אמנם הארכה,אמנם קצת דרמה בסוף, אפילו קצת מאבקי אגו בין הגדולים, אבל בסוף הכל מתחיל ונגמר בהגנות גרועות ואחד בלייק גריפין ששובר את שיא הנק' של עצמו עם 50 נק'. 14 רב' ו 6 אס'.

המחצית הראשונה גריפין אמנם קלע 28 נק' אבל התחפש לדראמנוד מהעונשין כשקלע רק 2-8 !!!!. (אנדרה דראמונד עצמו קלע 2-2 באותו זמן). בהגנה, גריפין היה מים, כל מי שרצה לעבור דרכו עבר בשחייה קלה. מהצד השני כאמור אף אחד לא הצליח לעצור אותו למרות שמידי פעם אפילו ניסו.

בסיקסרס, ג'ואל אמביד עשה את שלו עם 33 נק' 11 רב' 7 אס'   ורדיק היה במצב שלשול עם 30 נק' כשבאמת הכול נכנס אבל בינינו, זה לא קשה כשלא שומרים עליך. אם מישהו תוהה איפה פולץ? הוא בסדר, תודה ששאלתם. לא ממש הצליח לנצל היעדרות של סימונס בשביל להציג משהו מעבר לשחקן ספסל צעיר.  13 6 רב' ואסיסט 1 בלבד !! גם הגנה היא לא הצד החזק שלו ובדקות האחרונות הוא ישב על הספסל.

המשחק התנהל כאמור בשליטה של הסיקסרס ברובו כשהפיסטונס לא ממש מצליחים להדביק את הפער. איש סמית' ורג'י ג'קסון נתנו משחק התקפה משובח ו 2 דק' לפני הסוף הפיסטונס עלו ליתרון ראשון והסיקרס חזרו. 42 שניות לסיום דראמונד עשה עבירה טכנית שנייה ושלח את אמביד לקלוע ולהעלות את ה 76 ליתרון 2. גריפין בעוד סל על אמביד השווה ועד הסוף, אף קבוצה לא הצליחה לקלוע.

בהארכה פתיחה טובה של הפיסטונס עם שתי שלשות אבל רדיק ואמביד לא התרשמו והעלו את הסיקסרס ליתרון. הנדנה המשיכה. ביתרון 2 לפיסטונס, 5.6 שניות לסוף  רדיק שכאמור לא סבל ממש מההגנה עליו, קלע שלשה וגם הוסיף בונוס לאחר עבירה מטופשת של רג'י ג'קסון. בפיגור 2, הפיסטונס נתנו את הכדור לקוסם הערב, גריפין, שמצידו נהנה גם הוא מהגנה לא רלוונטית בדמותו של קובינגטון נכנס לסל סחט עברה וקלע. את העונשין הזה גריפין הקפיד לקבור. אמביד 1.8 לסוף עוד הספיק לזרוק מ3 זריקה טובה יחסית (שומו שמיים) אבל זה לא היה בכיוון. נצחון דרמטי במשחק האימון שראינו.