צייץ וידאו של המרפק אשר קארל מאלון נתן לאייזיה תומאס (המקורי, כמובן) לפני 28 שנה. תומאס לא בדיוק הבין למה

שאר פצועים: ג'ואל אמביד בספק למשחק היום מול הנטס, אל הורפורד בסימן שאלה. דריק פייבורס יוגבל ל-20 דקות.

פרק חדש של 34% מהשדה! אלון ארד וטל נחום. רוצו להאזין

34 אחוז – סיפורי העונה עד כה

משחקים!

22:30 – המג'יק בניו אורלינס. שידור בספורט5.

00:00 – ההורנטס באינדיאנה

01:00 – הלייקרס באטלנטה

01:00 – הסיקסרס בברוקלין

03:00 – הניקס בדנבר

03:30 – הקינגס מול הווריורס. שידור בספורט5 לייב.

לפוסט זה מצורף – כולם שונאים זריקות עונשין, אז למה לא להיפטר מהן לגמרי? ג'ף סיגל מנסה למצוא דרך

A comprehensive plan to get rid of the worst part of the game of basketball