חדשות בוקר (בסימן, כמובן, לברון ג'יימס)
 
– גארי פייטון מדווח כי ברוני ג'יימס, בנו של לברון, התחייב לבית ספר יוקרתי באיזור לוס אנג'לס, מה שמעיד על כוונותיו של הכוכב לשחק באיזור. מקורות בבית הספר עצמו מכחישים זאת מכל וכל ואומרים שזה "חדשות גם בשבילםובכל מקרה כדאי לציין שזו יכולה להיות גם רק הרשמה להבטחת מקום והוא מן הסתם יכול להירשם לכמה מקומות שרק ירצה.
 
– הווארד בק צלל לחקור את מורשתו של לברון ג'יימס בכתבה מצוינת בה נשאלו כמה כוכבי עבר (קובי בראיינט, פול פירס, ג'יילן רוז, ג'ון בארי, גראנט היל, וינס קרטר צ'ונסי בילאפס, דניס סקוט ואייזיה תומאס) שאלות בנוגע למורשתו של לברון ועד כמה המאזן שלו בגמרים, הצוות המסייע והנתונים הסטטיסטיים צריכים להיות משמעותיים בדיון. ההערות של קובי היו אלו שזכו להכי הרבה תשומת לב כשאמר ש"לברון חייב למצוא דרך לנצח. זה לא קשור לנראטיב, אתה פשוט צריך להבין איך עושים את זה", וגם דיבר על כך שג'יימס היה חייב להעצים את הצוות המסייע שלו (כי כמובן הדבר הראשון שחושבים עליו כחושבים על קובי זה איך הוא העצים את הצוות המסייע שלו), וגם הגיב בטוויטר על הערה כי לא היה מצליח להגיע לאותו מספר טבעות לו היה פוגש את את הקבוצות אותן לברון פגש
 
– לאחר סיום עונה מוצלח, ת'אד יאנג שוקל ברצינות לדחות את אופצית השחקן שלו בפייסרס לעונה הקרובה ולבדוק את השוק החופשי. יש לו עד סוף החודש לעשות זאת.
 
– אטורה מסינה וניק נורס נחשבים למועמדים המובילים למשרת המאמן בטורונטו