– מילווקי מחתימה את ברנדון ג'נינגס על חוזה ל-10 ימים. איחוד מרגש של ג'נינגס והקבוצה איתה בילה את שלוש השנים הראשונות שלו בליגה. על אף שג'נינגס משחק כעת בקבוצת ה-G ליג של הבאקס, מילווקי עדיין צריכה לשחרר שחקן כדי לפנות עבורו מקום. לכן הקבוצה תשחרר את מירזה טלטוביץ'. טלטוביץ' לא שיחק מאז ה-7 בנובמבר השנה בשל קרישי דם בריאות, ונראה כי זה מקרב אותו לכיוון של פרישה מטעמים רפואיים.

– כמו שדווח בבוקר, גם ווג' וגם ליסה סולטרס מדווחים כי למעט עיכוב לא צפוי, קאווי לנארד מתכנן לעשות את חזרתו במשחק ביום חמישי מול הפליקנס. יחד עם זאת, קאווי עדיין לא השתתף באימוני מגע עם שחקנים, אלא רק במשחקי 3 על 3 עם אנשי צוות.

– דריק רוז על מצבו: "אני מרגיש מעולה. מתייחסים אליי כאילו אני בן 39, אבל אני רק בן 29. הגוף שלי מרגיש מעולה. הוולבס הסתכלו על הבדיקות שלי ולא האמינו עד כמה המצב שלי טוב.". מלבד זאת הגארד הוסיף: "אתם יכולים לחשוב שאני סתם, שאני לא יכול לשחק, שאני לא יכול לקלוע – הכל בסדר אם זה מה שאתם מרגישים. אני יודע מי אני. אני לא צריך את האישור המ***ן שלכם".

– לברון ג'יימס שנשאל על כך שדיאנדרה ג'ורדן כמעט נחת בקאבס בדדליין: "אני לא משחק פנטזי. אני יודע שהיו שיחות על זה. אם זה היה קורה זה היה נותן לנו בוסט, אבל זה לא קורה אז צריך להתקדם הלאה".

– גורם בקאבס בנוגע לתהליך השתלבותו של אייזיה תומאס בקבוצה: "יחסית לאחד שהגיע עם כזה סיפור אנדרדוג, היית מצפה לטיפה יותר צניעות".

– בעלי הפיסטונס, טום גורס, נשאל בנוגע לעתידו של סטן ואן-גנדי וענה כי לא היה שום אולטימטום מצידו של "פלייאוף או כלום". גורס אמר כי הערכתו בנוגע לעבודתו של ואן-גנדי תהיה קשורה ל"מה שקרה העונה, למה שאנחנו הולכים לעשות והעתיד שלנו. אנחנו לא מנצחים מספיק, ואנחנו הולכים לדבר על זה".

– צדי אוסמן יחמיץ שבועיים עקב מתיחה באגן.

– שאר פצועים: רודני הוד הוא יום-ליום עם מתיחה בגב, ולא ישחק היום מול הלייקרס. דאנילו גלינארי יעבור בעוד 7-8 ימים בדיקה שתקבע הוא הוא זקוק לניתוח בידו. דווין וויד לא ישחק מחר מול הבלייזרס. סטף קארי לא ישחק היום מול הוולבס.

– מחלימים: נרלנס נואל ודניס סמית' ג'וניור ישובו לשחק היום. ייתכן כי רג'י ג'קסון ישוב לשחק במהלך מסע משחקי החוץ הקרוב של הפיסטונס (שישה משחקים). אנתוני דיוויס הוא החלטת משחק להיום מול הג'אז.

משחקים מרכזיים!

21:30 – הווריורס במינסוטה. שידור בספורט5 לייב.
22:00 – הג'אז בניו אורלינס. שידור ב-5 גולד.
01:30 – הפייסרס בבוסטון
01:30 – ברוקלין מול פילדלפיה

לפוסט זה מצורף – למרקוס אולדרידג' מדבר על הכל