שבוע רביעי של פאנטזי נסגר (כן, השלישי נעלם עקב קשיים לוגיסטיים), והנה הסיכום שלנו עם טיפים להמשך.

 

מפלצת : עולם הפאנטזי מתחלק לשני סוגים של אנשים: אלה שמחזיקים את ראסל ווסטברוק ומתפללים לפציעה של דוראנט, ואלה שמחזיקים את דוראנט ובעיקר מתפללים. כמובן שיש אנשים כמוני שמשחקים בכמה ליגות. בחלק מחזיקים את זה, ובחלק אחר את זה. ומסכנים האוהדים. ראסל ווסטברוק מקבל את אוקלהומה סיטי לשבוע לבד, וחוזר להיות המפלצת שהוא היה בשלהי העונה שעברה. ב4 משחקים השבוע הוא רושם : 37 נקודות, 2.3 שלשות, 6.3 ריבאונדים, 10 אסיסטים, 3.3 חטיפות. בניגוד לשנה שעברה הוא עושה את זה ב52.6% מהשדה. רק כדי שלא הכל יהיה דבש, הוא מאבד 5.5 כדורים למשחק, וקולע רק ב76.5% מהקו. כאוהד כדורסל (אפילו שאיני אוהד של הת'אנדר) עצוב לראות את דוראנט בחוץ. עצוב לראות גם ששום דבר לא השתנה באוקלהומה סיטי. מזל שבפאנטזי לא סופרים נצחונות, כיוון שאוקלהומה סיטי רק ב3-3 עם דוראנט בחוץ. הוא אמור לחזור הלילה.

מפלצת 2 : אני לא חשבתי שוייטסייד יכול להיות כל כך טוב, אבל עם מספרים אי אפשר להתווכח. 15.7 נקודות, 9.3 ריבאונדים ו7.3 חסימות(!). וייטסייד השבוע חוסם 22 פעם ופותח בלוק פרטי. מישהו ישלם לו הרבה כסף בעונה הבאה.

Merde : רודי גובר היה מפלצת חסימות בעונה שעברה, וקיבל בזכות זה דירוג גבוה מאוד ביאהו. על ה7.5 נקודות שלו נסלח, לא בגלל זה בחרנו אותו. הוא אמנם שיחק רק פעמיים אבל הסתפק ב3 חסימות. זה רק 19 פחות מוייטסייד. ישלל מיידית התואר הסטייפל טאוור!

 

חזרו :הצרפתי מלמעלה יכול להתנחם שמי שמופיע בפינת האוי וי חוזר קופץ לו מייד. הארדן היה שם והשבוע מדורג 3. מייק קונלי ומארק גאסול הופיעו בטור הקודם, והשבוע היו מצויינים. קונלי מדורג 4 שבועית, גאסול 36 (עם 7.7 אסיסטים בממוצע למשחק). אם הצרפתי אצלכם, לא לשכוח להרכיב אותו השבוע.

 

יחסמו הילדים לפנינו : מדברים הרבה על פורזינגיס וטאונס. במושגי פאנטזי השניים נראים כמו באנקרים רציניים. פורזינגיס מדורג השבוע 7 ביאהו עם 20 נקודות, 10.3 ריבאונדים, 3חסימות, 58.8% מהשדה ו88.2% מהקו. טאונס מדורג השבוע 10 עם 17.7 נקודות, 11 ריבאונדים, 3 חסימות, 1.7 חטיפות, 64.7% מהשדה ו90% מהקו. דור חדש ומשובח של שחקני פנים.

נעלם בדאלאס, התגלה בסקרמנטו : ראג'ון רונדו הלך לאיבוד בדאלאס, והתגלה השבוע מחדש בסקרמנטו : 13 נקודות, 9.3 ריבאונדים, 12.3 אסיסטים, 1.7 חטיפות ב54.8% מהשדה. יש גם חדש : 1.7 שלשות למשחק. הוא אמנם עדיין קולע עונשין ב35%, אבל הוא מגיע לשם כל כך מעט שזה כמעט לא משפיע. השבוע בכלל לא הלך לקו. בליגות שאני משחק יכלתם למצוא את רונדו בסיבוב 8-9-10, וכרגע הוא נותן תוצרת של סיבוב ראשון.

פיק אפים : ג'ונאס ואלנצ'יונס הולך לשבת בחוץ 6 שבועות, וביזמאק ביומבו נראה כמו אופציה טובה לריבאונדים וחסימות. וויל בארטון IS HERE TO STAY. אחרי שנודע שצאנדלר בחוץ לעונה אין שום דבר שאמור להפריע לבארטון להמשיך להצליח. אם בא לכם להמר, לצחוק קצת, לבכות הרבה, ג'אוויל חזר הלילה. האם תרימו?

 

למכור : אם איש סמית' אצלכם, זה הזמן למכור אותו. טייריק אמור לחזור אוטוטו והוא ייקח מסמית' הרבה דקות. סמית' דורג השבוע 33 ויתקשה לתת ערך דומה אחרי שטייריק יחזור.