עדכונים ומשחקים!
 
– לברון ג'יימס מודה לדווין קייסי על כך שעזר לו להפוך לשחקן שהוא היום: "לא הייתי טוב בסדרה מול דאלאס ב-2011. לא הייתי השחקן השלם שאני היום". לדברי ג'יימס, ההגנה שקייסי בנה (כמאמן ההגנה של המאבריקס באותה שנה) הוציאה אותו מאיזורי הנוחות שלו: "הוא חלק מהסיבה שאני השחקן שאני כיום".
 
– כמו שדווח, דיוויד פיזדייל צפוי להתמנות למאמן הניקס. הודעה רשמית צפויה רק בשבוע הבא, אך טים הארדאווי ג'וניור (https://twitter.com/T_HardJR/status/992162335593844736) ואנס קאנטר (https://twitter.com/Enes_Kanter/status/992165842140913665) כבר הביעו שמחה. קאנטר גם אמר שנשאל על כך: "אני חושב שזה מדהים, אני ממש אוהב אותו. מאמן הגנתי. אני חושב שזה יהיה מצוין לניקס". קאנטר על-פניו אמור לשקול את אופציית השחקן שיש לו לשנה הבאה, אבל נראה כי הוא בהחלט מתכנן להישאר.
 
– הבאקס יראיינו כעשרה מועמדים למשרת האימון של הקבוצה. בימים הקרובים צפויים להתראיין אטורה מסינה, סטיב קליפורד ומונטי וויליאמס (לא לדאוג גם תורו של דיוויד בלאט יגיע)
 
– ווג' מדווח כי ג'יימס בוראג'ו, עוזר המאמן של הספרס, וג'יי לאראנגה, עוזר מאמן בסלטיקס, תופסים תאוצה במירוץ למשרת המאמן בשארלוט.
 
– סוכנו של ניקולה יוקיץ' כי הסנריו שבו הנאגטס ירימו את אופציית הקבוצה על יוקיץ' לשנה הבאה יהיה "סנריו לא חיובי" עבור הנאגטס. הנאגטס עומדים בפני צומת דרכים, בו הם יכולים לתת ליוקיץ' חוזה בקיץ הקרוב (לדחות את אופציית הקבוצה ולהפוך אותו לשחקן חופשי-מוגבל) או ליהנות מחוזה הרוקי של יוקיץ' לעוד שנה, ואז להחתים אותו על חוזה (אבל אז הוא יהיה שחקן חופשי לא מוגבל). מבחינת יוקיץ' וסוכנו אין שאלה מהי הדרך הנכונה, וכנראה גם לנאגטס.
 
– בן סימונס מאשים את עצמו במשחקו החלש מול הסלטיקס אמש: "חשבתי יותר מדי, במקום לשחק בזרימה כמו שאני רגיל לשחק".
 
– סרג' איבקה על הופעתו החלשה במשחק האחרון: "הייתי כ"כ מאוכזב מעצמי ברגעים האלו. זה בדיוק הרגעים האלו שאתה רוצה להיות שם בשביל הקבוצה שלך ולתת את המשחק הכי טוב". איבקה אמר כי אין לו סיבה למשחקו הלא טוב "פשוט לא הצלחתי להיכנס לזה"
 
– דוקטור ג'יי אומר כי ג'ייסון טייטום היה צריך להיות הבחירה הראשונה בדראפט. מארקל פולץ בתגובה: "הוכחתי בקולג' למה אני צריך להיות הבחירה הראשונה והם בחרו אותי כבחירה הראשונה. עכשיו כל מה שנותר לי זה להשתפר ולהתקדם".
 
– לצערם של אוהדי הוויזארדס, הקבוצה, מסתבר, האריכו את חוזהו של ה-GM ארני גרונפלד לפחות עד לסוף השנה הבאה. הקבוצה לא הודיעה זאת באופן רשמי, אך זה כנראה קרה לפני כמה חודשים ורק עכשיו דלף.
 
– ג'יילן בראון אומר כי הרופאים לא רצו שישחק במשחק האחרון "זאת הייתה ההחלטה שלי".
 
– ריקי רוביו בחוץ באופן רשמי למשחק מס' 3 בסדרה.
 
משחקים!
03:00 – הווריורס בניו אורלינס (2-0 לג"ס בסדרה)
05:30 – הרוקטס ביוטה (1-1)
 
לפוסט זה מצורף – אוכל. ראז'ון רונדו על השף האישי שלו
 
https://www.theringer.com/nba/2018/5/4/17317424/new-orleans-pelicans-rajon-rondo-milkshake