עדכונים ומשחק:
 
הליגה הכריזה על חמישיות הרוקיס.
חמישיה ראשונה: בן סימונס, דונובן מיצ'ל, ג'ייסון טייטום, קייל קוזמה ולאורי מארקונן
חמישיה שניה: דניס סמית' ג'וניור, לונזו בול, ג'ון קולינס, בוגדן בוגדנוביץ', ג'וש ג'קסון.
 
כריס פורסברג מESPN פירט בטוויטר את הבחירות וציין שסימונס ומיצ'ל נבחרו לחמישיה הראשונה פה אחד. טייטום קיבל 99 קולות לחמישיה הראשונה, ואחד לחמישיה השניה. בראד סטיבנס בתגובה – מישהו עשה טעות.
 
קוזמה נבחר עם 93 קולות לחמישיה הראשונה, 7 לשניה. מארקונן עם 76 לראשונה ו-21 לשניה. הפירוט המלא בציוץ הזה

 
הרינגר מפרסמים שמרקל פולץ הוא הבחירה 1 הרביעית מאז שנת 2000 שלא נכנסה לאחת החמישיות (לא כולל גריפין וסימונס ששנת הרוקי שלהם הגיעה באיחור אחרי פציעה). שלושת האחרים – קוואמי בראון, גרג אודן ואנתוני בנט. לא רשימה שאתה רוצה להיות בה.

אם פספסתם את הסטטוס של לברון בפלייאוף, הנה כל הנתונים שהוא מוביל את כל השחקנים אחרי הלילה

 
אנדרה איגודלה עם פציעה בברך מהמשחק הקודם. רנטגן היה נקי, ו-MRI שלילי. אמש הוגדר בספק, הערב הוא שודרג לבסימן שאלה (יותר סיכוי שישחק, אם בספק = 10% סיכוי, בסימן שאלה = ~50%).
 
שיין באטיה צפוי לקבל ראיון שני למשרת הGM בדטרויט.
 
אלווין ג'נטרי אומר שאין אף אחד בארגון של הפליקנס שלא רוצה שקאזינס יחזור. זה כולל גם את מנגבי הפרקט (קאזינס נראה מהסוג המזיע)? בכל מקרה, מרשים שהוא הלך ושאל את כולם.
 
יוטה רוצים להחזיר את אקזום (חופשי מוגבל) בקיץ.
 
מינסוטה קיבלה כמה שיחות לגבי קא"ט. עדיין מוקדם בשביל לקבוע אם יצא מזה משהו.
 
סטרלינג בראון (רוקי של הבאקס) מתכנן לתבוע את משטרת מילווקי אחרי שהשתמשו עליו באקדח הלם בלי התראה בינואר.
 
בודנהולזר בינתיים מעדכן שיאניס יהיה הרבה יותר טוב בעונה הבאה.
 
סטיב קר זכה בפרס רודי טומג'נוביץ' – הפרס ניתן על ידי איגוד כותבי הכדורסל המקצועיים למאמן בליגה על שיתוף פעולה עם האוהדים והתקשורת, כמו גם הצטיינות באימון עצמו. זו פעם שניה שקר זוכה בפרס. זכה בו גם ב-2015. בראד סטיבנס, מייק דאנטוני, דוק ריברס וסטיב קליפורד בין הפיינליסטים.
 
דמאר דרוזן מדאיג את אוהדי הראפטורס. העלה לאינסטגרם תמונה שחורה עם כיתוב קטנטן ובלתי קריא שאומר – ימים שחורים, לילות שחורים יותר. האם זה על טורונטו? על הדכאון שפורסם שהוא סובל ממנו? לא ברור
 
ג'יילן רוז טוען שקיירי אירווינג לא מעוניין שבוסטון יזכו במשהו. זה נראה יותר כמו טענה אנושית כללית מאשר מידע אישי מהשחקן. רוז טוען שזה אינסטינקיט אנושי בסיסי, הוא לא רוצה שהתוכנית (ג'יילן וג'קובי) תהיה פי 10 טובה יותר כשהוא לא משתתף
 
משחק:
4:00 משחק 4 בו הרוקטס יתארחו באוקלנד אצל גולדן סטייט. הליין של וגאס +8.5 לגולדן סטייט. מה אתם אומרים:
1. האם הרוקטס יכולים לחזור ל-2-2?
2. האם הרוקטס יקלעו טוב לשלוש גם מחוץ לבית?
3. האם יש סיכוי למשחק צמוד בסדרה הזו?
 
לטור זה מצורף – קווין דוראנט עבר לאוקלנד לא רק בגלל הקבוצה, גם בגלל הקירבה לסיליקון ואלי. יש לו השקעות ב-30 חברות שונות שם שנעות בין רבע מליון דולר למליון דולר. הנה קצת פירוט על איך הפורטפוליו ואיך השחקן עובד על ההשקעות שלו.