עדכונים ומשחקים!

  • משחק מוקדם נגמר – הקינגס מנצחים 102-94 את הניקס. דארון פוקס מוביל עם 30 נקודות ו-8 אסיסטים.
  • הלייקרס מכוונים לתחתית – לאחר שדווח כי לברון ג'יימס יוגבל ל-28-32 דקות למשחק (אם כי לוק וולטון אמר כי ההגבלה לא קשיחה ואם יהיה משחק צמוד אז ישחק יותר), וכנראה שלא ישחק בק-טו-בק, הלייקרס משביתים את ברנדון אינגרם לשארית העונה. הלייקרס הודיעו כי לאינגרם יש DVT בידו הימנית, מעין קריש דם בוריד. לא ברורה חומרת הפציעה, אך לאור ההיסטוריה של שחקנים עם קרישי דם (אם כי לפי מומחים חשוב להבדיל בין קריש דם ביד לבין קריש דם בריאות), לא מומלץ להקל בזה ראש.
  • גם לונזו בול יעבור בדיקה מחדש היום, וההערכה היא שגם הוא לא ישחק יותר העונה.
  • אם לפני יומיים פול ג'ורג' חסך מילים על השיפוט ("התכוונתי לאבד את הכסף שלי כשאני אדבר על השופטים אבל אז ראיתי שקיבלתי 20 זריקות עונשין"), לאחר משחק ההפסד של הת'אנדר לקליפרס אמש, בו ראסל ווסטברוק, סטיבן אדמס וג'ורג' עצמו כולם יצאו ב-6 עבירות, הוא כבר לא חסך שבטו: "זה פשוט שיפוט רע. אנחנו לא מקבלים שיפוט הוגן, ואנחנו לא מקבלים שיפוט הוגן לאורך כל השנה. זה כבר יוצא משליטה, אנחנו פשוט מוליכים קבוצות לקו העונשין מצד אחד, ומהצד השני אין אף אחד סופג יותר מגע מאיתנו. אם אני לא מדבר על עצמי, אני מדבר על ראסל [ווסטברוק]. אף אחד לא מקבל יותר מגע ממנו. אנחנו נדחפים, נתפסים, נשרטים ואין אף שריקה".
  • וכמובן שהיום גם מונטי מקוצ'ן, אחראי השופטים בליגה, הודה כי השופטים פספסו שריקה קריטית במשחק של הת'אנדר מול הבלייזרס – אך לטובת פול ג'ורג'. המרפק שיוסוף נורקיץ' ספג מג'ורג' בסמוך לסיום הזמן החוקי היה צריך להישרק כעבירת תוקף, וייתכן גם כעבירה בלתי ספורטיבית. באופן כללי, לפי דו"ח ה-L2M, היו 5 (!) שריקות לא נכונות ב-2 הדקות האחרונות של המשחק.
  • הסיקסרס אופטימיים כי ג'ואל אמביד יכול לשוב לשחק כבר ביום ראשון.
  • שאר מחלימים: בדיקת הרנטגן על זרועו של ג'יימס הארדן חזרו שליליות, והשחקן יכול לשחק במשחק הקרוב של הקבוצה. קווין דוראנט נחבל באגנו לקראת הסיום המשחק של הווריורס מול הנאגטס, אך צפוי לשחק במשחק הקרוב. לפי בראד סטיבנס, גם קיירי אירווינג "בסדר גמור", וישחק מול הלייקרס, לאחר שהחמיץ את המשחק הקודם של הקבוצה.
  • ג'ייסון טייטום וקיירי התמודדו באחד על אחד, טייטום הפגין עליונות

https://twitter.com/Ballislife/status/1104157614542188544

אם כי לזכותו של קיירי יאמר שהוא גם החזיר (אם כי לא בפוקוס)

 

משחקים!

02:00 – הנטס באטלנטה

03:00 – הוויזארדס במינסוטה

03:30 – הסלטיקס מול הלייקרס. שידור בספורט5.

04:00 – ההורנטס במילווקי. שידור בספורט5 סטארס.

05:00 – הסאנס בפורטלנד

לפוסט זה מצורף – איזורית. ג'ארד דובין צולל לעומק ההגנה החדשה שטורפת את הליגה

 

The zone has become a game-changing defense