עדכונים ומשחקים!

קארל-אנתוני טאונס יעבור ניתוח בתחילת שבוע הבא, ומצפה לחזור בשלבים מוקדמים של הפלייאוף. טאונס כאמור סובל מקרע במיניסקוס. לא פורט איזה ניתוח או יעבור (גזירה או תיקון) אבל על סמך הזמן הקצר, כנראה שהתוכנית היא גזירה (תיקון דורש שיקום של 9 חודשים-שנה). התוכנית כרגע היא לעשות הערכה מחדש 4 שבועות אחרי הניתוח.

אנתוני אדוארדס בסימן שאלה להלילה אחרי שנפצע נגד אינדיאנה. זה לא קשור לנגיחה בקרש. אדוארדס נקע את הקרסול בדקה הראשונה של המשחק, וזה לא הפריע לו לקלוע 44 נקודות וחסימה מנצחת.

סטף קרי נפצע הלילה בקרסול ימין. 3 דקות לסיום המשחק הוא סובב אותו וסיים את המשחק בחדר ההלבשה עם הרגל בדלי קרח. עדיין אין תוצאות של ה-MRI, אבל יש דיווחים מודאגים מהווריורס.

הווריורס היו בפיגור 2 נקודות, 7 שניות לסיום כשפודזמינסקי החמיץ ליי אפ חופשי. פוד אמר אחרי המשחק שהיה בטוח שניקולה ווצ'ביץ' מאחוריו ולכן ניסה לקלוע במהירות ביד שמאל במקום פשוט לשים את הכדור בסל בימין. רק בהילוך החוזר הוא שטרייס ג'קסון-דייויס חסם את ווצ'ביץ' והשאיר את פוד לבד מול הסל.

וומבי החמיץ 2 משחקים עם נקע בקרסול, וצפוי להחמיץ גם את המשחק בשבת נגד הווריורס. פופוביץ' אמר שהתוכנית היא שיחזור בשני.

אייזיה תומאס קלע 32 נקודות בבכורה בסולט לייק סטאר, קבוצת הG ליג של יוטה. מצד שני הוא עשה את זה ב7 מ23 מהדשא ו-5 מ-17 לשלוש.

אולסטאר 2027 יערך בפיניקס.

קבון לוני לא שותף הלילה בהפסד לבולס, ובכך נקטע רצף של 290 משחקים בהם לוני שותף. הוא שיחק בכל המשחקים של הווריורס מאז 20 במרץ 2021.

האם ג'יילן בראון מצא את הפתרון ליוקיץ'? שנשאל אחרי המשחק על ההופעה של הסנטר הסרבי, בראון חושב שהוא היה צריך לשמור עליו קצת יותר

משחקים:

2:00 – הפליקנס בפילדלפיה – פילי הפצועה נפלה עד המקום השביעי במזרח וגם הלילה תהיה בלי אמביד ומקסי. הפליקנס נלחמים עם הסאנס על המקום החמישי במערב.

2:00 – ההורנטס בוושינגטון – לחובבי הדני.

2:30 – הזאבים בקליבלנד – משחק צמרת בין הראשונה במערב לשלישית במזרח. יותר מדי פציעות מעיבות: מיטשל שטרוס ומובלי אצל הקאבלירס, קאט אצל הזאבים כשגם אדוארדס בסימן שאלה.

2:30 – המג'יק בניו יורק – אורלנדו במקום הרביעי המפתיע, הניקס במקום החמישי אבל נשארו בלי שחקנים עם פציעות של רובינסון, אננובי וראנדל. ברונסון בסימן שאלה.

3:00 – ההוקס בממפיס – אטלנטה בלי טריי יאנג, אבל ממפיס בלי שלושת רבעי קבוצה.

3:00 – ההיט בOKC – ג'ימי באטלר פוגש את שג"א. יהיה מעניין.

5:00 – הבאקס בלוס אנג'לס אצל הלייקרס – לברון ג'יימס בסימן שאלה עם הקרסול הבעייתי.

5:00 – הרוקטס בפורטלנד – הרוקטס נוראיים בחוץ, אבל פורטלנד נוראית בכל מקום.

לפוסט זה מצורף – מה התקרה של ג'יי דאב?

https://sports.yahoo.com/thunders-jalen-williams-is-on-a-path-to-nba-stardom-whats-his-ceiling-in-okc-150359031.html