מה נהיה מהקבוצה מבוסטון, אחרי עוד משחק מבולבל ניו יורק מנצלים את המשבר ומשיגים ניצחון חוץ מוצדק.

הסלטיקס הביכו את עצמם במשחק הגרוע ביותר שלה השנה מול אחת הקבוצות החלשות בליגה והראו שהם עוד לא יצאה מפתיחת השנה המסוייטת.

 

הניקס שלטו במשחק מהרבע הראשון והציגו משחק קבוצתי והגנה לא רעה מול בלאגן והתקפות לא ברורות של בוסטון. מהצד השני קיירי וטייטום בעיקר ניסו להיכנס למומנטום ללא הצלחה. אצל בוסטון ביינס יורד לספסל אחרי דקות חלשות, בראון ממשיך ללכת לאיבוד ולא מזכיר בכלום את השחקן הנפלא מהפלייאוף שנה שעברה, רוזיר חושך, הורפורד בעיקר רך ומאפשר לקאנטר לשלוט בצבע וחמור מהכל, הקבוצה של סטיבנס נראית ללא שיטה או דרך.

טריי בארק וקאנטר עם דקות טובות מובילים את הניקס לרבע שני חזק ולהמשך הגדלת ההפרש, אחרי 8 בסוף הרבע הראשון במחצית ההפרש מוכפל וכבר מגיע ל16. 65-49 לניקס

 

מחצית שניה עלתה בוסטון מפוקסת יותר, עם רבע שלישי הגנתי עצרה את ניו יורק וניסתה להפוך את המומנטום של המשחק. קיירי הוביל ועם כמה סלים של הורפורד ובראון בוסטון הגיעה לרבע רביעי והתחילה לצמצם את ההפרש. דקות לסיום סלטיקס כבר צמצמו והיה נראה שאולי יצליחו להפוך, אבל זה לא הספיק ובסוף ניו יורק שייטה לה לניצחון.

 

טריי בארק הוביל את הקלעים עם 29 ו11 אסיסטים מהספסל.

הארדוואי ג'וניור הוסיף 21, בצד השני קיירי ניסה להכניס את כולם למשחק וסיים עם 22 נקודות ו13 אסיסטים, הייוארד עם 19 ומוריס עם 21 הביאו כוח שלא הספיק מהספסל.