עדכונים ומשחקים:
 
במפגש הקודם הלייקרס כעסו על ג'אמאל מורי שכדרר מסביב ללונזו בול בסיום המשחק. הלילה הם שוב כועסים על מורי, הפעם לא ממש ברור למה. וולטון אומר שמורי היה חסר כבוד לקראת סיום המשחק, אבל מסרב להיכנס לפרטים. כנראה שמורי אמר כמה דברים לספסל של הלייקרס. 2 הקבוצות תפגשנה שוב בשלישי בלוס אנג'לס והלייקרס מחכים בכליון עיניים.
 
מכללת קונטיקט יזמה מהלך לפיטורי המאמן קווין אולי. למי שלא זוכר, אולי היה השותף של דורון שפר לקו האחורי של אותה מכללה, ואף הופיע בNBA פעם או פעמיים. אולי לקח אליפות עם קונטיקט ביחד עם שאבאז נאפייר לפני 4 שנים. מאז המכללה הגיע לטורניר הNCAA רק פעם אחת. העונה היא לא תהיה שם.
 
ג'יילן בראון נכנס רשמית לפרוטוקול של זעזוע מח אחרי הנפילה הקשה במשחק נגד מיניסוטה. רשום בחוץ ללא הגבלת זמן, ולפי בראד סטיבנס כנראה ישב בחוץ לפחות שבוע.
 
הסלטיקס אמנם פסלו חזרה של גורדון הייוורד העונה, אבל כשהשחקן נשאל על כך ענה : "עדיין יש תקווה".
 
לברון ג'יימס מכחיש שיש רשימה של מועמדות לחתום בהם בקיץ. יש לו עוד יותר מדי דברים לעשות העונה בשביל לחשוב על הקיץ.
 
אמש במשחק נגד פורטלנד קליי תומפסון הפך לשחקן השני בהיסטוריה של הליגה עם לפחות 200 שלשות 6 עונות ברציפות. תנחשו מי הראשון…
 
הסאנס ממש מנסים להפסיד בכח לשארלוט הלילה. וורן וג'קסון בחוץ. בוקר בסימן שאלה.
 
ארון גורדון לא שיחק אמש במדי אורלנדו. הוא גילה סימנים לזעזוע מוח אחרי המשחק נגד הלייקרס. זה השלישי שלו בשנה האחרונה (מאז אפריל 2016).
 
הפליקנס מקווים שדייויס ישחק מחר נגד יוטה.
 
משחקים:
רק 5 משחקים, 2 על טהרת הטנקינג, 2 בין קבוצות פלייאוף ואחד נוסף מעורב.
 
2:30 הוויזארדס מגיעים למיאמי. רק 3 משחקים מפרידים בין 2 הקבוצות במקומות 4 ו-7 במזרח. מיאמי ישמחו לצמצם את הפער עוד. וושינגטון אחרי נצחון על הפליקנס נטולי דייויס, נגד מיאמי יהיה קשה יותר.
 
3:30 הספרס באוקלהומה סיטי. מקום 5 במערב נגד מקום 7, והפעם אין בינהם שום הפרש. הספרס עם 37 – 28, הת'אנדר עם 38 – 29. הפסד של סן אנטוניו והם ירדו למקום השביעי ול-4 קבוצות יהיו 29 הפסדים. הפסד של הת'אנדר לעומת זאת ישווה את מספר ההפסדים שלהם לקבוצות במקומות 9 ו-10. לא כיף במערב.
 
5:30 המג'יק מגיעים ללוס אנג'לס למפגש עם הקליפרס. איזה כיף לקליפרס. שידור ישיר בספורט 5.
 
לפוסט זה מצורפת כתבה: רובינו לא מחשיבים את הראפטורס כקונטנדרים בגלל היסטוריית הפלייאוף של הקבוצה. אולי הגיע הזמן לשנות גישה ולהסתכל על דרוזן ולאורי אחרת?