עדכונים ובינג'ים
 
 
 
 
נציגי ממשל ממדינות מיסורי וקנזס פנו לאדם סילבר בבקשה לארח את הראפטורס בקנזס סיטי בעונה הקרובה במידה ויהיו עדיין הגבלות שיפריעו לה לשחק בקנדה.
 
סטיב נאש מאמן הנטס: "אנחנו מכוונים לאליפות."
 
בראדלי ביל הסביר למה בהארכת החוזה חתם על 1+1: "אתה עדיין צריך להגן על עצמך ולהיות קצת אנוכי. אני רוצה לשמור על גמישות ויכולת לצאת."
 
שמועות ששארלוט רוצה את ג'יימס ווייזמן, ותשקול אפילו טרייד אפ.
 
לפני יומיים דיווחנו שג'יי אר סמית' סיפר בריאיון שהשחקן היחיד ששיחק איתו שהוא לא מחבב הוא סם דקר. סמית' הסביר זאת בכך שדקר הוא תומך טראמפ שהשתמש בשפה גזענית בחדר ההלבשה. אשתו של סם דקר שהיא גם שדרית ספורט קפצה להגנתו בטוויטר, מה שהוביל לויכוח בינה ובין ג'יי אר סמית'.

 

 

 

 
כתב אישום הוגש נגד מאליק ביזלי. כזכור גארד של מינסוטה נעצר בספטמבר אחרי והוא איים על משפחה עם רוס"ר. על פי התלונה בעת שהייתה תהלוכה בעיר המשפחה (בני זוג וילד בן 13) עצרו עם אכבם בשולי הדרך בכניסה לחניה של ביזלי על מנת לצפות בתהלוכה, כשאחרי כמה דקות שמעו דפיקות על החלון וראו את השחקן עומד ומכוון לעברם נשק. שוטרים שהגיעו מצאו בביתו של ביזלי 3 נשקים ו-835 גרם מריחואנה.
 
מילווקי פנתה לאינדיאנה בנוגע לויקטור אולדיפו.
 
נציגי מינסוטה נפגשו עם לאמלו בול בקליפורניה.
 
הרוקטס "מחויבים ב-100% להארדן"
 
הסיקסרס שכרו את דן בורק כעוזר מאמן. בעבר בורק שהיה תקופה ארוכה עוזר מאמן באינדיאנה התלונן בתקשורת שהליגה נותנת לג'ואל אמביד "לעשות כל מיני שטויות" ולצאת נקי. אמביד לא שכח לו את זה.

 

 
 
הפודקאסט מהיום למי שפספס
 
 
 
לפוסט זה מצורף: לשמור על כוכבים. קורי ברואר על איך שומרים על לברון, יאניס, דוראנט ועוד