שיחת היום – אופנסיב או דפנסיב. בעיני הדבר הכי גבולי שראיתי כבר המון שנים. אין לי טענה לאף החלטה של השופטים. שיניתי את דעתי בערך כל פעם שאני רואה את הסרטון. לגבי איך עשו את ההחלטה – זה במסגרת החוקים וזה מה יש. מותר להם כשהולכים לבדוק אם הוא בריסטריקטד לבדוק גם האם זה תוקף.
 
מה שמשעשע אותי זה איך המוח הקונספירטיבי עובד. כל אלה שבטוחים שזה היה אופנסיב מייד הולכים לזה שזו הנחיה של הליגה, וגם כל מומחה שבא ומעיד לטובת ההחלטה, בא להגן על הליגה. מזכיר קצת את כל אלה שהם נגד חיסונים לתינוקות. עכשיו כל מי שיבוא ויגיד אחרת מקבל כסף מחברות התרופות. אין שום דרך לצאת מהמצב הזה.
 
אני חושב שמה שהכי מעצבן את המתנגדים הוא שבעבר שריקות גבוליות היו הולכות לטובת הכוכב הגדול יותר. אף אחד לא יטען שקווין דוראנט הוא הכוכב הגדול יותר במפגש הטיטאנים הזה, בטח לא הייטרים כמוני (של דוראנט, גו טים קרי). ועדיין השופטים הלכו איתו ולא עם המלך, כמו שהיה אמור לקרות.
 
תוסיפו את זה לשיפוט של משחק 7 נגד יוסטון…באמת שאין לי מושג מה יש לשופטים להיות לטובת גולדן סטייט. הפסד שלה יהיה הדבר הכי טוב לליגה כרגע. מה שכן השנאה לווריורס כל כך גדולה, שזה אומר שכנראה שהם עושים משהו נכון. 20 שנה אף אחד לא הכיר אותם (גולדן סטייט? איפה זה?), ועכשיו אי אפשר להשאר אדישים. אני מנסה לחשוב אם גם אני הייתי כזה בתקופת השלטון של הבולס (כמה שנאתי אותם), אבל זו תקופה כל כך שונה, בלי אינטרנט ובלי רשתות חברתיות. היינו תמימים.
 
בכל מקרה אני שמח שהגמר התעורר. לפני שהוא התחיל כולם שידרו תחושה של נגמרה העונה, אין מה לצפות בגמר. אחרי משחק אחד התחושה שונה לגמרי. אני לא מבין למה קוברים את קליבלנד ואומרים שזה היה המשחק שלהם לקחת. אני גם לא הבנתי למה קברו את קליבלנד לפני תחילת הסדרה. לברון ג'יימס הוא השחקן הכי טוב בסדרה והכל יכול לקרות, בטח בכושר הנוכחי של הווריורס. היה להם רגעים של כדורסל מצויין, היה רגעים של כדורסל דוראנטי מגעיל. דוראנט לא מחובר, והם לא יכולים לנצח בלעדיו. אם קליבלנד תצליח לגרום להם לשחק יותר כדורסל של בידודים יש להם סיכוי טוב. יש להם חברה ותיקים, ואולי השטות של סמית' דווקא תדרבן אותו ולא להיפך. ראיתי מספיק מקרים של הפסד כואב במשחק 1 שהמשיכו לנצחון במשחק 2. :הגמר ב-2015, הסדרה בין הספרס והווריורס ב-2013 (גולדן סטייט הובילה במשחק 1 ב-16 נקודות 4 ומשהו דקות לסיום והפסידה בהארכה. את משחק 2 היא נצחה). את כל בני האנוש זה מדכא. איכשהו את שחקני ה-NBA הגדולים זה דוחף לקצה, מגדיל להם את המוטיבציה. יש 3 ימים בין המשחקים וזה המון זמן. מאמין שגם המשחק השני יהיה צמוד. מאמין שאחרי הלילה השיפוט יהיה הרבה פחות ביתי.